NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Rozwód Gates związany z pedofilskim finansistą Epsteinem

Media dowiedziały się o szczegółach rozwodu założyciela Microsoftu, Billa Gatesa i jego byłej żony Melindy Gates.

The Wall Street Journal, powołując się na dobrze poinformowane źródła i dokumenty, donosi, że Melinda Gates omawia kwestię rozwodów z prawnikami od co najmniej 2019 r. I zwróciła się do kilku kancelarii prawnych naraz, donosi RIA Novosti .

Byli małżonkowie sami nie podali przyczyny rozwodu, ale źródła podały, że Melinda Gates była zaniepokojona kontaktami męża z nieżyjącym już bankierem Jeffreyem Epsteinem, który został oskarżony o handel nieletnimi. Po doniesieniach medialnych o spotkaniach Gatesa z Epsteinem, Melinda Gates rozmawiała z konsultantami więcej niż raz, wynika z dokumentów. 

Przypomnijmy, Gates ogłosił rozwiązanie małżeństwa ze swoją żoną Melindą po 27 latach małżeństwa. Żona Billa Gatesa otrzymała rozwód o wartości prawie 2 miliardów dolarów. Jeffrey Epstein  został aresztowany  w Nowym Jorku 6 lipca 2019 roku. Według prokuratury miliarder w latach 2002-2005 organizował wizyty w swoim domu na Manhattanie dla kilkudziesięciu nieletnich dziewcząt. Dzieci były molestowane i wykorzystywane seksualnie. W sierpniu 2019 roku Epstein został  znaleziony  martwy na podłodze w celi więziennej. Rzecznik prasowy Gates z 2019 roku powiedział, że założyciel Microsoftu rozmawiał z Epsteenem o charytatywności, ale żałuje spotkań i uważa je za błąd.

https://vz.ru/

 

Kiedy Bill Gates powyłączal ochipowanych ludzi memy, gify i śmieszne  obrazki facebook, tapety, demotywatory zdjęcia

6.00 avg. rating (98% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: