NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

WINNA SZCZEPIONKA? POWIKŁANIA PO SZCZEPIENIU NA COVID-19. HORROR W MÓZGU

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

26.05.2021  10:00

Czy szczepionka na COVID-19 jest niebezpieczna i powoduje skutki uboczne oraz powikłania? Opisano dramatyczne przypadki udaru, które wydarzyły się po przyjęciu kontrowersyjnego preparatu. Czy szczepionka spowodowała zatory tętnic mózgu?

Szczepionka na COVID-19 od AstraZeneca niebezpieczna dla zdrowia? Jak informuje PAP, opisano 3 przypadki udaru niedokrwiennego u pacjentów, którzy zaszczepili się wspomnianym preparatem. Czy szczepionka doprowadziła do zatorów w dużych naczyniach doprowadzających krew do mózgu? Opublikowano budzące niepokój badania.

Powikłania po szczepieniu na COVID-19. AstraZeneca niebezpieczna?
Ostatnio pojawiały się kolejne doniesienia o przypadkach udarów mózgowych po szczepionce od AstraZeneca, co opisano na łamach „Journal of Neurology Neurosurgery & Psychiatry”. Opisano przypadki trzech osób, u których doszło do zatoru dużych tętnic prowadzących krew do mózgu, a u dwójki – dodatkowo w żyłach. Ujawniono, że osoby, u których wystąpiły takowe dolegliwości, miały zwykle niską liczbę płytek krwi oraz sprzyjające zakrzepom przeciwciała skierowane przeciw płytkom.

Główny autor pracy, prof. David Werring z UCL Queen Square Institute of Neurology ostrzega, że oprócz zakrzepów w żyłach mózgu, spowodowana szczepieniem małopłytkowość jest w stanie doprowadzić do zablokowania tętnic mózgowych. Jego zdaniem, młode osoby z udarem niedokrwiennym, które przyjęły szczepionkę Oxford/AstraZeneca, powinny być leczone przez interdyscyplinarny zespół obejmujący specjalistów od hematologii, neurologii, udarów, neurochirurgii i neuroradiologii, którzy wdrożą specjalne leczenie.

Zatory w mózgu po szczepieniu – opisane przypadki
Jedną we wspomnianych trzech osób była trzydziestokilkuletnia kobieta. 6 dni po szczepieniu poczuła pulsujący ból głowy po prawej stronie i wokół oka. 5 dni później obudziła się osłabieniem mięśni lewej połowy twarzy, ramienia i nogi. Przeprowadzono zabieg chirurgiczny, ale kobieta zmarła.

Kolejna pacjenta, będąca przed 40. rokiem życia, po 12 dniach od podania szczepionki. Wystąpiła dezorientacja, osłabienie lewego ramienia i utrata wzroku po lewej stronie.  Pacjentka przeżyła dzięki pomocy lekarskiej.

Trzeci pacjent to 40-letni mężczyzna. 3 tygodnie po szczepieniu wystąpiły problemy z mówieniem oraz rozumieniem mowy. Pacjent przeżył.

Dotąd nie zdiagnozowano niedokrwiennego udaru spowodowanego zatorem w tętnicy, czyli udaru zwykle najczęściej występującego. Takie właśnie trzy przypadki opisali autorzy nowej publikacji – podaje Polsat News.
http://www.planeta.pl/

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: