NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

FDA wydała decyzję w sprawie szczepienia przeciw COVID-19 dzieci od 12. r.ż.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
FDA wydała decyzję w sprawie szczepienia przeciw COVID-19 dzieci od 12. r.ż.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) rozszerzyła zezwolenie dla szczepionki Pfizer-BioNTech na stosowanie w nagłych wypadkach u dzieci od 12 roku życia. Dotychczas preparat ten dopuszczony był jedynie u osób powyżej 16 r.ż.

Szczepionki firmy Pfizer/BioNTech u dzieci od 12 r.ż. podawane były dotąd w Kanadzie. Na ten krok zdecydowały się właśnie Stany Zjednoczone. Jak podkreślają specjaliści, decyzja ta jest ważnym krokiem w kontekście bezpiecznego powrotu m.in. do nauczania stacjonarnego.

Rozszerzenie szczepień o grupę wiekową 12-15 lat znaczącym krokiem w walce z pandemią COVID-19

Jak zaznaczyła pełniąca obowiązki komisarz FDA dr med. Janet Woodcock, „rozszerzenie przez FDA zezwolenia na awaryjne stosowanie szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19 na młodzież w wieku od 12 do 15 lat jest znaczącym krokiem w walce z pandemią COVID-19”.

– Dzisiejsze działania pozwalają chronić młodszą populację przed Covid-19, przybliżając nas do powrotu do normalności i zakończenia pandemii. Rodzice i opiekunowie mogą być pewni, że agencja przeprowadziła rygorystyczny i dokładny przegląd wszystkich dostępnych danych, tak jak w przypadku wszystkich naszych zezwoleń na doraźne użycie szczepionek przeciwko Covid-19 – dodała Woodcock.

Decyzja amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) opiera się na badaniach klinicznych przeprowadzonych na 2260 uczestnikach w wieku od 12. do 15. r.ż. w Stanach Zjednoczonych. 1131 badanych otrzymało szczepionkę, natomiast 1129 – placebo z solą fizjologiczną. Obserwacją objęto ponad połowę uczestników przez co najmniej dwa miesiące po drugiej dawce. Jak wykazały analizy, ewentualne działania niepożądane, które wystąpiły u osób z tej grupy badawczej nie odbiegały od tych zgłaszanych przez uczestników badań klinicznych z grupy wiekowej od 16 r.ż.

Kiedy będą szczepione dzieci z grupy wiekowej 2-11 lat?

W ubiegłym tygodniu firmy Pfizer/BioNTech poinformowały, iż we wrześniu planują złożyć wniosek na zezwolenie rozszerzenia szczepień o dzieci w wieku od 2. do 11. roku życia. Natomiast jak zapowiedział szef firmy Pfizer Albert Bourla, rozszerzenie szczepień o grupę najmłodszą, czyli od 6 miesięcy do 2 lat mogłoby nastąpić w kwartale czwartym.

Dlaczego tak ważne jest szczepienie dzieci przeciw COVID-19?

Według amerykańskich ekspertów, większość przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2 u dzieci wykazuje jedynie łagodne objawy bądź przebiega bezobjawowo. Jednak pomimo tego, zachorowania te nadal obarczone są ryzykiem ciężkiego przebiegu choroby oraz rozprzestrzeniania wirusa.

Źródło: FDA, PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: