NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

25.05.21 – WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE BRAK PRĄDU – TO PLANOWE PRZERWY W DOSTAWACH ??? CZY SYTUACJA KRYTYCZNA

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w mazowieckim 25.05? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w mazowieckim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (25.05 8:09) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat nowodworski

Aleksandrów, Aleksandrów k. Sarnówka od nr 61 do nr 75
25.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat grójecki

Warka, ul. Baśniowa, ul. Malownicza, ul. Szafirowa, ul. Księdza Marcelego Ciemniewskiego, ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Piękna, ul. Obwodowa, ul. Puławska
25.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat radomski

Gulin, od nr 30 do 60;
25.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat węgrowski

Bednarze, dla odbiorców zasilonych z obwodu kierunek Sekłak.
25.05 od godz. 8:00 do 12:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat pruszkowski

Komorów
31.05 od godz. 8:00 do 14:00


Olesin, ul. Ekologiczna 9,10,13,19,23, ul. Długa 78
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Cedrowa od nr 11 do końca ulicy
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Działkowa 17,19,21,15,15a, 23 Myjnia
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Owczarnia, ul. Książenicka 56A, 58, 58A, 56E
26.05 od godz. 11:00 do 15:00


Komorów, ul. Sportowa 3, 4, 5, 6, 8, 10, 9, 11A, 13, 16
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Owczarnia, ul. Żółwińska 11C
27.05 od godz. 10:00 do 14:00


powiat białobrzeski

Ducka Wola, 2-67
25.05 od godz. 12:00 do 15:00


Bobrek, Bobrek PODGAJ 1-7
26.05 od godz. 8:00 do 13:00


Małe Boże, 1-40
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Dąbrówka, ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
1.06 od godz. 9:00 do 14:00


Wojciechówka, od 17 do 22, Strugi Krzywickie, 34a,34b
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Adamów, Adamów od nr 1 do nr 29
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Łochów, ul. Baczkowska
26.05 od godz. 7:00 do 11:00


Łochów, al. Węgrowska
26.05 od godz. 11:00 do 15:00


Zagrodniki, obwód nr. 1.
27.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ruchna, ul. Zielna, ul. Węgrowska
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Lipki, Kolonia.
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kaliska, również Julin Szkoła.
31.05 od godz. 8:00 do 12:00


Nowy Świętochów
2.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sadowne
4.06 od godz. 8:00 do 12:00


Cegielnia, ul. Polna, ul. Poranna, ul. Generała Władysława Sikorskiego od nr 21 do ulicy Sarenki, Słupno, ul. Hoża, ul. Saska, ul. Młodzieńcza, ul. Wiosenna, ul. Górki, ul. Marii Konopnickiej, ul. Ceglana, al. Aleja Jana Pawła II 13d, e, f, 8, 8c, d, e, f, ul. Jana Christiana Andersena, ul. Sadowa, ul. Lipowa, ul. Przyjazna, ul. Sąsiedzka, ul. Stefana Żeromskiego od Poprzecznej do nr 31A, Radzymin, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego, ul. Generała Stanisława Maczka, ul. Lawendowa, ul. Nowa, ul. Partyzantów, ul. Wronia, ul. Pogodna, ul. Makowa, ul. Folwarczna, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Zielna, ul. Żwirkowa, ul. Akacjowa, ul. Kolonia pod Lasem
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat zwoleński

Zielonka Nowa, od 3 do 175, Zielonka Stara, od 1 do 151 Chemical, Grabów nad Wisłą, od 3 do 80 Jung bloki, Szczęście, od 5 do 61, Michalin, nr 69 72 76, Mierziączka, od 1 do 32
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Łaguszów, od 57 do 69
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Okrężnica, od6 do 32A, Babin, 11A i od 24 do 30
27.05 od godz. 11:00 do 15:00


Ławeczko Stare, od 1 do 14, Ławeczko Nowe, od 3 do 6
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lipski

Lucjanów, Lucjanów od nr 1 do nr 14, Boży Dar, Boży Dar od nr 7 do nr 22
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Dębowe Pole, Dębowe pole od nr 27 do nr 39
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Lipsko, ul. Ogrodowa od 1 do 21, ul. Aleja Armii Krajowej blok, ul. Przemysłowa blok
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Nowiny, 42, 43, 44
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Nowiny, 19, 20C, 20A, 21, 22, 20B, 18A, 17, 17A, Piaski Duchowne, od 16 do 22
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kozienicki

Ryczywół, ul. Sosnowa, ul. Dobra, ul. Leśna
28.05 od godz. 12:00 do 15:00


powiat grójecki

Wilczoruda, Wilczoruda-Parcela, Cychry
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wiatrowiec
25.05 od godz. 13:30 do 17:00


Piekut, Henryków, Krężel
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jadwigów, Trzylatków-Parcela, Ziemięcin
26.05 od godz. 8:00 do 12:00


Jeziórka, Śreniawa
26.05 od godz. 9:00 do 12:00


Przęsławice, Jeziora, Jurki, Tomaszówka
26.05 od godz. 13:00 do 17:00


Grójec, ul. Kobylińska, Kobylin
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grójec, ul. Jasna
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


Michrówek
10.06 od godz. 8:00 do 13:00


Waliska, od 33 do 53, 54, 56,57,59,61, działki 435
26.05 od godz. 8:30 do 12:30


Waliska, 53a,55,58,60,63,
26.05 od godz. 12:30 do 14:00


powiat radomski

Iłża, ul. Zawady nr 9, 11, 13, 28, 35, 36, 40, 50, dz. 1002/3;
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


Młódnice, od nr 21 do 54;
25.05 od godz. 11:00 do 14:30


Mleczków, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Mleczków 4, 6, Masarnia;
25.05 od godz. 15:00 do 16:00


Jedlińsk, ul. Konopnickiej, ul. Malików
26.05 od godz. 8:00 do 14:30


Nieczatów, dz. 46/1;
26.05 od godz. 8:00 do 11:00


Legęzów, od nr 1 do 19;, Taczów, nr 54;55;56;57;
26.05 od godz. 11:00 do 14:30


Bierwiecka Wola, od nr 29 do 52;
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rajec Szlachecki, od nr 167 do 183 ; dz. 375; 3816 ;, Natolin, od nr 1 do 40 ; dz. : 120/13 ; 113/6 ; 102 ; 120/8 ; 125/1 ; 165/3;, ul. Sosnowa nr 3 ;7 ; 7A ; 13 ; 19 ; dz. 120/26;, Sadków, od 71 do 105A ; dz.: 197/3/5 ; 72/1 ; 164/2 ; 190/2; Sadków Wieś 80; 90A; dz. 255/4 ;
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wolanów, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Garbarnia ,Wolanów Urząd Gminy, Wolanów: 1,3,4 Wolanów 2 Ośrodek Zdrowia, Wolanów Warsztat, Pawlak, POM;, Kolonia Wolanów, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Kol. Wolanów 1,2;, Kowala-Duszocina, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Kowala Duszocina 1,2,3;, Kowalanka dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Kowalanka 1;
28.05 od godz. 8:00 do 14:30


Choiny, kier. Ruda.
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Godzisz, od numeru 52 do numeru 62, oraz od numeru 73 do numeru 76
26.05 od godz. 10:00 do 14:00


powiat szydłowiecki

Chronówek, Garno, Waliny, Franciszków, Wolanów
27.05 od godz. 8:00 do 14:30


Chronówek, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Chronówek 1, Markus Metal, Wkręt;, Garno, Garno SKR; Garno 1,2,3,4,5,6; Garno Studnia 1,2;, Waliny, Waliny 1,2,3;, Franciszków, Franciszków 1;, Wolanów, Wolanów 5 Wolanów Dakmet;
27.05 od godz. 8:00 do 14:30


powiat ostrołęcki

Stepna-Michałki, ul. Brzozowa 3, Stepna Stara
25.05 od godz. 8:30 do 12:30


Dzwonek
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo, od 39 do 48
26.05 od godz. 8:00 do 12:00


Troszyn, ul. Lipowa od 31 do 36, ul. Polna 9
26.05 od godz. 8:30 do 12:30


Krysiaki, od 65 do 72
26.05 od godz. 8:30 do 12:30


Kleczkowo, ul. Bielawska 9, 11, 13, 15, 20, ul. Kwiatowa
27.05 od godz. 8:00 do 18:00


Rżaniec, od 3 do 26
27.05 od godz. 8:30 do 12:30


Krysiaki, od 73 do 76
27.05 od godz. 8:30 do 12:30


Goworowo, ul. Bartosza Głowackiego
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo, ul. Poprzeczna 4, 12, 14, ul. Sosnowa od 4 do 18
28.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat makowski

Głódki
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Przasnysz, ul. Al. Wojska Polskiego 1, ul. Jasna od 1 do 14, ul. Makowska nieparzyste od 45 do 65, parzyste od 48 do 112, ul. Adama Mickiewicza od 1 do 13, ul. Stefana Żeromskiego od 1 do 19
28.05 od godz. 8:30 do 12:30


Zielonki, Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),, Białej Góry, Spokojna, Kręta , Piaskowa 3, Okrężna Południowa 1, Parkowa 3 i 5, Biedronka
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Zielonki, Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),, Białej Góry, Spokojna, Kręta , Piaskowa 3, Okrężna Południowa 1, Parkowa 3 i 5, Biedronka
26.05 od godz. 16:00 do 18:00


Leszno, ul. Błońska od nr 24 do nr 41
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Pruszyn-Pieńki, ul. Sosnowa 25, 33, 40, 57A, ZK nr 06z05834,, 3, 6, 9, 10 Drewaks, 11, 13, 15, 43B, 57, 58
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Purzec, nr ZK 06z08433
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszyn-Pieńki, ul. Siedlecka od nr 90 do nr 147, 157
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Soćki
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszyn-Pieńki, ul. Sosnowa nr 2,39, ul. Siedlecka 16c, 18, od nr 60 do nr 88, 103, 105, 107, 109, 111, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133, + ZK nr 06z05033, 06z08612, 06z08612, 06z07335, 06z08900, 06z04128
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszyn-Pieńki, ul. Wiosenna nr 1F, 30, 32,, ul. Siedlecka nr 19
28.05 od godz. 0:00 do 0:00


Żelków-Kolonia, (Szkoła Podstawowa ), ul. Siedlecka nr 202+ ZK nr 06z06699, Teodorów, 2 (kurniki),5,5A, 5B, 9, 10, 12,
28.05 od godz. 14:00 do 18:00


Oleksin, Teresin, od 20 do 44 oraz działka 176, Rudzienko, ul. Osiedlowa 1,3, 5, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 28, 36, 37, 38, 57, działki 2797, 2803, 2814, 2815, 2833, 2927,, ul. Szkolna od 1 do 11, 2 SKR, ul. 3 Maja 19, Rudno, ul. Oleksińska 11, OD 29 DO 110
25.05 od godz. 8:30 do 10:30


Warszawa

Płudy, nr 19 oraz Oczyszczalnia i Rozdzielnia Gazu
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Prostyń, nr 2-29.
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Rogówek
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zakrzewek
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ZAJAZD TURYSTYCZNY.
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Modra, ul. Zdrojowa, ul. Poziomkowa, ul. Lazurowa, ul. Małkińska od 77 do 143., ul. Bartosza Głowackiego, ul. Cedrowa, ul. Modrzewiowa, ul. Cyprysowa, ul. Jodłowa, ul. Cisowa, ul. Władysława Broniewskiego 109,111,113., ul. Romualda Traugutta 62,64,66,68,79,81,83,85,87., ul. Gródźki, Podborze, ul. Lipowa, Ugniewo, ul. Ugniewska, ul. Kasztanowa, ul. Różana, ul. Chabrowa, ul. Niezapominajki
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Rząśnik Szlachecki, od 25 do 32.
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Puzdrowizna
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Koziki, kier. Fidury.
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Przyborowie-Kolonia
4.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Okopowa 15,15A,, ul. Rosy, ul. Łąkowa
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat garwoliński

Korytnica
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Korytnica, ul. Zastrużna od nr 8 do nr 22A., ul. Adama Małkowskiego 66.
27.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wólka Ostrożeńska, od numeru 70 do numeru 103
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wilga, ul. Adama Mickiewicza od numeru 1 do numeru 4, oraz od numeru 48 do numeru 50, Zakrzew, od numeru 1 do numeru 3
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


Podwierzbie, od numeru 44 do numeru 75
28.05 od godz. 8:30 do 12:30


Osiedle Wilga, ul. Krótka, ul. Konwaliowa, ul. Margarytki, ul. Jodłowa, ul. Kukułek, ul. Rumcajsa, ul. Koźlarzy, ul. Lipowa, ul. Poziomkowa
31.05 od godz. 8:30 do 12:30


Strych, od numeru 31 do numeru 57
4.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat ciechanowski

Krupy, nr 1-35., Tosie, nr 82, OSP.
26.05 od godz. 8:00 do 11:00


powiat wyszkowski

Wyszków, ul. Generała Józefa Sowińskiego 47 lok 1-10.
26.05 od godz. 8:00 do 10:00


Wyszków, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 80, 74, 70., ul. Radosna 2a, 2s., ul. Pszeniczna
28.05 od godz. 8:00 do 12:00


Słopsk, nr 41,87,93,104,108,110,3b.n. (kierunek.Dręszew).
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Blochy
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


Choszczowe, kierunek Kiciny nr 11., kierunek Adelin cały obwód.
4.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa.
26.05 od godz. 8:30 do 9:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa.
26.05 od godz. 14:00 do 14:30


Tłuszcz, ul. Piaskowa, ul. Józefa Poniatowskiego od nr 17 do nr 25, od nr 14B do nr 28., ul. Fabryczna od nr 3 do nr 29, od nr 2 do nr 24., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 24,nr 15,17B,17C,9,13,13A,13B,15B,15C,16,25,27,27A,27B,28,29,31,31A,32,6b.n., ul. Wacława Sieroszewskiego nr 3A,4A,19,19A,19B,42,44,8b,n,, ul. Klonowa nr 2 Kosciół. nr 3,5,7,7A,9,11,13,17,20,22., ul. Stanisława Wyspiańskiego nr 35, 2b.n., ul. Leszczynowa nr 8,10,12,14,16,18,24,26,nr 6., ul. Dębowa nr 34,36,38,40, ul. Modrzewiowa nr 23,28,33,34,36,38,42., ul. Zachodnia nr 32,33,35,37,39., ul. Kalinowa nr 29,32,33,34,35,36,38,40., ul. Szmaragdowa nr 3,7,11,13,18., ul. Słowicza nr 2,2A,2B,9,9A,1b.n.nr 24 (ZK2-11z2710),nr 1,3,5,7., ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Nowa nr 3,6,7,8,9,11,Sklep MAGDALENKA,, ul. Piastowska od nr 19 do nr 37,, Konary, nr 6,nr 3A,3G,5,7,7C., Moczydło, od nr 1A do nr 1D,nr 9,11,17,19,29.
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


Rojków, 12a, od 13a do 24, 27a
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Strachówka, ul. Marii Konopnickiej 2, ul. Nadrzeczna 1,2,3, ul. Nowa od 1 do 18a, ul. Podlaska 1,2,3,16
31.05 od godz. 10:00 do 14:00


Zielonka, ul. Wolności Wolności 2 blok numer 14, 15, 16, 17, 12, oczyszczalnia/pompownia ścieków, ul. Pogodna 1, 2, 3, 4, 8, 7
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Nadmeńska 14A
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


powiat sokołowski

Podrogów, Kolonia.
26.05 od godz. 8:30 do 12:30


Jakubiki, Kolonie.
26.05 od godz. 11:00 do 14:00


Kosów Lacki, ul. Spokojna, ul. Daleka
28.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 9-46.
28.05 od godz. 11:00 do 14:00


Rudniki
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyniński

Nowa Wieś, K/PKP 79 do 85A 55 do 63A, ZK 11z1470.
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Borowie
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Borowie
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Wieś, ul. Władysława Kamelskiego od nr 1 do nr 13, Główna, Straż Pożarna
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Zawady
1.06 od godz. 8:30 do 12:30


Błonie, ul. Harcerska 8, 20, 22, 6, 4, 2, ul. Krasickiego 12, 22, 20, 9, 20A, 24, 26, 11, 10, 8, 7, 5, 6, 4, 2, 3, 1,, ul. Kolejowa 12, 10, 8, 6, ul. Przybysza od 1 do 23 i od 2 do 28
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Bieniewice, ul. Miła 6A
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Strzyżew, 1
31.05 od godz. 11:00 do 15:00


Latchorzew, ul. Władysława Reymonta 22
1.06 od godz. 8:30 do 12:30


Zielonki-Wieś, ul. Stanisława Szuby 10
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dziekanów Polski, ul. Czarodziejskiej Góry, ul. Krasnoludków, ul. Kolejowa 223, 225, 225D, 229, 231, 231A, 233, 233B, 245, 245A, 249, 251, 258, 262, 264, 264A, 264B, 268, 291, 291A, 297, 299, 317, 324, 326, 326A, 326C, 344C, ul. Stanisława Mikołajczyka, ul. Miła, ul. Mistrza i Małgorzaty, ul. Odysei, ul. Piękna, ul. Podróżna, ul. Rolnicza, ul. sierż. Władysława Szymczaka, ul. Turystyczna, ul. Wędkarska, ul. Wincentego Witosa, ul. Władcy Pierścieni, ul. Wrzosowa
27.05 od godz. 7:00 do 9:00


powiat otwocki

Otwock, ul. Wąska od nr 10 do Majowej, ul. Majowa od Wąskiej do Turystycznej
25.05 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Rzemieślnicza, ul. Świderska od Kołłątaja do Szkolnej +24, ul. Hugona Kołłątaja 2, ul. Górna od Rzemieślniczej do Różanej + 16 ,18
26.05 od godz. 8:00 do 9:00


Otwock, ul. Rzemieślnicza, ul. Świderska od Kołłątaja do Szkolnej +24, ul. Hugona Kołłątaja 2, ul. Górna od Rzemieślniczej do Różanej + 16 ,18
26.05 od godz. 17:00 do 18:00


Otwock Wielki, ul. Zamkowa od nr 49 w kierunku Glinek
31.05 od godz. 9:00 do 12:00


Otwock Wielki
31.05 od godz. 12:00 do 14:00


Dobrzyniec, ul. Świderska od 10 do 17, ul. Mostowa 4
1.06 od godz. 8:30 do 12:30


Dobrzyniec, ul. Świderska od 4 do 9
1.06 od godz. 12:30 do 14:00


Sobienie-Jeziory, Radwanków Królewski, Piwonin, Śniadków Górny, Wysoczyn, Gusin
2.06 od godz. 8:30 do 11:30


Pogorzel, ul. Główna, ul. Otwocka, ul. Piękna, ul. Kolejowa, ul. Diamentowa, ul. Leśna od Głównej do nr.16, ul. Ogrodowa, ul. Maciejki, ul. Brzozowa od Głównej do nr.21/24, Glina, ul. Otwocka od nr 14 do 16 A
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Sobienie Kiełczewskie Drugie, od numeru 1 do numeru 15
3.06 od godz. 8:30 do 12:30


Sobienie Szlacheckie, od numeru 65 do numeru 94
3.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat miński

Maliszew, ul. Górna 38, ul. Leśna od 1 do 5 i od 20 do 60
25.05 od godz. 10:30 do 14:00


Okuniew, ul. Słoneczna od Pułtuskiej do nr 69, ul. Leśna od nr 15 do Pułtuskiej + 16 , 17 ,19, ul. Polna, ul. Postępu od Polnej do Łąkowej, ul. Prosta, ul. Piwna, ul. Miodowa
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Gołębiówka, od 1 do 6, i od 11 do 21
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Rafałowska, ul. Teodora Dunina od 2 do 92, ul. Tartaczna 1, ul. Tartaczna od 1 do 33 nieparzyste
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Okuniew, ul. Bliska 11 , 13
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 117, 119, 121, 123, 125, 129, ul. Topolowa 24,31,33,35, ul. Szczecińska 11, ul. 11 Listopada 2, 4, 6, 8, 10
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Cyganka, ul. Wierzbowa 34, 44, działka 392, ul. Cicha 16, 18, 21, 23, 28, 35, 37, działka 389
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Chyżyny, Stacja Uzdatniania Wody
1.06 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Niemcewicza, ul. Fredry, ul. Kołłątaja, ul. Kombatantów od Krasińskiego do Akacjowej
1.06 od godz. 9:30 do 13:30


Aleksandrówka, ul. Parkowa od 24 do 34 parzyste i od 17 do 23 nieparzyste oraz działka 243
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pułtuski

Wielgolas, ul. Brzozowa 1, Budy Wielgoleskie, 94,95,96
4.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Grodzisk Mazowiecki, ul. H. Sienkiewicza 2
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Słoneczna od numeru 1 do nr 10, ul. J. Kasprowicza od numeru 1 do nr 22, ul. I. Krasickiego 34,32,29,27
2.06 od godz. 9:00 do 13:00


Milanówek, ul. Wojska Polskiego 15,17,19,19A,, ul. Jana Kasprowicza od nr 1 do nr 20, ul. Ludna od nr 1 do nr 21, ul. Krucza 2,4,6,8
4.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Tułowice, od nr 19 do nr 40
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Famułki Królewskie
31.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płocki

Stanisławowo, 54, 55, 18, 19, 19A, 29, 20A, 21, 21A, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E, 30F, 31, 32, 32A, 33, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 40B, 41, 42, 42A, 43, 43A, 44, 44A, 44B, 44C, 45, 46, 48, 49, 49A, 49B, 50, 50A, 51, 51C, 52, 52A, 53, 53A
25.05 od godz. 12:00 do 16:00


powiat nowodworski

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Mikołaja Kopernika 56, 58, 60, 61, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, ul. Krótka 2, 5, 7, 9, ul. Piekarska od nr 1 do 14
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Towarowa 1, 2, ul. Leśna 1, 2, 3, 5, 5A, 6, 6A, 6B, 6D, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16A,18, 20, 22, 24, 26, 28, ul. Sportowa 2, 3, 4, 4A, 5, 8, 10, 14, 16, 18, 18A, 18B, 20, 20A, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 34B, 36, 38, 40, 40A, 42, 44, ul. Nowołęczna 2, 3
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kikoły, 1A, 2A-C, 4, 4L, 4K, 5A, 7C, 10A, 10F, 10G, 14F-M, 18A, 20C, 22, 37, 38D, 40B, 45C, 72, 78, 88, 93, 94, 98, 99, 102, 110
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Jachranka, ul. Jesienna, ul. Letnia, ul. Wschodu Słońca, Izbica, 2, 3, 3A, od nr 46 do 49A, ul. Zachodnia 28, 28B, 28L, 28M, Bolesławowo, od nr 1 do 16, ul. Aleja Dębów, Dębe, 1B, 1C
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Chotomów, ul. Kolejowa 6, 6A, 8, 8A-G, 10, 12, 18, 20, 24, 26, 44, 46, 46A, 108, 158, 180, 182A, 184;, ul. Konwaliowa, ul. Sporna, ul. Akacjowa
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele – uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu – co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu – dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej – trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach – trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: