NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Przejęcie PGNiG i Lotosu przez Orlen. Sasin: Dla dobra Polski

W Polsce powstaje duży koncern energetyczny na bazie koncernu paliwowego Orlen, udział Skarbu Państwa wyniesie 50 proc. – powiedział minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

PKN Orlen, Grupa Lotos, PGNiG oraz Skarb Państwa podpisały umowę o współpracy, dotyczącą przejęcia kontroli przez PKN Orlen nad Grupą Lotos oraz PGNiG.

– To ważny krok, który doprowadzi do powstania silnego koncernu multienergetycznego – powiedział minister aktywów państwowych Jacek Sasin podczas konferencji prasowej. – Zabezpieczamy narodowy interes. To wszystko dla dobra Polski – podkreślił, dodając, że transakcje przejęcia przez PKN Orlen będą miały charakter bezgotówkowy.

​– W podmiocie, który powstanie z przejęcia przez PKN Orlen, Lotosu i PGNiG Skarb Państwa podniesie swoje udziały do 50 proc., co zabezpieczy m.in. przed ewentualnym wrogim przejęciem – powiedział. Minister Sasin przypomniał również, że obecnie Skarb Państwa ma ok. 27 proc. akcji Orlenu.

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek powiedział z kolei, że nowy koncern będzie działał w wielu kierunkach energetyki, takich jak petrochemia, elektroenergetyka, odnawialne źródła energii i inne. Podmiot powstały po przejęciu Lotosu i PGNiG będzie na tyle silny, że będzie się liczył gospodarczo, ale i geopolitycznie w regionie – oświadczył. 

Jak dodał, decyzja o tym, że Skarb Państwa będzie miał do 50 proc. udziałów w nowym podmiocie likwiduje potencjalne niebezpieczeństwa związane z tym, że państwo jest mniejszościowym udziałowcem Orlenu.

Jak liczy Obajtek, koncern powstanie już przyszłą jesienią.

https://pl.sputniknews.com/

 

PKN Orlen memy – Paczaizm.pl | memy polityczne, śmieszne obrazki, dowcipy, gify i cytaty

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “Przejęcie PGNiG i Lotosu przez Orlen. Sasin: Dla dobra Polski

 1. Dla dobra obywateli, za ich pieniądze, stwóżcie sztuczną inteligencję która „wyłapie wasze pokręcone ustawy niezgodne z prawem”. Które wy będziecie przedstawiać temu programowi który przeanalizuje wasze „wypociny” i tak jak „alkomat” stwierdzi czy „piliście i piergolicie głupoty, czy , te wasze wypociny pomogą i są zgodne z prawem, i można je zaakceptować, czy zaakceptować w jakiś warunkach, czy odrzucić w części, czy program sam zasugeruje wiele lepsze rozwiązania w oparciu o obowiązujące prawa”
  Tak że, panowie i panie „informatycy” do dzieła o lepszą przyszłość dla nas i dla potomnych. By żyło się lepiej.

  1. Potraficie „stworzyć zaawansowany telefon”…. Potraficie tyle „rzeczy związanych z technologią cyfrową”, a jednak…..gówno umiecie i niczego więcej nie dokonacie.

   A może się mylę?, To stwórzcie „taki program do rządu. Taki jak, sędzia niezawisły którzy rozstrzygnie spór” i nie dla rządu. Proszę nie mylić pojęć.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: