NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY

MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO (MRNA) NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY

Ważny wkład, który zasługuje na uwagę i rozpowszechnienie!

Istnieje wiele dowodów, w tym badań naukowo-farmaceutycznych, że herbata z igieł sosny może być pomocna w odpędzaniu infekcji świdrowców i przenoszeniu białka kolców z zaszczepionych na niezaszczepionych.

Choć nie ma jeszcze na ten temat konkretnych i szczegółowych danych medycznych i statystycznych, to korzyści zdrowotne płynące z picia herbaty z igieł sosny znane są od dawna, a jej odpowiedzialne stosowanie (więcej na ten temat poniżej w tym poście) jest bezpieczne i zalecane – a w każdym razie warto uważnie przestudiować poniższy tekst.

„Eksperci medyczni i lekarze pierwszego kontaktu wypowiedzieli się ostatnio i ujawnili, że przenoszenie białek kolczastych przez osoby zaszczepione szczepionką Covid na osoby nieszczepione może powodować niepożądane reakcje u osób nieszczepionych. Przenoszenie następuje przez powietrze bez kontaktu ze skórą. Eksperci są zgodni, że zastrzyki Covid nie są szczepionkami, ale eksperymentalną bronią biologiczną. Komórki zaszczepionego wytwarzają syntetyczne białko kolca za pomocą patogenu, który został im wstrzyknięty. Eksperci podkreślili, że to właśnie szczepieni muszą być poddani kwarantannie!
Ale teraz istnieje potencjalne antidotum na obecną infekcję białkiem szpikulcowym: SURAMINA. Znajduje się on w igłach sosny, która występuje w wielu lasach na całym świecie. Suramina wykazuje działanie hamujące wobec składników kaskady krzepnięcia oraz wobec niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA. Nadmierna krzepliwość powoduje zakrzepy krwi, mini zakrzepy, udary i nieprawidłowo obfite cykle miesiączkowe. Herbata z igieł sosny jest jednym z najpotężniejszych dostępnych przeciwutleniaczy i jest znana w leczeniu raka, stanów zapalnych, stresu i depresji, bólu i infekcji dróg oddechowych. Herbata sosnowa zabija również pasożyty”. ~ Ariana Love

„Postawmy sprawę jasno: Przez tysiąclecia, za każdym razem, gdy elita władzy celowo używała broni biologicznej, była pewna, że ma dla siebie i swoich ludzi 100% skuteczne antidotum. I tak jest z bronią biologiczną COVID-19 wypuszczoną na cały świat w 2019 roku.” ~ The Coronavirus Coach

OTO SKUTECZNY SPOSÓB, ABY UCHRONIĆ SIĘ PRZED ZAKAŻENIEM BIAŁKIEM SZPIKULCOWYM WYWOŁANYM PRZEZ SZCZEPIONKĘ COVID: PIĆ HERBATĘ SOSNOWĄ
Ten tekst został opublikowany na stateofthenation.co (i innych stronach)

Dr Judy Mikovits ujawniła, że establishment medyczny od dawna wiedział o antidotum na zarażenie – zarażenie, którego doświadczyły tysiące ludzi, którzy nie zażyli surowicy, a jedynie zbliżyli się do innych, którzy otrzymali szczepionkę.

(Słowo „surowica” jest tu użyte, ponieważ najwyraźniej sposobem na uniknięcie szczepienia jest powiedzenie: „Jestem uczulony na surowicę”. Kiedy establishment medyczny i polityczni promotorzy chcą zwolnić się z obowiązku szczepień, zawsze dają sobie legalne wyjście, wzywając jednocześnie „obywateli” do przyjęcia szczepień. „Jestem uczulony na serum” to jedna z ich wymówek).

Zdobycie serum to jedno. Spike białko zarażenia teraz doświadczane w dużych ilościach przez tych, którzy nie dostali serum wstrzyknięty, ale po prostu odwiedził krewnego lub przyjaciela, który dostał zastrzyk, jest całkowicie nowy i bezprecedensowy.

Jakie są efekty uboczne wynikające z tego zarażenia?

Potężne bóle głowy
Mikrozakrzepy i nagłe siniaki na całym ciele
Wyjątkowo obfite cykle miesiączkowe zarówno u młodych kobiet, jak i po menopauzie
Poronienia
Zmniejszenie ilości mleka matki
Sterylność u kobiet i mężczyzn
Zwierzęta umierają wkrótce po tym, jak ich właściciele otrzymują surowicę.
Posłuchaj jak 5 lekarzy omawia to niezwykłe zjawisko, którego doświadczają obecnie tysiące osób (w języku angielskim):
Pilne! 5 lekarzy zgadza się, że zastrzyki COVID-19 są bronią biologiczną i dyskutuje, co z tym zrobić

ANTIDOTUM NA ZARAŻENIE

To antidotum na infekcje, znane górnym warstwom establishmentu medycznego i wtajemniczonym z klasy elit od prawie 100 lat, nazywa się Suramin, wyizolowany związek pierwotnie uzyskany z ekstraktu oleju z igieł sosny.

Suranim był dostępny tylko przez wstrzyknięcie i był to ściśle strzeżony sekret, który nie został udostępniony masom podczas tej „pandemii”. Jest to jednak skuteczne rozwiązanie na pasożyty i wirusy różnego rodzaju, a także na wiele innych dolegliwości.

Jednak każdy może teraz skorzystać z tej pomocy poprzez dostęp do oryginalnego pochodzenia suranimu i przygotowanie herbaty z igieł sosny jako antidotum, z igieł sosny, które można znaleźć w wiecznie zielonych lasach i na podwórkach wielu domów, i które są swobodnie dostępne!

Suramina jest wyciągiem wyizolowanym z igieł sosny, występującym również w herbacie z igieł sosny (napar z gorącej wody z igieł sosny, jodły, cedru lub świerku) oraz olejku sosnowym (pozyskiwanym z igieł w procesie destylacji z parą wodną olejków eterycznych).

Moja osobista opinia na ten temat jest taka, że o wiele lepiej jest stosować całe źródło ziołowe, a nie tylko maleńki ułamek ekstraktu. Istnieje wiele innych korzyści, które można czerpać z pełnych igieł, a których brakuje wyizolowanym substancjom chemicznym.

A z moich obserwacji wynika, że na tych, którzy mają wysoki poziom zdrowia, nie działa ani serum, ani zarażenie transmisją. Ich układy odpornościowe wydają się obecnie zdolne do zwalczania skutków ubocznych. W nadchodzącej zimie, kiedy białka kolców w naszych ciałach będą kwestionowane przez nowe patogeny, wszyscy odkryjemy nasz prawdziwy stan zdrowia.

Ci, którzy są na skraju zdrowia lub wyczerpani (co można powiedzieć o wielu z nas dzisiaj) będą dotknięci w różnym stopniu.

DROGA OD SURAMINU DO HERBATY Z IGIEŁ SOSNY.

Oto ścieżka naukowa z danymi pokazującymi związek pomiędzy igłami sosnowymi a suraminą („antidotum elit” na choroby bakteryjne) – oferując również tym z nas, których dotknęła zaraza białka kolców, potencjalne antidotum.

Na wikipedia.com, można znaleźć suramin pod słowem kluczowym:

Od lat 20-tych XX wieku suramina (najbardziej znana nazwa handlowa: Germanin) jest stosowana jako środek przeciwpierwotniakowy przeciwko śpiączce i innym chorobom wywoływanym przez trypanosomy.
Był on również z powodzeniem stosowany do kontroli onchocerciasis, powszechnej tropikalnej choroby robaków, która powoduje ślepotę rzeczną.

Uwaga redaktora: jak widać na stronie Wikipedii, czysta forma Suranimu jest toksyczna w sposób zależny od dawki. Niekontrolowane spożycie tej substancji jest więc zdecydowanie odradzane – o ile w ogóle można ją dostać w czystej postaci. Spożywanie herbaty z roślin w „rozsądnych” ilościach, zgodnie z poniższymi zaleceniami, jest jednak całkowicie nieszkodliwe i sprawdzone od wieków, np. przy przeziębieniach.

Suramin jest dostępny w medycynie od prawie 100 lat. Podsumowanie jego korzyści antyoksydacyjnych przedstawiono w raporcie „100 Years of Suramin”, którego najważniejsze części streszczono poniżej:

SURAMINA, OWOC WCZESNEJ CHEMII MEDYCZNEJ.
Kiedy w 1922 r. wprowadzono suraminę do leczenia afrykańskiej śpiączki, była ona jednym z pierwszych środków przeciwinfekcyjnych opracowanych w ramach programu chemii medycznej. Opierając się na aktywności antytrypanosomalnej barwnika błękitu trypanu, który został zsyntetyzowany przez Paula Ehrlicha w 1904 roku, Bayer wyprodukował serię bezbarwnych i silniejszych pochodnych. Molekułą 205 była suramina, zsyntetyzowana w 1916 roku przez Oskara Dressela, Richarda Kothego i Bernharda Heymanna. Choroba uśpienia (znana również jako trypanosomoza afrykańska) była w tamtym czasie w czołówce badań, a opracowanie suraminy było przełomem w rozwijającej się dziedzinie chemioterapii.

W ustępie zatytułowanym „(Zbyt) wiele celów” w dokumencie „100 lat Suraminu” wyjaśniono, dlaczego suramin ma właściwości antidotum na zakażenie białkiem spike (pochodzącym z mRNA, które daje instrukcje do replikacji białka spike w innych komórkach):

Suramina obniża również aktywność wielu enzymów biorących udział w syntezie i modyfikacji DNA i RNA: Polimerazy DNA, polimerazy RNA, odwrotna transkryptaza, telomeraza i enzymy biorące udział w rozwijaniu i zwijaniu DNA są hamowane przez suraminę, podobnie jak enzymy modyfikujące histon i chromatynę, takie jak białka chromobox, metylotransferazy i deacetylazy histonowe sirtuin.

W terminologii medycznej jest to określane jako hamowanie niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA.

Ponadto w dokumencie stwierdza się, że suramina ma również zdolność do hamowania tworzenia się mikro grudek:

Suramina wykazuje również działanie hamujące wobec składników kaskady krzepnięcia.

Nadmierna krzepliwość powoduje zakrzepy krwi, mini-zakrzepy, udary i nieprawidłowo obfite cykle miesiączkowe.
To dlatego tak wiele osób umiera dziś z powodu zakrzepów krwi po otrzymaniu serum, a u innych pojawiają się niewyjaśnione siniaki po kontakcie z osobą, która otrzymała serum.

Coś jest przekazywane z jednego do drugiego, prawdopodobnie poprzez oddychanie, uzupełnione o jakiś rodzaj rezonansu współczulnego lub emisji feromonów. Sposób przekazywania danych jest w tym momencie niejasny, ale na pewno ma miejsce.

OCZYWISTA MISTYFIKACJA

Należy zadać sobie pytanie, dlaczego zdecydowano się na zupełnie nowe podejście z mRNA dla tego serum i użycie go bez przetestowania go na zwierzętach, nadużywając w ten sposób ludzi jako pierwszego przypadku testowego dla ich skuteczności!

CDC (US Center for Disease Control) podaje: 3 486 zgonów – 86 080 skutków ubocznych w USA w ciągu 4 miesięcy do 17 kwietnia 2021 r. po podaniu zastrzyków COVID: To więcej zgonów poszczepiennych niż ŁĄCZNIE w ciągu ostatnich 15 lat.
Europejska Agencja Leków podaje: 7.766 zgonów i 330.218 przypadków niepożądanych skutków ubocznych „szczepionek” COVID-19
Każdy naturalny lek z 0,01% zgonów i skutków ubocznych, takich jak te zostałyby podjęte z rynku natychmiast. Fakt, że nasi specjaliści i decydenci polityczni nadal pozwalają na to oszustwo, świadczy o tym, że jest ono zamierzone.

Najwyższe szczeble zawodów medycznych promują ten program „szczepień” wśród ludzi, podczas gdy sami się z niego wyłączają i przyjmują swoje osobiste antidotum, aby uniknąć zarażenia.

Od kiedy to dopuszczalne jest zabijanie tysięcy ludzi i okaleczanie kolejnych setek tysięcy za pomocą „narkotyku”? Dlaczego sądzimy, że to jest w porządku? Dlaczego wciąż ufamy mediom i medycznym czarodziejom, którzy wymyślili tę mistyfikację? Kiedy będzie dość?

ANTIDOTUM DLA LUDU

Ale oto antidotum dla ludzi, łatwo dostępne, w postaci herbaty z igieł sosny. Skąd to wiemy? Ponieważ suramina jest pochodną olejków zawartych w igłach sosny.

Źródło z całej rośliny (igły) jest lepsze niż ekstrakt z jednego składnika (suramin) – ponieważ igły zawierają pełny zestaw fitoskładników, które zapewniają liczne dodatkowe korzyści, których nie może zapewnić ekstrakt.

Jest to bezpośredni związek między suraminą a herbatą z igieł sosny:

Suramina jest bezbarwnym analogiem błękitu trypanu. Błękit trypanu jest wytwarzany z toolidyny, która jest jedną z kilku izomerycznych zasad, C14H16N2, pochodzących z toluenu. Błękit trypanu jest tak nazwany, ponieważ może zabijać trypanosomy, pasożyty wywołujące śpiączkę. Analog błękitu trypanu, suramina, jest stosowany farmakologicznie przeciwko trypanosomatozie. Błękit trypanu jest pochodną toluenu, który jest pochodną olejku sosnowego.

Czerwień trypanu i błękit trypanu zostały po raz pierwszy zsyntetyzowane przez niemieckiego naukowca Paula Ehrlicha w 1904 roku.
Związek toluen został po raz pierwszy wyizolowany w 1837 roku w procesie destylacji olejku sosnowego przez polskiego chemika Filipa Waltera, który nadał mu nazwę rétinnaphte.

Osobiście pamiętam, jak wiele lat temu pewien medyk stosował kąpiel z olejkiem sosnowym (Pine-Sol), aby pozbyć się pasożytów z organizmu.
Pine-Sol był oparty na oleju sosnowym, kiedy został stworzony w 1929 roku i wzrósł do krajowej popularności w latach 50-tych. Jednak od 2016 roku dostępne w handlu produkty Pine-Sol nie zawierają już olejku sosnowego w celu obniżenia kosztów.

Jednak Herbata z igieł sosny zapewnia podobne, jeśli nie lepsze korzyści, częściowo dlatego, że jest to bezpośredni, łagodny ekstrakt z całego „zioła”, który pozostawia wiele jego właściwości nadal nienaruszonych, które mogłyby zostać zniszczone przez nadmierne ogrzewanie podczas destylacji i dalszego rozkładu wielu składników odżywczych.

Ostatniej jesieni zebrałem kilka młodych igieł daglezji i od kilku miesięcy dodaję je do mojej porannej mieszanki herbacianej. To musiała być instynktowna decyzja. Właśnie odkryłem info o suraminie w zeszłym tygodniu. Herbata z igieł daglezji, którą piję, daje energetyczny zastrzyk energii i przyjemnie wzmacnia system odpornościowy.

Igły sosny są bogate w witaminę C i A, a dodatkowo zawierają liczne inne związki, które zapewniają długą listę korzyści:

Koreańskie badanie z 2011 roku wykazało, że stosowanie herbaty z igieł sosny jest najlepszym sposobem na uzyskanie korzyści antyoksydacyjnych z igieł sosny. Badanie wykazało, że proantocyjanidyny i katechiny zawarte w gorącym wodnym ekstrakcie z igieł sosny zapewniały lepsze korzyści antyoksydacyjne niż substancje uzyskane w procesach ekstrakcji chemicznej.

Są to inne znane korzyści płynące z picia herbaty z igieł sosny oraz herbaty z innych drzew iglastych:

środek przeciwbólowy
antybakteryjny
przeciwgrzybicze
przeciwzapalne
antybakteryjne
przeciwutleniacz
antyseptyczny
antytumorowy
środek przeciwkaszlowy
przeciwwirusowe
aromatyczny
ściągający
środek odwaniający
detoksykujący
dezynfekowanie
diuretyk
środek wykrztuśny
immunomodulujące
poprawia krążenie krwi
ożywczy
limfatyczny
relaks
łagodzi wyczerpanie nerwowe i zmęczenie
łagodzenie obolałych mięśni
odbudowa
nervine
Zielarze na całym świecie od zawsze znali korzyści płynące z picia tej prostej, naturalnej herbaty. Igła sosnowa

Zielarze na całym świecie od zawsze znali korzyści płynące z picia tej prostej, naturalnej herbaty. Herbata z igieł sosny jest stosowana w celach leczniczych na całym świecie od tysięcy lat.

Jak zrobić herbatę z igliwia sosnowego – video (3 min):

Żywność z natury: herbatki z sosny, świerku, cedru, jodły, roślin zimozielonych' video:

 

KILKA UWAG OSTROŻNOŚCI:
Należy uważać na cis (który nie jest sosną i może być trujący, choć ma też pewne właściwości lecznicze).
Cyprys nie powinien być stosowany jako olejek eteryczny w dużych dawkach, ale poza tym jest zazwyczaj bezpieczny.
Sosna ponderosa nie jest dobra dla krów, głównie z powodu obserwacji, że gdy ciężarne bydło zjada igły, obserwuje się utratę cieląt. Ma jednak długą historię korzyści zdrowotnych dla ludzi w przypadku dolegliwości układu oddechowego, skaleczeń, ran, oparzeń itp.
Zdecydowana większość drzew iglastych jest wykorzystywana w medycynie od tysięcy lat, z doskonałymi wynikami. Poznajcie swoje drzewa. Mogą one stanowić apteczkę pełną korzyści zdrowotnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Herbata z igieł sosny, świerku, cedru i sosny może skończyć się najprostszym sposobem, aby uzyskać liczne korzyści z wiecznie zielonych drzew, wraz z naturalną ochroną przed niezdrowymi replikacjami białek kolców, które występują dzisiaj.

Połącz z innymi ziołami, jak lubisz, aby uzyskać więcej korzyści i smaków.

Można również sprawdzić w Internecie źródła, gdzie można zamówić igły sosny (herbata z igieł sosny). Należy przy tym zwrócić uwagę na udokumentowaną jakość oferty.

DAWKOWANIE:
3 filiżanki dziennie lub więcej o dowolnej mocy (w oparciu o ilość igieł umieszczonych w prasie francuskiej lub czajniczku) z około 1-3 łyżek stołowych igieł na filiżankę prawie wrzącej wody. Jest to dawka służąca utrzymaniu i promocji zdrowia.

Mocniejsze herbaty z większą ilością igieł mogą być stosowane terapeutycznie. Jeśli czujesz, że jest zbyt kwaśna dla Twojego systemu (z powodu witaminy C), ogranicz jej ilość i uzupełnij herbatę alkalizującymi pokarmami i ciemnozielonymi ziołami lub warzywami morskimi.

PRZEPIS NA HERBATĘ SOSNOWĄ AUTORSTWA ARIANY LOVE W JEJ ARTYKULE:
Aby uzyskać potężny środek wzmacniający odporność, polecam gotowanie igieł sosnowych z dowolną inną kombinacją cedru i/lub świerku. Na przykład, obecnie używam kombinacji dwóch trzecich igieł sosnowych i jednej trzeciej igieł świerkowych, ponieważ to właśnie one rosną w lesie obok mojego domu.

Doprowadzam wodę do wrzenia, tyle, aby przykryć igły, i umieszczam je w gorącej wodzie. Zdejmuję je z gorącego blatu kuchenki i natychmiast przykrywam patelnię i zmniejszam palnik na mały ogień. Po minucie zmniejszam ogień na patelni i pozwalam mu się gotować przez 15-20 minut. Trzymaj pokrywkę na czas gotowania, to zatrzymuje olejki eteryczne w wodzie i zapobiega ich odparowaniu.

Dla normalnego zdrowia zalecałbym 3 szklanki dziennie, ale ponieważ jesteśmy atakowani bronią biologiczną, sugeruję podwojenie spożycia do 6 szklanek dziennie. Można stosować na przemian podaną tu lżejszą herbatę z igieł sosny i mocniejszą herbatę, którą polecam do wzmocnienia odporności.

Jeśli masz silną reakcję na detoks, na początku używaj mniejszej ilości herbaty, aż Twój organizm będzie w stanie przetworzyć większą ilość.

Więcej ważnych informacji i pomocy

Od Health Ranger Mike Adams z naturalnews.com (tekst i wideo).

CZY HERBATA Z IGLIWIA SOSNOWEGO JEST ODPOWIEDZIĄ NA ZRZUCANIE/PRZENOSZENIE SZCZEPIONEK?
Dowiedz się więcej o suraminie, kwasie szikimowym i jak zrobić własny ekstrakt.

NAUKA KRYJĄCA SIĘ ZA IGŁAMI SOSNOWYMI I POWIDŁAMI
Jako opublikowany naukowiec laboratoryjny postanowiłem zbadać to pytanie, wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie laboratoryjne.

Gotowanie świeżych igieł sosnowych w celu przyrządzenia herbaty jest metodą ekstrakcji powszechnie stosowaną zarówno w nauce o żywności, jak i w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej (TCM).

Woda służy jako rozpuszczalnik, a ciepło i czas są wykorzystywane do ekstrakcji fitochemikaliów z igieł sosnowych do wody, tworząc herbatę z igieł sosnowych. (Tak jak przyrządza się każdą herbatę).

Kiedy przeglądałem opublikowane badania naukowe na ten temat, miałem dwa główne pytania:

1) Jakie cząsteczki znajdują się w igłach sosnowych i jakie funkcje pełnią one w zakresie zapobiegania zakrzepom krwi lub ochrony nieszczepionych przed tym, co wydalają zaszczepieni?

2) Jaka jest najlepsza metoda ekstrakcji tych molekuł z igieł sosny? Czy istnieje zaawansowana technicznie metoda ekstrakcji, którą może stosować prawie każdy, bez konieczności posiadania laboratorium?

W trakcie moich badań odkryłem, że igły sosny zawierają nie tylko suraminę, dużą cząsteczkę, która podobno ma różne właściwości lecznicze, ale także kwas shikimowy.

Kwas szikimowy jest podstawą dla Tamiflu (który jest używany do zwalczania wirusów) i jest cząsteczką znajdującą się w ziole anyżu gwiaździstego, który jest używany w medycynie chińskiej do leczenia epidemii.

Wyobraź sobie więc moje zdziwienie, kiedy odkryłam, że igły sosny zawierają kwas shikimowy, tę samą cząsteczkę, którą można znaleźć w anyżu gwiaździstym, stosowanym w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej w leczeniu epidemii i chorób układu oddechowego.

Boston Herald opublikował w 2010 r. artykuł, w którym ujawniono, że naukowcy badają techniki ekstrakcji w celu uzyskania kwasu shikimowego z igieł sosny, aby dostarczyć ten surowiec przemysłowi farmaceutycznemu do produkcji leków na receptę do zwalczania wirusów, grypy i pandemii. Z tej historii:

Naukowcy z Uniwersytetu Maine w Orono twierdzą, że znaleźli nowy i stosunkowo prosty sposób na ekstrakcję kwasu shikimowego – kluczowego składnika leku Tamiflu – z igieł sosny.
Kwas szikimowy może być ekstrahowany z igieł sosny białej, czerwonej i innych drzew iglastych po prostu przez gotowanie igieł w wodzie, powiedział profesor chemii Ray Fort Jr.
Wyekstrahowany kwas może być bardzo cenny, ponieważ Tamiflu jest najczęściej stosowanym na świecie lekiem przeciwwirusowym w leczeniu świńskiej grypy, ptasiej grypy i grypy sezonowej. Obecnie głównym źródłem kwasu shikimowego jest anyż gwiazdkowaty, niezwykły owoc w kształcie gwiazdy, który rośnie na małych drzewach i pochodzi z Chin.

Badanie Content Analysis of Shikimic Acid in the Masson Pine Needles and Antiplatelet-aggregating Activity, opublikowane w ResearchGate, potwierdza, że kwas shikimowy ma działanie przeciwpłytkowe, co oznacza, że pomaga zatrzymać zakrzepy krwi. Z badań:

Ze względu na stosunkowo wysoką zawartość i dobre działanie przeciwpłytkowe kwasu shikimowego, igły sosny Massona mogą być wykorzystywane jako potencjalne źródło kwasu shikimowego.
…Osiągnięto wydajność około 6% kwasu szikimowego z igieł sosny Massona, co może być najwyższą wydajnością uzyskaną z gatunku sosny do tej pory. Ponieważ igły sosny są niedrogie i łatwo dostępne w Azji Północnej, Ameryce Północnej i Europie, istnieje dobra okazja, aby wykorzystać je do produkcji leków zamiast mniej dostępnych gatunków anyżu gwiaździstego.

Tak więc wiemy, że igły sosny, które są powszechnie dostępne w Ameryce Północnej, Chinach i Europie, dostarczają kwas shikimowy, rodzaj „cudownej cząsteczki”, która może okazać się niezwykle przydatna w zatrzymywaniu zakrzepów krwi i ochronie ludzi przed infekcjami dróg oddechowych.

Dalsze badania doprowadziły mnie do pracy 17 Optimization of Extraction Conditions of Shikimic Acid in Pine Needles Based on Artificial Neural Network, w której wykorzystano badania nad sieciami neuronowymi do optymalizacji warunków ekstrakcji w celu uzyskania wysokowydajnego ekstraktu z igieł sosnowych.


W niniejszym opracowaniu podano następującą receptę na optymalizację ekstrakcji:

Użyj około 75% alkoholu (np. wódki) i 25% wody.
Stosować myjkę ultradźwiękową z naczyniem ze stali nierdzewnej.
Ustawić temperaturę na 65 stopni C.
Użyć 280 ml roztworu ekstrakcyjnego na 10 gramów igieł sosnowych.
W przypadku ekstrakcji ultradźwiękowej należy stosować czas 25 minut.
Ta gotowa „herbata” powinna być przefiltrowana przez filtr do kawy lub inny filtr papierowy, aby usunąć duże cząstki. Otrzymany płyn zawiera kwas szikimowy, suraminę, pigmenty i różne terpeny, zazwyczaj wykazuje pewne zabarwienie i ma dość ostry smak.

Ten film pokazuje, jak użyłem myjki ultradźwiękowej do zrobienia wodnego ekstraktu z ziela rozmarynu:

https://www.brighteon.com/c61b0f84-3f4d-4a76-b2a9-2a3b7a72cf1c

JAK WYEKSTRAHOWAĆ KWAS SHIKIMOWY PRZY UŻYCIU ZWYKŁEGO EKSPRESU DO KAWY.
Najbardziej ekscytującym wynikiem tych badań było odkrycie opublikowanej pracy naukowej opisującej, jak przeprowadzić wysoce wydajną ekstrakcję kwasu szikimowego z anyżu gwiazdkowego przy użyciu zwykłego ekspresu do kawy.

Praca ta została opublikowana w Science Direct: Całkowita kwantyfikacja i ekstrakcja kwasu shikimowego z anyżu gwiazdkowego (llicium verum) przy użyciu NMR w stanie stałym i wodnych roztworów wodorotlenków rozpuszczonych w celulozie. Został on również opublikowany w Organic Letters w 2015 roku i pojawia się jako PDF na stronie University of Oregon. Link może być problematyczny w niektórych przeglądarkach, ponieważ zawiera spacje w adresie URL).

Z abstraktu tego badania:

ABSTRACT: Opracowano nową, praktyczną, szybką i wysokowydajną metodę ekstrakcji gorącą wodą (PHWE) wielogigramowych ilości kwasu szikimowego z anyżu gwiazdkowego (Illicium verum) przy użyciu niemodyfikowanego domowego ekspresu do kawy.
Ta operacyjnie prosta i niedroga metoda umożliwia wydajną i prostą izolację kwasu szikimowego oraz łatwą produkcję szeregu syntetycznych pochodnych.

Innymi słowy, używają komory ciśnieniowej ekspresu do kawy, aby przeprowadzić ekstrakcję cieplno-ciśnieniową kwasu szikimowego z anyżu gwiazdkowego.

Z mojego doświadczenia wynika, że ziele anyżu gwiazdkowego można zastąpić zmielonymi świeżymi igłami sosnowymi (zielonymi, nie brązowymi), aby uzyskać podobny efekt ekstrakcji kwasu szikimowego z igieł sosnowych. Aby pomóc w skutecznej ekstrakcji, igły sosny powinny być najpierw rozdrobnione przy użyciu niedrogiego młynka do ziół.

Zamierzam odtworzyć ten wynik w moim własnym laboratorium, ale pomyślałem, że powinienem to jak najszybciej upublicznić ze względu na śmiertelne zagrożenie, jakiego doświadcza obecnie ludzkość ze strony uzbrojonych szczepionek przeciwko kowidom.

Autorzy badania potwierdzają ponadto, że kwas shikimowy jest skuteczny jako cząsteczka przeciwwirusowa, która hamuje replikację wirusów w organizmie:

Pochodne kwasu szikimowego wykazują również korzystną aktywność biologiczną. Przede wszystkim dobrze znany lek przeciwwirusowy oseltamiwir (Tamiflu), który działa jako inhibitor wirusowej neuraminidazy, jest stosowany w leczeniu grypy sezonowej i był wykorzystywany w ogniskach grypy H1N1.
Ponadto wykazano, że fluorowane analogi shikimatu hamują P. falciparum i są badane jako leki przeciwmalaryczne. Ponadto, pochodna kwasu shikimowego (?)-zeylenon (3) wykazuje działanie przeciwnowotworowe, przeciwwirusowe i antybiotyczne, a kwas triacetylshikimowy wykazuje działanie przeciwzakrzepowe i przeciwzapalne.

Zwróć uwagę na kluczowy termin „antykoagulant” w powyższym zdaniu!

W badaniach przeprowadzonych na Tasmanii w Australii celowo poszukiwano taniej i mało zaawansowanej technicznie metody ekstrakcji kwasu szikimowego z pospolitych roślin (igieł sosnowych):

[Metoda ta jest] tanią, szybką, ciśnieniową ekstrakcją gorącą wodą (PHWE) …. Przykład laboratoryjnego zastosowania prostego
Ekspres do kawy ułatwiający ekstrakcję produktów naturalnych (z wyjątkiem kofeiny) z materiału roślinnego.
Podjęliśmy próbę zastosowania stosunkowo taniego, prostego i dostępnego w handlu urządzenia do ekstrakcji wielogigramowych ilości anyżu gwiazdkowego. Ponieważ pompa ekspresu do kawy umożliwia ciągły przepływ wody o temperaturze do 96 °C i ciśnieniu typowo 9 barów, uznaliśmy, że taki system będzie odpowiedni do naszych celów.

Rzeczywiście, pomysł ten jest genialny w swojej prostocie. Autorzy badania byli w stanie wyodrębnić, a następnie oczyścić kryształy kwasu shikimowego za pomocą stosunkowo prostego procesu.

Może to oznaczać, że „lekarstwo” na Covid jest swobodnie dostępne i rośnie na wielu kontynentach świata.

Podsumowaniem tego wszystkiego jest to, że możliwe „lekarstwo” na covid – lub przynajmniej ochrona przed przenoszeniem wydalin szczepionki na covid – wydaje się być już zapewnione przez Matkę Naturę i łatwo dostępne na większości kontynentów.

Bez konieczności polegania na opatentowanych, kontrolowanych farmaceutykach i uzbrojonych szczepionkach, wyraźnie zaprojektowanych w celu rozprzestrzeniania chorób i osiągnięcia globalnej depopulacji poprzez masową śmiertelność, ludzie, którzy chcą przetrwać szczepionkowy holokaust Covida, mogą po prostu zbierać igły sosnowe i przetwarzać je za pomocą ekspresów do kawy, potencjalnie wytwarzając własny lek przeciwchorobowy.

Oczywiście, chcielibyśmy zobaczyć więcej badań na temat tego wszystkiego – i proszę zwrócić uwagę na środki ostrożności poniżej – ale jest jasne, że establishment nauki i medycyny stracił wiarygodność w zakresie ich zainteresowania w ochronie ludzkości, a teraz celowo pracuje, aby zniszczyć miliardy ludzi. Więc czekając na ten przemysł, aby przyjść i uwierzyć, że są one badania wspólnych roślin leczniczych jest złudzeniem. Nigdy nie będzie funduszy na takie badania, ponieważ istotne odkrycia nie zwiększą zysków Big Pharmy ze szczepionek i leków.

Ale dla tych, którzy są w stanie uzyskać dostęp do odpowiednich rodzajów igieł sosnowych – i którzy nie są w ciąży lub spodziewają się być w ciąży, patrz poniżej – to proste, naturalne lekarstwo może ostatecznie okazać się „cud” leczenia, które ratuje życie w zakresie powidła i efekty szczepionki powidła.

Dla przypomnienia, nie sprzedajemy igieł sosnowych ani ekstraktów z igieł sosnowych, więc organy regulacyjne, które chcą zakazać tej pozycji, będą musiały udać się gdzie indziej, aby nękać. Oferujemy te informacje jako takie, bez gwarancji, w interesie „publikowania dla autoryzacji awaryjnej”, dla dobra ludzkości i z zamiarem ratowania życia przed śmiertelną szczepionką.

Możesz posłuchać mojego pełnego podcastu tutaj, aby dowiedzieć się jeszcze więcej na ten ekscytujący temat i możliwych środków zaradczych na szczepionki Covid:

Brighteon.com/7c129e86-7e2b-47a7-bc74-dd19621e4042

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI PRZY STOSOWANIU IGIEŁ SOSNOWYCH.
Przed spożyciem jakiejkolwiek herbaty lub wyciągu z roślin należy wiedzieć, z jakich roślin korzystamy. Nie wszystkie sosny są odpowiednie, a niektóre drzewa iglaste – jak np. cis – są trujące.

Powszechnie wiadomo, że u bydła dochodzi do samoistnego poronienia, gdy spożywa ono świeże igły sosnowe jako źródło pożywienia, dlatego osoby spodziewające się ciąży (lub już będące w ciąży) powinny naturalnie unikać spożywania herbaty z igieł sosnowych, tak na wszelki wypadek.

Sosna Norfolk Island Pine i Ponderosa Pine są również podejrzewane o wywoływanie spontanicznych poronień i prawdopodobnie należy ich unikać. Ponieważ nie znamy pełnego składu różnych gatunków sosny, nie możemy z czystym sumieniem doradzać nikomu picia herbaty z igieł sosnowych. Jeśli się na to zdecydujesz, zachowaj zdrowy rozsądek i wszelkie niezbędne środki ostrożności, a także współpracuj z wykwalifikowanym naturopatą, aby opracować strategię ziołową, która jest zgodna z twoją własną biologią i konkretnymi celami zdrowotnymi.

Należy również pamiętać, że herbata z igliwia sosny może wchodzić w nieoczekiwane interakcje z lekami na receptę – większość z nich jest przecież sama w sobie toksyczna.

6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: