NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

PIOTR RYBAK ODPOWIADA NA ATAK DOKTORA KĘKUSIA – STREAM BEZ CENZURY

Nagranie programu na żywo z Piotrem Rybakiem w /s oskarżeń p. Zbigniewa Kękusia 

O WSPOMNIANEJ W MATERIALE FILMOWYM – WSPÓŁPRACY Z SŁUŻBĄ BEZPIECZEŃSTWA PANA MARKA PODLECKIEGO W TYM LINKU Z NASZEJ STRONY MATERIAŁ Z ROKU 2012 – ZATEM TO BARDZO DZIWNE ZE DOKTOR KĘKUŚ INFORMUJE POLAKÓW W FORMIE REWELACJI I SENSACJI O „TW – JANUSZ”

PROF.SZANIAWSKI TO SZMATA – TAK PISZE MAREK PODLECKI – TW S.B JANUSZ

7 WRZEŚNIA, 2012
6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

2 thoughts on “PIOTR RYBAK ODPOWIADA NA ATAK DOKTORA KĘKUSIA – STREAM BEZ CENZURY

  1. A do wszystkich patriotów, wezcie wy sie ogarnijcie wreszcie i prosze was-przeczytajcie dokładnie i ze zrozumieniem jedną w życiu książkę, Pismo Swięte, nawet nie całe, żeby wam sie zwoje nie poupalały, przeczytajcie tylko 2 Ewangelie Mateusza i Jana i bedziecie wiedziec wszystko: jak budowac, jak odróżniac dobro od zła, jak łowic ludzi, jak mówic prawdę, jak traktowac żydów i ogólnie niegodziwców, jak się modlic, po co żyjecie, kto jest prawdziwym zwycięzcą, co jest w życiu najważniejsze i od kogo to wszystko zależy. Jak to zrozumiecie, dopiero podchodzcie do drugiego człowieka, z odwagą i sercem na dłoni. Póki tego nie zrobicie, nie wiecie niczego o życiu,chociaż byc może potraficie zarobic albo ukrasc dużo pieniedzy.

  2. ten wywiad to merytorycznie dno, pan Rybak lży Podleckiego, bo ten nie żyje i nie może się już obronic, następnie Kękusia, podczas gdy sam nie dopilnował autoryzacji wywiadu, gdzie lżył prezydentową, a teraz jaki on biedny, jaka krzywda mu sie dzieje, nawet nie zna daty traktatu wersalskiego i robi wam misz-masz i zaprasza na marsz na dzien 29 czerwca już po rocznicy, panie Jacku zapros pan kogos nowego, może Etera, a może Czerniaka, a najlepiej pana Wronskiego, wtedy pokaże pan klasę/ Rybak nie jest dobrym człowiekiem, jesli dawał jałmużnę osobie potrzebującej, a teraz publicznie wypomina i lży zamiast jednoczyc wszystkie srodowiska przed jesiennymi wyborami, ostrzegam-zmien pan front na jednoczenie, a nie na rozbijanie, po co nam kolejne przegrane wybory?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: