NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Świat wstrzymał oddech!!Zmasowany ostrzał Izraela..

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
11.05.2021

Zmasowany ostrzał Izraela. Syreny alarmowe w całym Tel Awiwie

Dramatyczne doniesienia z Izraela. We wtorek wieczorem Hamas poinformował, że wystrzelił w stronę tego kraju 130 rakiet. W całym Tel Awiwie słychać syreny alarmowe.

Zmasowany ostrzał Izraela. Syreny alarmowe w całym Tel Awiwie
W kierunku środkowego Izraela wystrzelono 130 rakiet (Twitter.com, Google Maps)

Jak relacjonują świadkowie dramatycznych wydarzeń, intensywny ostrzał trwał przez około 15 minut. Mieszkańcy miast środkowego Izraela byli zmuszeni poszukać bezpiecznych schronień. Pojawiły się również apele o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Konflikt izraelsko-palestyński. Ze Strefy Gazy wyleciały kolejne rakiety

Starcia między Izraelem a Palestyną zaczęły się w nocy z poniedziałku na wtorek 11 maja. Zgodnie z ustaleniami AFP kilkudziesięciu Palestyńczyków zaczęło rzucać w członków izraelskich sił bezpieczeństwa materiały wybuchowe oraz niebezpieczne przedmioty. Szczególnie wrzało m.in. przy przejściu granicznym Kalandia. Wystrzelono także rakiety, których doliczono się około 150. Wyleciały ze Strefy Gazy w kierunku Jerozolimy.

We wtorek 11 maja w kierunku Izraela wyleciały kolejne rakiety. Jeszcze nigdy w historii konfliktu palestyńsko-izraelskiego nie doszło do tak zmasowanego ataku. Jak podaje AP News, w wyniku ostrzału zginęła 50-letnia mieszkanka Tel Awiwu.

To największy ostrzał centralnego Izraela we współczesnej historii konfliktu palestyńsko-izraelskiego – podkreślił Łukasz Bok na Twitterze.

Ewakuacje trwają nie tylko w zaatakowanych miastach Izraela, lecz także w Strefie Gazy. Mają one miejsce w strategicznych ośrodkach militarnych. To już kolejny raz w ciągu ostatnich dwóch dni, gdy mieszkańcy są zmuszeni przenieść się w bezpieczniejsze miejsce – część zdecydowała się na ten krok po poniedziałkowych starciach z policją.

Atak na Izrael nie pozostał bez odpowiedzi. Do Strefy Gazy wystosowano ostrzeżenie przed atakiem i zapowiedź, że osoby będące w pobliżu potencjalnego celu rakiet mają czas na ewakuację. Jednocześnie przedstawiciele strony palestyńskiej zapowiadają, że w razie ostrzału odpowiedzą tym samym i wyślą kolejne pociski.

Na temat zdarzeń zabrał głos rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela. Na oficjalnym profilu instytucji na Twitterze pojawił się materiał zarejestrowany w mieście Holon, gdzie doszło do ostrzału rakietowego. Jak podkreślił, jego kraj ma pełne prawo do ochrony obywateli przed Hamasem, którego postępowanie określił „barbarzyńskim terroryzmem”.

Miliony Izraelczyków dziś wieczorem znalazły się pod ciężkim ostrzałem rakietowym Hamasu ze Stefy Gazy. Izrael ma pełne prawo chronić swoich obywateli przed barbarzyńskim terroryzmem Hamasu – informuje rzecznik izraelskiego MSZ na Twitterze.

Atak na Izrael. Hamas wystrzelił rakiety

 

o2.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: