NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Roboty zastąpią fryzjerów? Ten wynalazek z MIT potrafi już rozczesywać włosy [WIDEO]

Fryzjerzy mogą jeszcze jakiś czas spać spokojnie. Roboty na razie nie planują wysłać ich na emeryturę, ale nie ustają w wysiłkach opanowania i tej trudnej sztuki. Wychodzi im to bardzo dobrze. Aż strach się bać, co będzie dalej.

Kobiety docenią robota o nazwie RoboWig, który powstał właśnie na słynnym Massachusetts Institute of Technology (MIT). Urządzenie specjalizuje się w rozczesywaniu splątanych włosów. Wiele przedstawicielek płci pięknej każdego poranka traci mnóstwo czasu na wyprostowanie włosów i ich ułożenie.

Naukowcy z MIT mają na to sposób. RoboWig to tak naprawdę robotyczne ramię, które zostało wyposażone w kamery i czujniki. Jego atrybutem jest fakt, że może on posłużyć kobietom jako osobisty fryzjer, dzięki czemu nie będą one potrzebowały drugiej osoby do zajęcia się swoją fryzurą. Ramię zakończone jest szczotką z miękkim włosiem. Na filmie możecie zobaczyć, jak usługa oferowana przez robota wygląda w praktyce.

Robot szczotkuje włosy i jednocześnie bezustannie śledzi ich ułożenie oraz siłę nacisku samej szczotki. W ten sposób nie dojdzie do sytuacji, gdy czynność zakończy się wyrwaniem głosów lub ich trwałym zniszczeniem. Mało tego, robot potrafi wyczuć, że osoba może czuć dyskomfort. Wówczas robot dostosuje zakres pracy do konkretnej osoby i warunków.

Dotychczas testy odbywały się na manekinach z perukami, ale niebawem pojawią się ludzkie ochotniczki. Naukowcy chcą zebrać cenne dane na temat bólu jaki towarzyszyć może rozczesywaniu włosów. Idea jest taka, że robot ma realizować tę czynność w jak najbardziej to możliwe bardzo delikatny, ale zarazem efektywny sposób. RoboWig będzie dedykowany osobom z ograniczoną mobilnością, a nawet może niebawem zagościć w psich lub kocich salonach fryzjerskich.

Źródło: GeekWeek.pl/MIT / Fot. MIT

 

Salony fryzjerskie zamknięte z powodu koronawirusa - memy
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: