NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
11.05.2021 

We wtorek przed siedzibą koncernu farmaceutycznego AstraZeneca w Cambridge zebrała się grupa protestujących. Domagają się, aby koncern podzielił się z WHO formułą wytwarzania szczepionki i aby była ona dostępna na zasadzie otwartej licencji.

Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Pod siedzibą AstraZeneki zebrali się protestujący. (Twitter)

Protestujący chcą, aby szczepionka AstraZeneca była szerzej dostępna. Demonstrację zorganizowała grupa Global Justice Now, która od dłuższego czasu apeluje do koncernu o podzielenie się szczepionką ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO).

AstraZeneca nie chce dzielić się swoją szczepionką

Planowane są również protesty w siedzibie firmy w Macclesfield i na Uniwersytecie Oksfordzkim, który współpracował z koncernem przy szczepionce. Global Justice Now przekazała, że akcja ma również na celu przekonanie Uniwersytetu Oksfordzkiego do udostępnienia wszystkich przyszłych innowacji medycznych na zasadach otwartej licencji.

Naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego, instytucji finansowanej ze środków publicznych, opracowali tę ratującą życie szczepionkę w ramach procesu badawczo-rozwojowego, który był w 97 procentach finansowany ze środków publicznych. Powstała w ten sposób szczepionka powinna być ogólnodostępna dla wszystkich, ale AstraZeneca sprywatyzowała ją – powiedział Nick Dearden, dyrektor Global Justice Now.

Protestujący chcą udostępnienia technologii AstraZeneki, aby inne kraje mogły opracować swoje szczepionki. W przeciwieństwie do innych koncernów AstraZeneca stworzyła szczepionkę, która nie nie musi być przechowywania w bardzo niskich temperaturach. To sprawia, że ​​jest szczególnie pożądana w takich państwach jak np. Indie.

W trakcie protestu policja aresztowała trzy osoby. Doszło też do starć, a część demonstrantów weszła na dach budynku.

o2.pl

6.00 avg. rating (99% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach

  1. ” ale AstraZeneca sprywatyzowała ją – powiedział Nick Dearden, dyrektor Global Justice Now.”
    Czy to nie dziwne?, Ale przecież chodzi o dobro ludzkości….chyba że to plandemia i o kasę chodzi. A szczepionki zawierają to czego nie powinny zawierać?.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: