NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Jak to jest, że jakość powietrza w Polsce się polepsza a wycinka lasów trwa a najlepsze?

Wicepremier, minister rozwoju Jarosław Gowin zapowiedział w sobotę wiele rozwiązań, które mają przyspieszyć transformację energetyczną w kraju, a jednocześnie zapewnić osłonę i ochronę finansową dla branż energochłonnych. Wszystkie rozwiązania zawarte są w programie Nowy Ład.

„Będziemy prowadzić duże inwestycje w ekologiczne źródła energii, budując obywatelski system energetyczny, system prosumencki, w którym każdy będzie mógł zarówno produkować, jak i zużywać energię elektryczną” – powiedział minister.

Dzięki programowi „Czyste Powietrze” w Polsce będzie blisko milion budynków z nowym, ekologicznym źródłem ciepła/ogrzewania. Setki tysięcy domów zostaną wyposażone w dofinansowane instalacje fotowoltaiczne dzięki programowi „Moja energia elektryczna”, a kolejne setki tysięcy domów, w ramach programu „Moja woda”, otrzymają instalacje do retencji wody.

W kolejnych latach rozwijana będzie także energetyka wiatrowa. Minister rozwoju zapowiedział tworzenie klastrów przemysłowych dla sektora elektromobilności w południowo-wschodniej Polsce oraz wprowadzenie małych systemów gazyfikacji na terenach wiejskich.

Nowy Ład obejmuje także rozbudowę sieci energetycznej poprzez budowę setek kilometrów nowoczesnej infrastruktury energetycznej, rozwój technologii odnawialnych źródeł energii z 500 mln euro na inwestycje w farmy wiatrowe i infrastrukturę towarzyszącą oraz modernizację lub budowę 120 ciepłowni.

„Realizujemy też strategię dla energetyki wodorowej. Niedawno podjąłem z ministrem klimatu decyzję o rozstrzygnięciu pierwszego konkursu na projekty związane z energetyką wodorową” – powiedział Jarosław Gowin. Dodał, że trwają intensywne prace nad rozpoczęciem budowy elektrowni jądrowej.

„Nowy Ład to odważny program rozwojowy dla naszego kraju, obliczony na dziś i na najbliższe lata” – podsumował wicepremier.
źródło: POLSKIERADIO24

 

1.00 avg. rating (57% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: