NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Konflikt w Izraelu może pośrednio zagrozić Europie Środkowej, ostrzega były polski premier

W wywiadzie dla portalu Salon24.pl były premier i eurodeputowany PiS Witold Waszczykowski mówił o ostatnim zamachu w Izraelu i jego znaczeniu dla polityki międzynarodowej. Podkreślił, że dla każdego, kto uważnie obserwuje sytuację na Bliskim Wschodzie, zamach był tylko kwestią czasu.

„Palestyńczycy są sfrustrowani. Świat arabski nie jest nimi zainteresowany. W ostatnich miesiącach prezydentury Donalda Trumpa niektóre państwa arabskie zaczęły nawet normalizować stosunki z Izraelem. Trump przedstawił też Palestyńczykom bardzo niekorzystny plan pokojowy, zgodnie z którym musieliby oni zaakceptować wszystkie osiedla żydowskie i zarządzać jedynie 11 proc. terytorium, które otrzymali 50 lat temu” – powiedział.

Waszczykowski zwrócił uwagę, że w Palestynie od 16 lat nie było wyborów i narasta konflikt między władzami w Strefie Gazy, gdzie rządzi Hamas, a Autonomią Palestyńską. Do tego dochodzi sytuacja w Izraelu, gdzie Benjamin Netanjahu nie był w stanie stworzyć rządu koalicyjnego.

„Wszystko to czekało tylko na jedną iskrę, jakieś dodatkowe okoliczności, i te się pojawiły. Nalot policji na meczet, rocznica powstania państwa żydowskiego, koniec ramadanu – to wszystko tworzy napięcie. Wystarczyła iskra. Wystrzelono rakiety, prymitywne, ale i tak zabiły” – powiedział.

Waszczykowski ostrzegł, że istnieje ogromne niebezpieczeństwo, że sytuacja w Izraelu przerodzi się w „coś wielkiego” w skali globalnej.

Były polski premier mówił też o aktualnych problemach w Europie, a konkretnie o tym, jak Rosja wykorzystuje sytuację międzynarodową do promowania swoich imperialnych interesów. Waszczykowski podkreślił, że Polska musi zwracać uwagę na to, jak rozwija się sytuacja na Bliskim Wschodzie, bo im więcej będzie globalnych konfliktów, tym więcej uwagi poświęci im największe mocarstwo świata – USA.

„Nawet jeśli nie jesteśmy bezpośrednio zaangażowani w te konflikty, to musimy zwracać na nie uwagę, bo będą one odciągać uwagę Ameryki od naszego regionu, który jest niestabilny także ze względu na imperialne działania Rosji” – powiedział.

Były premier podkreślił, że im bardziej Stany Zjednoczone będą uwikłane w problemy globalne, tym większe ryzyko, że będą mniej uwagi poświęcać bezpieczeństwu Polski i całej Europy Środkowej.

 

źródło: https://rmx.news/article/article/conflict-in-israel-could-indirectly-threaten-central-europe-warns-former-polish-fm

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: