NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Szczepionka Covid to „tworzenie wariantów”..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bombshell: zdobywca nagrody Nobla ujawnia – szczepionka Covid to „tworzenie wariantów”

Prof. Luc Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat tego zjawiska, znanego jako „Wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE).

Chociaż wiadomo, że wirusy mutują, powodując warianty, francuski wirusolog i zdobywca nagrody Nobla Luc Montagnier twierdzi, że „to szczepienie tworzy warianty”.

2008 laureat nagrody Nobla wykonane wybuchowej komentarzy jako część większego wywiadu z Pierre Barnérias z zatoru media na początku tego miesiąca. Klip został przetłumaczony wyłącznie dla RAIR Foundation USA i jest dość potępiający dla lewicowego establishmentu kierującego się porządkiem obrad.

Jak donosi RAIR w kwietniu ubiegłego roku, prof. Montagnier przedstawił potężny przypadek, że koronawirus powstał w laboratorium. Jego komentarze w tamtym czasie uraziły lewicowy establishment tak bardzo, że agresywnie usiłowali zdyskredytować jego oświadczenie. Teraz media opierają się na pochodzeniu koronawirusa po tym, jak wybitni naukowcy wezwali do dalszej analizy.

Szczepionki tworzą warianty

Prof. Montagnier odniósł się do programu szczepień przeciwko koronawirusowi jako „niedopuszczalny błąd”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty ”- kontynuował prof. Luc Montagnier.

Wybitny wirusolog wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. Są to warianty, które „są produkcją i wynikają ze szczepień”.

Wzmocnienie zależne od przeciwciał

Prof. Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat zjawiska znanego jako „Antibody-Dependent Enhancement” (ADE). W artykułach, które wspominają o ADE, oddalono obawy wyrażone przez prof. Montagniera. „Naukowcy twierdzą, że ADE jest dość dużo non-problem z COVID-19 szczepionek,” artykuł na dzisiaj MedPage poinformował w marcu.

Prof. Montagnier wyjaśnił, że trend ma miejsce w „każdym kraju”, gdzie „po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów”.

Argument laureata Nagrody Nobla podkreślają informacje ujawnione w liście otwartym z długiej listy lekarzy do Europejskiej Agencji Leków. W liście stwierdzono częściowo, że „pojawiły się liczne doniesienia medialne z całego świata o COVID-19 zaatakowanych przez domy opieki w ciągu kilku dni po szczepieniu mieszkańców”.

Na początku tego miesiąca RAIR poinformował o oświadczeniu francuskiej wirusolog Christine Rouzioux:

„… Wzrost liczby nowych przypadków ma miejsce u zaszczepionych pacjentów w domach opieki w 'Montpellier, w Sarte, w Rheims, w Mozeli…”

Prof. Luc Montagnier kontynuował twierdzenie, że przeprowadza własne eksperymenty z osobami, które zaraziły się koronawirusem po otrzymaniu szczepionki. „Pokażę wam, że tworzą warianty odporne na szczepionkę” – powiedział.

Obejrzyj klip (przepisany poniżej):

 

HeHa i Miss Piggy  tłumaczenie!

(Pytania są pogrubione )

Jeśli spojrzymy na krzywą WHO, od czasu rozpoczęcia szczepień w styczniu, krzywa pokazująca nowe infekcje (skażenie) eksplodowała wraz ze zgonami.

Szczególnie wśród młodych ludzi.

-Tak. Z zakrzepami itp.

Jak oceniasz program masowych szczepień? Masowe szczepienia w porównaniu do zabiegów, które działają i nie są drogie.

– To ogromny błąd, prawda? Błąd naukowy, a także błąd medyczny. To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty.

—W przypadku wirusa chińskiego istnieją przeciwciała wytworzone przez szczepionkę. Co robi wirus? Czy umiera lub znajduje inne rozwiązanie?

—Nowe warianty są produkcją i wynikają ze szczepień. Widzisz to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów.

– Dokładnie się temu przyglądam i prowadzę eksperymenty w Instytucie z pacjentami, którzy po szczepieniu zachorowali na koronę. Pokażę wam, że tworzą warianty odporne na szczepionkę.

Czy powinniśmy się szczepić podczas pandemii?

– To nie do pomyślenia.

 Milczą… Wiele osób o tym wie, epidemiolodzy to wiedzą.

—To przeciwciała wytwarzane przez wirusa umożliwiają nasilenie się infekcji.

—To nazywamy wzmocnieniem zależnym od przeciwciał, co oznacza, że ​​przeciwciała sprzyjają pewnej infekcji. Przeciwciało przyczepia się do wirusa, od tego momentu ma receptory, przeciwciała, mamy je w makrofagach itp.

—Sąka wirusa i to nie przypadkowo, ale dlatego, że jest powiązany z przeciwciałami.

—Jest jasne, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia. 

DOBRZE?

rairfoundation.com

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: