NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

NIEMCY: „Dziwne, niezrozumiałe rzeczy dzieją się na oddziałach intensywnej terapii”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Od początku pandemii politycy i szpitale ostrzegają przed przeciążeniem oddziałów intensywnej terapii. Zespół badawczy pod kierownictwem Matthiasa Schrappe przedstawił teraz wybuchowy artykuł. W tym miejscu lekarz i ekonomista wyjaśnia, dlaczego wątpi, że gra się w „uczciwość”

ŚWIAT: Panie Schrappe, po półtora roku koronawirusa jasne jest, że pandemia miała kluczowy punkt: był to strach, że szpitale nie będą w stanie tego zrobić. Według twoich badań miało to groteskowe konsekwencje. Który?

Matthias Schrappe: Ten strach istniał i był wyrażany polityczny

welt.de.

W wywiadzie pod tym tytułem (i za barierą płacową ) na welt.de od 16 maja. – mówi prof. Schrappe nie mniej niż, że politycznie odpowiedzialni celowo kłamali, kiedy mówili o sytuacji na oddziałach intensywnej terapii:

» T on profesorem medycznego i zdrowia ekonomista Matthias Schrappe, 65, był Zastępca Przewodniczącego Rady Doradczej Zdrowia od 2007 do 2011 roku. Od kwietnia 2020 roku prowadzi politykę koronową rządu federalnego, która  wspiera krytyczne okazje . Wraz z dziewięcioma innymi naukowcami publikuje w tę niedzielę wybuchowy artykuł: Sugeruje to manipulacje w oficjalnych statystykach, oszustwa dotacyjne i wątpliwe wykorzystanie funduszy.

ŚWIAT:  Panie Schrappe, po półtora roku koronawirusa jasne jest, że pandemia miała kluczowy punkt: był to strach, że szpitale nie będą w stanie tego zrobić. Według twoich badań miało to groteskowe konsekwencje. Który?

Matthias Schrappe:  Ten strach istniał i był wyrażany politycznie. Według naszych ocen, strach przed brakiem łóżka do intensywnej terapii pojawił się szczególnie drastycznie. Irracjonalne i kosztowne konsekwencje znajdują odzwierciedlenie w  Divi Intensive Register (Divi = Niemieckie Interdyscyplinarne Stowarzyszenie Intensywnej i Ratunkowej Medycyny, d. Wyd.) Lub w debatach w Bundestagu. Teraz jest jasne: strach przed ograniczonymi możliwościami intensywnej opieki lub segregacją był nieuzasadniony.

Jasne jest również, że wielu decydentów musiało być tego świadomych przez cały czas trwania pandemii. Rząd federalny wziął do ręki pół miliarda euro, aby sfinansować rozwój dodatkowych łóżek do intensywnej terapii. Jednak według naszych badań łóżka te wydają się nie istnieć. Oczywiście nigdy nie zostały stworzone ani poproszone, mimo że nie było pielęgniarek, które mogłyby je wykonać.

ŚWIAT:  Jak to się ma do wyroku ze szpitali – „Pracujemy nad atakiem”?

Schrappe: Nawet w szczytowych  punktach wszystkich trzech fal nigdy więcej niż 25% łóżek intensywnej terapii było zajmowanych przez pacjentów Covid. Niemcy mają najwięcej łóżek do intensywnej terapii w Europie, a także zajmują czołowe miejsca na świecie. O niemieckim systemie opieki zdrowotnej można powiedzieć prawie wszystko – poza tym, że nie mamy wystarczającej liczby szpitali i oddziałów intensywnej opieki medycznej.

Jesteśmy mistrzami Europy, a nawet świata pod każdym względem. Mamy najdłuższy pobyt w szpitalu, największą gęstość szpitali, największą liczbę łóżek intensywnej terapii na 100 000 mieszkańców, ponad trzy razy więcej łóżek intensywnej terapii niż Francja z 7 000 łóżek. Mamy dodatkowe 11 000 łóżek jako rezerwę awaryjną, której oczywiście nigdy nie zbudowaliśmy i nigdy nie uruchomiliśmy. Boimy się na wysokim poziomie.

Przeczytaj pełne oświadczenie zespołu badawczego Matthiasa Schrappe tutaj.

ŚWIAT:  Rezerwa awaryjna nigdy nie została zbudowana?

Schrappe: Zgadza się. Niemniej jednak środki na to przepłynęły. Zgodnie z ustawą Hospital Relief Act 50 000 euro zostało udostępnione na każde nowo zainstalowane łóżko intensywnej terapii. Pieniądze zostały również wezwane do 31 grudnia. Powinien płynąć …

WORLD:  Nie chodzi tylko o łóżka. Potrzebuje również personelu pielęgniarskiego. Mówi się, że ich nie było, a ich liczba nawet spadła.

Schrappe:  Ten argument można zrozumieć. Ale poszliśmy za tym; a według danych Federalnej Agencji Pracy nigdy nie nastąpił spadek liczby opiekunów, a raczej znaczny wzrost o 43 000 opiekunów w samym tylko roku 2020. Listopad i grudzień nie są jeszcze uwzględnione. Musieli gdzieś wylądować.

ŚWIAT:  Czy byli to specjaliści od intensywnej terapii? Mogły to być również pielęgniarki geriatryczne.

Schrappe:  Zgadza się, ale do dziś mówi się tam o braku konserwacji. Istnieje również zarzut, że nie było pieniędzy na pielęgniarki w domu. Ale można zapytać, co się stało z funduszami, które napłynęły w 2020 roku. W sumie to ponad dziesięć miliardów euro. Dla porównania: cała opieka szpitalna w Niemczech kosztuje około 70 miliardów euro rocznie. Pomoce miały między innymi rekompensować brakujące operacje.

Płacono więc pielęgniarkom, które nie miały nic do roboty. Dlaczego nie skorzystałeś z okazji, by użyć go gdzie indziej? Dlaczego nie skorzystałeś z okazji, aby zakwalifikować lub przekwalifikować swoje umiejętności? Dlaczego specjaliści z innych oddziałów nie mogli pracować w takiej sytuacji kryzysowej w kraju przynajmniej pod kierunkiem na oddziale intensywnej terapii? Trzeba by też było odłożyć operacje wyborcze …

Schrappe:  Nasze dane pokazują: w porównaniu z siedmiodniowym wskaźnikiem zgłaszania, nigdzie indziej na świecie nie leczono tak wielu osób cierpiących na Covid na oddziałach intensywnej terapii jak tutaj. Ponadto pod koniec kwietnia 2021 r. 61 proc. Pacjentów Covid było leczonych w szpitalach na oddziałach intensywnej terapii. W Szwajcarii było to tylko 25%, we Włoszech 11%. Tutaj również jesteśmy numerem jeden na świecie.

Czy obywatele Niemiec chorują częściej niż inni ludzie w Europie? Czy może być tak, że niektóre szpitale próbują maksymalizować swoje przychody? A może niektórym szpitalom łatwiej jest natychmiast przenosić pacjentów z koronawirusem na oddział intensywnej terapii, nawet jeśli nie potrzebują jeszcze intensywnej opieki? Liczby są uderzające i rodzą pytania …

ŚWIAT:  Mówiono, że oddziały intensywnej terapii zapełniają się młodszymi pacjentami z koronami. Mówi się o osobach w wieku od 30 do 40 lat.

Schrappe:  Osoby odpowiedzialne w RKI (Robert Koch Institute, d. Red.), A Divi dostarczyło dane dopiero na początku maja. Teraz jest jasne: ta grupa wiekowa nie stanowi trzech procent wszystkich pacjentów Covid na oddziałach intensywnej terapii.

Ale problematyczne są nie tylko luki w danych. Numery również nie są traktowane ostrożnie. Nie tylko zniknęło 10 000 łóżek intensywnej terapii od lata, ale liczby z zeszłego lata zostały oczywiście skorygowane retrospektywnie.

WORLD:  To mocne twierdzenie …

Schrappe:  Od lata regularnie dokumentujemy liczby. Jeśli porównamy te dane z dzisiejszymi danymi w archiwum Divi, nagle na szczycie zarejestrowanych jest już nie mniej niż 34 tysiące łóżek, a jedynie około 30 tysięcy. Podjęto systematyczne działania retrospektywne, dzięki czemu wszędzie odnotowuje się o 3000 łóżek mniej. Jest to niesłuszne, ponieważ liczby te miały konsekwencje polityczne. Łóżka są objęte planami szpitalnymi, a te łóżka są finansowane … 

corodok.de

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: