NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Nowe noktowizory armii USA wyglądają jak technologia kosmitów [WIDEO]

Predator chciałby takie mieć. Pentagon zafundował właśnie żołnierzom nową generację gogli noktowizyjnych, które w niesamowicie dokładny sposób pokazują całe pole walki w trakcie nocy. Zobaczcie ten sprzęt w akcji.

Noktowizor ENVG-B to zupełnie nowy poziom prowadzenia działań w terenie podczas nocy. System zapewnia żołnierzom znacznie szersze pole widzenia w porównaniu do tradycyjnego noktowizora monookularowego. Jest tak precyzyjny, że można odnieść wrażenie, iż akcja na opublikowanym filmie dzieje się za dnia. To się nazywa postęp technologiczny.

Pentagon chwali się, że ENVG-B nie tylko ułatwia prowadzenie akcji militarnych w trakcie nocy, ale również w trudnych warunkach atmosferycznych, a mianowicie w mgle, burzy piaskowej czy dymie. Co ciekawe, system można połączyć z karabinami, dzięki czemu żołnierz może szybciej orientować się w terenie, namierzać cele i precyzyjniej likwidować wybrane cele.

Pod względem identyfikacji celu i przejrzystości widzenia, różnica między ENVG-B a starszym PVS-14, jest jak różnica między dniem a nocą” – powiedział kapitan Will Hess, dowódca oddziału C3. eskadry 89. pułku kawalerii 10. dywizji górskiej. W trakcie ćwiczeń, okazało się, że żołnierze wyposażeni w noktowizory ENVG-B byli w stanie trafić w cele oddalone o 300 metrów, tymczasem wojacy z systemami poprzedniej generacji PVS-14, mieli problem z celami w odległości 150 metrów.

Pentagon informuje, że gogle ENVG-B ważą ok. 2 kilogramy. Co prawda, są lżejsze od poprzednich urządzeń, ale wciąż cięższe od lornetek, ponieważ są wyposażone w system akumulatorowy. Pozwala im on na pracę bez przerwy przez nawet 8 godzin. Gogle przypina się bezpośrednio do frontowej części hełmu. Testy pokazały, że urządzenia nie krępują ruchów, a wielogodzinna praca w nich nie stanowi problemu dla żołnierzy.

Kolejną generacją będą gogle IVAS. Mają one pozwolić na aż 180-stopniowe pole widzenia, a także wsparcie technologiami rozszerzonej rzeczywistości. Żołnierze będą mogli bez przerwy nosić gogle i jednocześnie widzieć w nich cel namierzany przez broń, a także widok rozpościerający się przed oczami swoich kolegów czy obrazy uzyskane z dronów i robotów.

Źródło: GeekWeek.pl/DoD / Fot. DoD

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Nowe noktowizory armii USA wyglądają jak technologia kosmitów [WIDEO]

  1. To jeszcze „wallhack- widzenie przez ściany, i aimbot samo nakierowywanie i automatyczne namierzanie w dowolną kończynę ciała z dowolnej odległości w ułamku sekundy i 100% precyzją pojedyńczego strzału”.

    Lepiej żebyście to „wy stworzyli” niż „terroryści” bo będziecie mieć przejebane totalnie. A raczej bana komuś dać to się nie będzie dało za używanie aimbotów i wallhacków.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: