NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Cząsteczki testera PCR mogą zachowywać się jak azbest w organizmie

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
15 maja 2021 r

Fizyk doświadczalny i badacz biomateriałów prof. Antonietta Gatti zbadał pod mikroskopem różne paski testowe do PCR i przeanalizował ich składniki. Efekt drażniący: są wykonane z twardych materiałów i zawierają dużą liczbę (nano) cząsteczek wykonanych ze srebra, aluminium, tytanu, włókien szklanych itp., Z których część jest niezadeklarowana w ulotce informacyjnej. Zdaniem naukowca, jeśli dostaną się one do błony śluzowej, mogą powodować rany i stany zapalne. 2020News dowiedział się od lekarzy laryngologów, że znajdują coraz bardziej utwardzone błony śluzowe u osób, które są często badane pod kątem SARS-CoV-2. Błony śluzowe, które nie są już nienaruszone, nie mogą już spełniać swojego zadania odpierania wirusów, bakterii i grzybów, zanim dotrą do dróg oddechowych, jak donosi pediatra Eugen Janzen. Bakterie przedostają się do dróg oddechowych bez filtra immunologicznego. Szczególnie problematyczne w tym kontekście: wilgoć z ciepłego oddechu pod maskami jest idealną pożywką dla wszelkiego rodzaju zarazków.

W laboratorium prof. Gatti wykorzystał mikroskopię elektronową (ESEM i EDS) do analizy różnych typów wymazów, które służą do pobierania ludzkiego materiału organicznego do diagnostyki PCR, w celu sprawdzenia morfologii i składu chemicznego.

Paski testowe Biocomma

Profesor Gatti nie był w stanie określić, czy jest wykonany z włókna węglowego, czy z bawełny, za pomocą patyczka „waty” wyprodukowanego przez firmę Biocomma w Shenzhen w Chinach. Zanieczyszczenie w produkcie składało się z korbonianu wapnia, stali nierdzewnej lub krzemianów.

Pałeczki testowe Manta

Przypominający szczoteczkę tester z Manty w Chinach wykazał dużą liczbę zerwanych włókien. Stwierdzono, że składnikami próbki były węgiel, tlen, krzem, cyrkon, siarka, glin, tytan i sód.

Paski testowe Biocomma II

Wydawało się, że inny wacik z Biocomma był wykonany z włókna szklanego lub przynajmniej miał powłokę z włókna szklanego. Składnikami były węgiel, tlen, aluminium, krzem i tytan. Nie można było wykluczyć, że dodatkowa powłoka została wykonana z materiałów organicznych.

FLOQSwab® wykonany z Nylonu®

Końcówka aplikatora innego patyczka testowego – FLOQSwabs® – została pokryta krótkimi włóknami nylonowymi® ułożonymi pionowo. FLOQSwabs® nie mają wewnętrznego rdzenia do przechowywania próbki.

Prof. Gatti pisze: „Firma wyjaśnia, że ​​rdzeń włókienny jest wykonany z nylonu z powłoką z opatentowanego materiału, którym w analizie okazuje się krzemian-cyrkon-tytan. Powłoka ta sprawia, że ​​włókno jest twardsze, dzięki czemu może rozerwać błonę śluzową. Istnieje szansa, że ​​nacisk wywierany podczas manewrów wymazu może zerwać niektóre włókna, które pozostają in situ. Jeśli tak, mogą wywołać reakcję na ciało obce, która może uszkodzić błony śluzowe w taki sposób, że oddychanie i mowa są utrudnione ”.

Zdjęcie szyi wymazu

Według analizy prof. Gatti, małe białe kropki na obrazku szyjki wacika to nanocząsteczki srebra: „Srebro to materiał, który nie jest zadeklarowany w karcie katalogowej producenta”.

Prof.Gatti dochodzi do następujących wniosków:

Wymazy z jeżozwierza są wykonane z wytrzymałych włókien. Jeśli zadrapią błonę śluzową nosa, mogą ją uszkodzić, powodując krwawienie lub, w każdym przypadku, uraz tkanki.

Podczas gojenia się błony śluzowej pęknięte włókna mogą wniknąć do tkanki bez możliwości ich usunięcia, powodując powstanie ziarniniaka lub tkanki zwłóknieniowej, jak to ma miejsce w przypadku każdego ciała obcego.

Badane wyroby medyczne nie są w pełni biokompatybilne i dlatego nie spełniają wymagań normy ISO 10993 oraz testów wymaganych do uzyskania znaku CE.

Streszczony:

  • Niektóre wymazy są niebezpieczne dla błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej. Twarde i kruche włókna szkliste mogą zarysować błonę śluzową i spowodować zmiany. Krwawienie świadczy o inwazyjności testu.
  • Wielokrotne badanie wymazów może powodować chroniczne zmiany. Uwolnienie fragmentów kruchych włókien szklanych może powodować reakcje biologiczne, takie jak ziarniniaki i / lub zwłóknienie tkanki.
  • Te rozmazy stanowią zagrożenie dla zdrowia niemowląt i dzieci. Jeśli badania są konieczne, mówi prof. Gatti, u dzieci należy pobierać małe i łagodne wymazy.

2020news.de

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: