NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Polacy mieszkający w Niemczech masowo wracają do Polski. Chcą się zaszczepić

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
12.05.2021

Jak donosi „Deutsche Welle”, wielu Polaków mieszkających na co dzień w Niemczech wraca do ojczyzny, aby zaszczepić się przeciwko koronawirusowi. Dzięki temu ochrona przed nowymi ogniskami COVID-19 jest znacznie szybsza i mniej biurokratyczna.

Przyjeżdżający z Niemiec Polacy szczepią się głównie w punktach niedaleko granicy – w Szczecinie, Słubicach, Gorzowie, Kostrzynie oraz Gubinie. Dlaczego?

Chodzi o to, że w Polsce mogą się zaszczepić znacznie szybciej niż w Niemczech. W przeciągu tygodnia udaje im się zapisać na wolny termin, a w przypadku szczepienia preparatem AstraZeneki mogą umówić się nawet tego samego dnia.

Ostatnio trafiłam na dyskusję na facebookowej grupie polskich imigrantów w Niemczech i zapytałam, czy mogę się zaszczepić, chociaż nie mieszkam już w Polsce (…). Następnego dnia zadzwoniłam na polską infolinię i od razu się zapisałam – relacjonowała dziennikowi jedna z zaszczepionych w ten sposób Polek.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “Polacy mieszkający w Niemczech masowo wracają do Polski. Chcą się zaszczepić

  1. Niech jeszcze powiedzą że odkryli marsjańską pozaziemską odmianę korona wirusa to pójdę do sklepu po 0,5 ze śmiechu.

  2. Jest ponoć ponad 5000 odmian korona wirusów, i niezliczona ilość mutacji. Na chwilę obecną, nie są wam nawet w stanie zapewnić jednej chociażby skutecznej szczepionki na jedną z odmian, mutacji, a co dopiero na wszystkie. Nie stworzą jednej na wszystkie korona wirusy i ich mutacje. A co to znaczy?, Że będziecie się szczepić nie zliczoną ilość razy, a co za tym idzie, zdechniecie od szczepień bo organizm tego nie wytrzyma. Pomyślcie o tym. Wy i wasze dzieci otrzymacie w ciągu roku kilkaset szczepień na różnego rodzaju mutacje i korona wirusy. O ile nie zdechniecie po pierwszych pięciu „szczepionkach eksperymentalnych” a co dopiero po 500set.

    1. Co się właściwie sprowadza do „plandemii” na zawsze.
      A „wy” , słuchacie ich w tej telewizji „tak jak oni powiedzą, tak ma być. Macie nadstawić swoją dupę by oni mogli przyjemnie i wygodnie was jebać jak im się podoba”. Czas pokaże kto miał rację. „Historia lubi się powtarzać”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: