NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Sky News ujawnia wewnętrzne dokumenty Chińskie sprzed 6 lat..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sky News ujawnia wewnętrzne dokumenty Chińskie sprzed 6 lat, dotyczące przekształcenia koronawirusa w broń bakteriologiczną.

Te informacje oraz szereg innych, prowadzą nas do wniosku, że co najmniej pięć lat przed wybuchem PLANdemii SARS-CoV-2, Chińczycy pracowali nad „udoskonaleniem” koronawirusów, tak aby stały się one bronią bakteriologiczną. Tego typu konotacje należy dostrzegać, ponieważ po raz kolejny poszlaki i dowody prowadzą nas do Chin i Wuhan. Dlatego to nie jest przypadek, a wmawianie ludziom, że SARS-CoV-2 jest koronawirusem odzwierzęcym to obrażanie inteligencji tychże osób.

Zdecydowanie mamy przełom, ponieważ stacja Sky News wyemitowała program, w którym przedstawiono szereg dokumentów potwierdzających to, że koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19, został wyprodukowany ręką człowieka, i jest de facto bronią biologiczną na usługach partii komunistycznej Chin. Materiał ten zrobił gigantyczną furorę w mediach na całym świecie, z wyjątkiem polskiego „bagna medialnego”. I teraz mamy pytanie, czy cała telewizja Sky News to szury, foliarze i obłąkani teoretycy spisku?

Od marca roku 2020 niezależny polski dziennikarz śledczy Witold Gadowski informował, że koronawirus SARS-CoV-2 został wyprodukowany w laboratorium, i w żadnym wypadku nie jest on jakimś tworem naturalnym, który nagle przeskoczył na człowieka. Wówczas dziennikarze mainstreamowi donosili na Gazdowskiego gdzie tylko można było. Publicyści TVP, Polsat, TVN, Onet czy mediów już całkowicie prywatnych PiSu jak sieci oraz wpolsce.pl wyśmiewali tego typu teorie. Dziś to my możemy śmiać się z nich.

Dziś to my możemy napisać, że Witold Gadowski miał pełną rację a tak zwani dziennikarze wyżej wspomnianych tak zwanych mediów, okłamywali społeczeństwo polskie. To też na marginesie gratulujemy każdemu, kto nadal ogląda i czyta wyżej wspomniane media. Zdecydowanie lepiej byłoby już przeczytać ulotkę na polopirynie czy instrukcję obsługi pralki, bo na pewno nie ten stek kłamstw i manipulacji TVP, TVN, Polsat, Onet, Sieci, wspolce.pl i tego typu perfidnie zakłamanych brukowców.

Zatem raz jeszcze to podkreślmy, otóż w niedzielę (9-maja-2021r.) australijska telewizja Sky News, wyemitowała program w którym znana i ceniona (także przez mainstream) dziennikarka Sharii Markson, ujawniła na antenie programu chińską wewnętrzną dokumentację sprzed sześciu lat (czyli pięć lat przed wybuchem PLANdemii), której przedmiotem było udoskonalenie koronawirusów, w taki sposób aby stały się one bronią bakteriologiczną.

Szanowni Państwo w mediach niezależnych informacja o tym, że koronawirus SARS-CoV-2 jest tworem sztucznym, wytworzonym przez człowieka w laboratorium w Wuhan, była oczywista od kilku miesięcy. Natomiast media typu TVP, Polsat, TVN, Onet, WP, Interia i te prywatne PiSu, czyli Sieci, wpolsce.pl nieustannie karmiły społeczeństwo polskie papką informacyjną dla upośledzonych umysłowo, czyli: „koronawirus nagle zmutował i PSTRYK! Przeskoczył na człowieka, bo ten zjadł nietoperza”. Niestety taki jest poziom merytorycznych wyżej wspomnianych ośrodków propagandy.

Wróćmy jednak do meritum, otóż tytuł ujawnionego przez Sky News i dziennikarkę Sharii Markson dokumentu brzmi: „Ludzie będą żyć w strachu przed atakami”. Autorami ujawnionej dokumentacji są chińscy naukowcy posiadający wysokie stopnie wojskowe. Media na całym świecie informują opinię publiczną o tym „przełomie w PLANdemii” i cytują liczne fragmenty dokumentu. Ze wszystkich trzy cytaty pojawiają się najczęściej, to też chcemy je dziś przytoczyć o to one:

„Nowo odkryta zdolność do liofilizacji koronawirusów (liofilizacja to proces wysuszania zamrożonych wirusów) umożliwiła przechowywanie środków biologicznych i rozpylanie ich podczas ataków.”

„Broń biologiczna nie tylko spowoduje powszechną zachorowalność i masowe ofiary, ale także wywoła potężną presję psychologiczną, która może wpłynąć na skuteczność walki.”

„Podobnie jak w wyniku innych katastrof ludzie będą żyć w strachu przed atakami przez znaczny okres czasu po ataku, co u niektórych wywoła przejściowe lub trwałe upośledzenie psychiczne.”

Te informacje oraz szereg innych, prowadzą nas do wniosku, że co najmniej pięć lat przed wybuchem PLANdemii SARS-CoV-2, Chińczycy pracowali nad „udoskonaleniem” koronawirusów, tak aby stały się one bronią bakteriologiczną. Tego typu konotacje należy dostrzegać, ponieważ po raz kolejny poszlaki i dowody prowadzą nas do Chin i Wuhan. Dlatego to nie jest przypadek, a wmawianie ludziom, że SARS-CoV-2 jest koronawirusem odzwierzęcym to obrażanie inteligencji tychże osób.

globalne-archiwum

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: