NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Straszna śmierć siostrzenicy mordercy z Sosnowca. „Będziesz tego żałował, jak mnie znajdą za dzień, może dwa”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Tomasz M. z Sosnowca, który uprowadził i brutalnie zamordował 11-letniego Sebastiana H. z Katowic, od kilku dni jest na językach wszystkich. Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy o rodzinie M. jest głośno na całą Polskę. Zaledwie pół roku temu w rodzinie doszło do ogromnej tragedii. 13-letnia siostrzenica Tomasza M. popełniła samobójstwo, rzucając się z budynku starej piekarni w Sosnowcu.

13-letnia siostrzenica Tomasza M. jesienią ub. r. popełniła samobójstwo.

13-letnia siostrzenica Tomasza M. jesienią ub. r. popełniła samobójstwo. Foto: – / BRAK

Od soboty 22 maja cała Polska mówi tylko o tragicznym losie 11-letniego Sebastiana z Katowic. Chłopiec zaginął wieczorem, podczas zabawy na placu zabaw. O 19 miał wrócić do domu, ale poprosił o przedłużenie czasu na dworze o pół godziny. Do domu jednak nie wrócił. Już następnego dnia zrealizował się najczarniejszy scenariusz. Okazało się, że 41-letni Tomasz M., optyk z Sosnowca, uprowadził chłopca, a następnie go udusił. Ciało Sebastiana chciał zamurować w piwnicy pod garażem budowanego przez siebie domu.

Zarzuty dla Tomasza M. i mroczna przeszłość mężczyzny

Tomasz M. usłyszał m.in. zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, podczas przesłuchania mężczyzna był jak wyprany z emocji, nie wyrażał skruchy czy wyrzutów sumienia z powodu okrutnej zbrodni, jakiej się dopuścił.

To nie jedyny taki czyn, jakiego dopuścił się Tomasz. M. Kilkanaście lat temu mężczyzna uprowadził już jednego chłopca. Wówczas otrzymał wyrok więzienia w zawieszeniu.

Na bezduszność Tomasza M. w rozmowie z Faktem zwracali już uwagę sąsiedzi mężczyzny. – Ten człowiek był bardzo dziwny, chamski, przeczuwałem, że nie jest całkiem normalny – mówił nam Jerzy Domagała (59 l.).

13-letnia siostrzenica Tomasza M. popełniła samobójstwo

Mężczyzna wspomniał o potwornej tragedii, do której doszło w listopadzie ub.r. w rodzinie M. Wówczas samobójstwo popełniła siostrzenica 41-latka, 13-letnia Dominika. Dziewczynka rzuciła się razem ze swoją 11-letnią koleżanką z budynku starej piekarni przy ul. Kotlarskiej w Sosnowcu. Nastolatki spadły z wysokości ok. 9 metrów. Dominika w ciężkim stanie została przetransportowana helikopterem do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie lekarze długo walczyli o jej życie. Niestety, dziewczynki nie udało się uratować. Jej koleżanka przeżyła.

Tuż po śmierci nastolatki na jaw zaczęły wychodzić szokujące fakty. Koleżanki Dominiki mówiły, że dziewczynka chciała popełnić samobójstwo, a wcześniej w internecie pożegnała się ze znajomymi i byłym chłopakiem. „Będziesz tego żałował, jak mnie znajdą za dzień, może dwa” – miała do niego napisać.

– On nawet na jej pogrzeb nie poszedł. Kto wie, co jeszcze ma na sumieniu. Jak teraz pomyślę z kim żyłem za ścianą, to aż mnie ciarki przechodzą. Cieszę się, że go zatrzymano! – wspominał tamte wydarzenia w rozmowie z Faktem sąsiad Tomasza M.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 (czynny codziennie, w godzinach 14.00-22.00). Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny codziennie, w godzinach 14.00-22.00). Spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

ARA, KN

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

4 thoughts on “Straszna śmierć siostrzenicy mordercy z Sosnowca. „Będziesz tego żałował, jak mnie znajdą za dzień, może dwa”

 1. ”Mężczyzna miał znęcać się nad swoją rodziną, a w 2008 roku uprowadził dziecko. 10-letniego chłopca zabrał do swojego miejsca pracy, gdzie kazał mu się rozebrać i zrobił mu zdjęcia. Po zdarzeniu policja znalazła w domu sprawcy pedofilskie treści. Sprawca otrzymał wyrok w zawieszeniu.”
  Kloaka nie Państwo

 2. „no, piłka w grze i patrzeć kto wygra. zajebisty meczyk znów przy piwku, a tu za plecami obywateli rząd znów dobrze się bawi”.
  no to już kovidem się nie interesujecie?, znów boczny tor? i wyjebać obywateli na przegłosowaniach? co? „omommom dobry meczyk”

  1. Chuj tam z kovidwm i eksperymentalnymi szczepionkami…. „Patrz patrz tam się mordują, gwałcą, i chuj wie co jeszcze”. Ciekawe te socjotechniki tych socjopatów. A ludzie, „zapomną i przestaną się przejmować jednym i drugim”

   Brawo „służby” taka socjotechnika przestanie działać tzw „odwaracie uwagi od problemu robiąc kolejny problem”

   1. Na bank jakiś facet pojeb taką socjotechnikę wymyślił. Baba to trzyma się kurczowo jednego tematu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: