NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Oberwanie chmury nad Rybnikiem..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Oberwanie chmury nad Rybnikiem. Zalane ulice i piwnice. Strażacy mają mnóstwo roboty (wideo)

2021-05-13

Leje nad Rybnikiem i to bardzo! Po południu zaczął przechodzić front burzowy z obfitymi opadami deszczu. Leje tak bardzo, że zalana została ul. Rudzka w Stodołach. Kierowcy jeżdżą ścieżkami rowerowymi.

Wczoraj burza oszczędziła Rybnik, dzisiaj uderzyła już z całą mocą. Miasto znalazło się w wodzie. Strażacy mają tak dużo pracy, że dyżurny Komendy Miejskiej PSP nie miał czasu z nami rozmawiać.

Tymczasem dostajemy zgłoszenia od Czytelników. Zalana jest ul. Rudzka w Stodołach. Wody na drodze jest tak dużo, że samochody omijają rozlewisko poprzez ścieżki rowerowe. Podobna sytuacja też na Rudzkiej, ale pomiędzy Zalewem Rybnickim a Zalewem Orzepowickim. To widać najlepiej na wideo:

Warunki dla kierowców są naprawdę trudne, trzeba zachować ostrożność

Wrócimy do tematu, jak dowiemy się czegoś więcej. Dajcie nam znać, gdzie szczególnie ulewa dała się we znaki. Przesyłajcie zdjęcia na redakcja@rybnik.com.pl.

AKTUALIZACJA (godz. 18.12): z tego co się dowiadujemy, największe opady deszczu i tak ominęły Rybnik. Drogi zalało w Pszowie i Rydułtowach.

AKTUALIZACJA (godz. 18.17): jak informuje fanpage Rybnik i okolice-Informacje drogowe 24H, ulica Boguszowicka zamieniła się w rzekę. Z kolei ul. Komisji Edukacji Narodowej w Golejowie jest nieprzejezna. Informujecie również, że problemy są na Rajskiej.

AKTUALIZACJA (godz. 18.26): czytelniczka Wiola przesyła film z Boguszowic Starych:

AKTUALIZACJA (godz. 18.30): mamy informacje ze straży pożarnej w Rybniku.

– Na chwilę obecną odnotowaliśmy około 60 zdarzeń. Nie wszystkie jesteśmy w stanie obsłużyć jednocześnie, w kolejce czeka 15 zdarzeń. Najgorsza sytuacja jest w centrum Rybnika, Boguszowicach i Gotartowicach, a także w Czerwionce-Leszczynach – mówi Bogusław Łabędzki, rzecznik PSP w Rybniku.

Straż pożarna wyjeżdża głównie do zalanych ulic i posesji.

AKTUALIZACJA (godz. 18.40): Tak wygląda czeka Nacyna w Niewiadomiu (ul. Radoszowska, granica Niewiadom-Rydułtowy):

AKTUALIZACJA (godz. 19.25): bardzo zła sytuacja w Pszowie i Rydułtowach. Tam ulice zalane wodą. Więcej o sytuacji w powiecie wodzisławskim piszemy w tuWodzisław.pl. Zdjęcie Czytelniczki:

AKTUALIZACJA (godz. 20.30): jak mówi nam Bogusław Łabędzki, rzecznik PSP w Rybniku, do tej pory odnotowano 70 zdarzeń w naszym mieście i powiecie rybnickim.

– Wszystkie zdarzenia są w realizacji, nie ma niczego zaległego – dodaje.

Na szczęście już nie pada, sytuacja uspokaja się. W terenie działają praktycznie wszystkie zastępy PSP i OSP. W piątek rano podsumujemy, co działo się od dzisiejszego popołudnia w naszym regionie.

rybnik.com.pl

6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: