NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Kaczyński i spółka pójdą siedzieć..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kaczyński i spółka pójdą siedzieć
Rząd PiS będzie pierwszym w historii Polski, który zostanie w całości rozliczony za swoje zbrodnie i przestępstwa.
Ten wpis dedykuję obserwującym, którzy mnie wyśmiewali (w mailach i w komentarzach pod wpisami) gdy wieszczyłem, że obecna ekipa rządząca Polską poniesie odpowiedzialność karną.
Zarzutów, które można i należy postawić członkom rządu PiS są dziesiątki lub setki tysięcy. Od najpoważniejszych – jak zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu (za zamknięcie służby zdrowia, które spowodowało 130 tysięcy zgonów), zdrada stanu (Fundusz Odbudowy) są setki mniejszych i większych afer korupcyjnych, rozkradania państwa, prześladowania przeciwników politycznych i niezależnych dziennikarzy – jak Tomasz Szwejgiert,
areszty wydobywcze, wymuszanie haraczu (przychodzi Hoffman do Czarneckiego).
Jednym z głównych zadań, przed którym stanie nowa władza (miejmy nadzieję antysystemowa) będzie powołanie specjalnego zespołu śledczego, który rozliczy tą ekipę, by resztę swego nędznego żywota spędziła w miejscu odosobnienia (ja wspomogę ten zespół bezpłatnie, dopilnowując rozliczenia Zbigniewa Ziobry).
Będzie to też oznaczać powszechną amnestię.
Trzeba będzie wypuścić osoby siedzące za bzdury (alimenciarzy, sprawców przestępstw podatkowych), by zrobić w celach miejsce dla kilkudziesięciu tysięcy PiS-owców.
Dlaczego, wbrew złośliwym komentatorom, uważam, że to rozliczenie nastąpi i skończy się dla PiS-u tym, czym Norymberga dla nazistów? (z tą różnicą, że zamiast stryczka będzie dożywocie).
Po pierwsze dlatego, że rozliczać będą ludzie skrzywdzeni przez władzę. Jeśli specjalny zespół zostanie stworzony z prokuratorów teraz gnębionych a składy sędziowskie z sędziów prześladowanych – finały spraw łatwo sobie wyobrazić. Jeśli nowa władza zadba o niezależność prokuratorów ale zapewni im dostęp do wszystkich informacji i dokumentów – skutek będzie taki sam.
Po drugie: rozliczenie Zjednoczonej Prawicy zapewni długotrwałe poparcie polityczne nowemu obozowi. Kaczyński, Ziobro, Morawiecki, Kamiński w więzieniach – to kilka lub kilkanaście pewnych punktów procentowych, które rozgrzeszy szereg innych wypaczeń nowej władzy (niech już popełniają błedy, byle tylko tamci nie wyszli z kryminału).
Po trzecie: oczekiwanie tego rozliczenia ze strony opinii publicznej będzie czynnikiem determinującym „być albo nie być” następnego rządu.
Po czwarte wreszcie: upadający PiSowcy nie będą mieli do kogo się zwrócić o zapewnienie im bezpieczeństwa. Jaruzelski i Kiszczak dożyli w spokoju swoich dni, bo dogadali się z Amerykanami, że pozostaną bezkarni w zamian za transformację czyli przejście Polski pod kuratelę USA (plus otwarcie Polski na amerykański kapitał spekulacyjny).
Amerykanie stworzyli sobie następne lobby polityczne w postaci Ruchu Hołowni i nie będą mieli interesu w utrzymywaniu niedobitków po PiSie. Izrael, któremu rząd PiS pomógł realizować pomysły rewindykacyjne (ustawa 447) też nie będzie miał powodów do wdzięczności.
Machnie ręką na PiS zgodnie z zasadą „zrobił swoje, może odejść”.
Skromnie mam tylko nadzieję, że ława oskarżonych nie ograniczy się tylko do PiSowców.
Sprawiedliwość wymaga bowiem, aby rozliczyć również poprzednie rządy, od roku 1989.
Leszek Szymowski – dziennikarz śledczy
6.00 avg. rating (99% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: