NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Otwarcie gastronomii… i kubeł zimnej wody..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
15.05.2021

Otwarcie gastronomii… i kubeł zimnej wody. Czytelniczka pokazała paragon

Nastał dzień, na który czekali wszyscy Polacy. Od 15 maja dla gości udostępnione zostały ogródki restauracyjne. Po miesiącach lockdownu możemy wreszcie zjeść posiłek na mieście. Okazuje się jednak, że smak potrawom odbierają… ceny. Jedna z naszych czytelniczek poskarżyła się na drożyznę nad polskim morzem. Ceny ryb zwalają z nóg.

Otwarcie gastronomii... i kubeł zimnej wody. Czytelniczka pokazała paragon
Ceny obiadu nad morzem. Nasza czytelniczka skarży się na drożyznę.

Dużo mówiło się o tym, że po odmrożeniu gospodarki mogą nas czekać srogie podwyżki cen. Wiadomość od naszej czytelniczki potwierdza, że obawy okazały się słuszne. Pani Ewelina postanowiła skorzystać z otwartych ogródków i wybrała się w sobotę z rodziną na obiad nad morzem. Wysokość rachunku wprawiła ją w osłupienie.

Odmrożenie gastronomii. Ile trzeba zapłacić za rybę nad morzem?

Czytelniczka była na tyle zaskoczona stawkami nad Bałtykiem, że zdecydowała się podzielić wrażeniami i na Dziejesie podesłała nam zdjęcie paragonu z obiadu w nadmorskiej smażalni. Cena za posiłek dla trzech osób rzeczywiście wydaje się mocno wygórowana

Zachęceni zniesieniem obostrzeń wyskoczyliśmy do Gdańska, gdzie oczywiście trzeba zaliczyć obowiązkową rybkę przy plaży. Pożałowaliśmy, gdy zobaczyliśmy rachunek – pisze nam pani Ewelina.

Najtańszy filet z frytkami to prawie 40 zł, surówkę trzeba dokupić dodatkowo, bo nie jest wliczona w cenę. Wzięliśmy jeden zestaw surówek za 10 zł na trzy osoby, ale zdecydowanie wielkość porcji była przeznaczona dla jednej – dodaje czytelniczka.

Za obiad dla trzech osób rodzina zapłaciła niebagatelną sumę 175 zł. Jak widać na dołączonym przez czytelniczkę paragonie, cena ryby z dodatkiem waha się od 39 do 49 złDo tego napoje i zupa, co razem dało kwotę – nie oszukujmy się – przekraczającą dniówkę przeciętnego Polaka.

Otwarcie restauracji. Skąd wysokie ceny?

Po wielomiesięcznych ograniczeniach w branży gastronomicznej wyższe ceny nie powinny dziwić. Chęć odrobienia strat to tylko jedna z przyczyn podwyżek. Do tego dochodzą zwiększone z powodu pandemii koszty pracy, usług i produktów. Dodatkowo właściciele restauracji skarżą się na brak rąk do pracy.

W górę poszły ceny wielu produktów. Widzę to, robiąc zarówno prywatne zakupy, jak i zaopatrując się do restauracji. Jest znacznie drożej. Nawet o 20 proc. To musi się przełożyć na ceny w restauracjach. Wielu naszych gości zderzy się z nową rzeczywistością – mówił niedawno w rozmowie z money.pl znany restaurator Robert Sowa.

Otwarcie ogródków to pierwszy etap łagodzenia obostrzeń w branży gastronomicznej. Od 29 maja gastronomia po ponad pół roku lockdownu będzie mogła zaprosić gości do środka. Obowiązywać będzie przy tym limit osób i oczywiście reżim sanitarny.

o2.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: