NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

APEL: CZŁOWIEKU POSADŹ LAS..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 
NOWA NORMALNOŚĆ W NADWIŚLAŃSKIM BANTUSTANIE
Do domu Jana Nowaka weszła banda gangsterów i pokazała mu wirusa w fiolce.
Ostrzegła go, że substancja jest zabójcza i że ma natychmiast wejść do łazienki a głowę schować do klopa, aby się nie zarazić.
Wszystko dla dobra gospodarza i jego rodziny.
Zdrowie i bezpieczeństwo!
Zamknięty na klucz w klopie Jan moógł tylko wystawić głowę aby oglądać na ścianie obrazy z telewizji o umierających i zakażonych. Te same obrazy puszczano zamkniętej w piwnicy jego żonie z dziećmi. Gdy rodzinę aresztowano i zamknięto we własnym domu, gangsterzy wygodnie rozsiedli się w salonie i kuchni, zeżarli wszystko co było w lodówce, potem wynieśli z posiadłości gospodarzy wszelkie dobra.
Międzyczasie zdechły zwierzęta w gospodarstwie bo nikt ich nie dokarmiał a za zgodą gangsterów miejscowe lumpy ukradły rodzinie traktor i wszystkie maszyny.
Na końcu dobili konia i go zjedli. Trwało to półtora roku.
Gangsterzy w końcu uchylili drzwi łazienki i piwnicy. Rodzina zobaczyła zgliszcza i pogorzelisko. Ruinę. Wtedy mafia oświadczyła, że Jan wraz z żoną i dziećmi mogą się cieszyć, że ocaleli z zarazy i dla ich ratowania ogłosili NOWY ŁAD.
Obiecali, że odbudują im zrujnowany majątek bo wzięli pieniądze od potężniejszych gangusów zza granicy ale Jan i rodzina muszą przyjąć skleconą w stodole szczepionkę na strasznego wirusa a pieniądze z kredytu na odkupienie traktora i całej reszty będą oddawać ich dzieci i wnuki. Gdy Jan zaczął protestować – bandyci pokazali mu dziesięć innych probówek z mutacjami wirusa i wskazali na drzwi łazienki. Przerażona żona opierdoliła męża, że się stawia i ona nie chce znów do piwnicy. Jan i jego rodzina pogodzili się z losem.
Wkroczyli w NOWĄ NORMALNOŚĆ
zaszczepieni strzykawką ze stodoły i z długiem za własny traktor.
Mówią, że to i tak lepsze niż kwarantanna z łbem w muszli klozetowej.
Dziś nawet pozwolono im bez maseczek wejść do ogródka
gdzie kelnerka podała im grochówkę i piwo. Są szczęśliwi a ich oprawcy stali się bohaterami we wsi bo uratowali zagrodę przed zagładą.
Za Facebook/Marcin Koziński
Rozporządzenia są jak płot.
Wąż się prześliźnie, tygrys przeskoczy, a owce będą trzymane w zamknięciu.
6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: