NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Niemcy zapowiadaja fale zachorowan na jesieni, ale nie Koronawirusa tylko GRYPY! „Koronawirus staje się endemiczny”

„Ten wirus staje się endemiczny”

Niemcy zapowiadaja fale zachorowan na jesieni, ale nie Koronawirusa tylko GRYPY! „Koronawirus staje się endemiczny”

Osoby nieszczepione zarażą się

Jeszcze kilka dni temu wirusolog Christian Drosten roztaczał nadzieję, że lato będzie „całkiem dobre”, ponieważ coraz więcej ludzi będzie się szczepić. Do tych, którzy aktywnie decydują się przeciwko szczepieniom, zwraca się on teraz z ponurą prognozą.

Wirusolog Christian Drosten szacuje, że ludność Niemiec uodporni się na koronawirusa w ciągu około półtora roku. Każdy przejdzie przez proces uodpornienia, czy to poprzez szczepienie, czy też naturalne zakażenie – powiedział we wtorek naukowiec z Charité Berlin w podcaście „Coronavirus Update” (NDR-Info). „Ten wirus stanie się endemiczny, to nie zniknie. A każdy, kto teraz aktywnie zdecyduje się na przykład nie zaszczepić, nieuchronnie się zarazi.” Dodał, że nic nie można na to poradzić, ponieważ z czasem środki te zostaną ograniczone.

 

Po tym, powiedział, wirus krąży w populacji, na przykład, niezauważone w gardle osób zaszczepionych i w młodszych dzieci, które nie mogą być jeszcze szczepione. „Wirus będzie nadal rozprzestrzeniał się niewykryty pod kocem ochrony immunologicznej. I wtedy zawsze uderza w ludzi, którzy nie są uodpornieni przez szczepienia, którzy są w pełni podatni.” W związku z tym wirusolog uważa, że tej zimy na oddziałach intensywnej terapii nadal będą występować przypadki Covid 19. Uważa on, że „ci, którzy aktywnie wybierają nieszczepienie, muszą wiedzieć, że robiąc to, wybierają również naturalną infekcję. Bez żadnego osądu” – powiedział Drosten. To wolny wybór, powiedział.

Ostatnio Drosten optymistycznie oceniał nadchodzące lato. Powiedział dziennikarzom: „Lato w Niemczech może być całkiem niezłe”. Powodem tego, powiedział, było to, że coraz więcej ludzi było teraz szczepionych przeciwko koronawirusowi. Wtedy znów może stać się możliwy wyjazd na wakacje czy grillowanie z przyjaciółmi.

W odniesieniu do jesieni i zimy, Drosten nie tylko przewidział w „Coronavirus Update”, że nadal będą ludzie z ciężkim kowidem 19 na intensywnej terapii, ale także ostrzegł przed ciężkim sezonem grypowym. Cała populacja nie była narażona na kontakt z wirusem grypy typu dzikiego w ubiegłym sezonie, wyjaśnił Drosten. „Z pewnością musimy przygotować się na to, że kolejny sezon grypowy będzie ciężki, jeśli nie będziemy przeciwdziałać mu szczepieniami”.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: