NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 – doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.

   Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 – doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.

 

 

istnieją dowody na to, że szczepionki Corona mogą również wpływać na miesiączkowanie. Eksperci są zdziwieni.

Chicago (Inf. wł.) – Dostępne obecnie szczepionki przeciwko wirusowi corona mogą wywoływać różne efekty uboczne, które są zupełnie normalne i zazwyczaj nieszkodliwe – takie jak gorączka, dreszcze i bóle mięśni. Teraz pojawiły się dowody na to, że szczepionki koronowe mogą również wpływać na cykl menstruacyjny.

Jeśli chodzi o wpływ szczepionki na menstruację, to od czasu rozpoczęcia szczepień niektóre osoby miesiączkujące zgłaszały w mediach społecznościowych, że po szczepieniu nagle dostały obfitsze miesiączki z silnym krwawieniem i skurczami menstruacyjnymi.

Po szczepieniu Corona – zmiany w miesiączkowaniu
Na Twitterze Kate Clancy, profesor z Uniwersytetu Illinois, napisała: „Koleżanka powiedziała mi, że słyszała od innych, że ich miesiączki były cięższe po szczepionce Corona. Jestem ciekawa czy inne osoby zauważyły zmiany w miesiączkowaniu? Minęło półtora tygodnia od mojego pierwszego szczepienia Moderną, dostałam okres mniej więcej dzień wcześniej, a ja tryskam jakbym wróciła do lat dwudziestych.”

Okres po szczepieniu Corona był „koszmarem”
Wiele osób podzieliło się swoimi historiami na Twitterze. „Jestem dokładnie tydzień do mojego drugiego szczepienia Moderna i mam bardzo ciężki cykl i jestem około 2,5 tygodnia wcześnie” – napisała jedna z użytkowniczek. „Dostałam Modernę w ostatnim dniu miesiączki. Dziewięć (!!!!) dni później dostałam kolejny okres i to był koszmar” – skomentowała inna.

Clancy powiedziała w późniejszym tweecie, że jej okres po drugiej szczepionce Corona „nie był prawie tak zły, jak po pierwszej dawce” i że spodziewa się, że jej następny okres „wróci do tego, co jest dla mnie typowe”. Powiedziała również, że wraz z koleżanką planują dokładniej zbadać to zjawisko i przeprowadzić badania na temat wpływu szczepionek Covid 19 na menstruację.

Wpływ szczepionki Corona na okresy nie jest dobrze poznany
Ekspert: wewnątrz powiedzieć, że z obecnych badań, trudno jest zrozumieć na pewno, co powoduje zmiany w okresie. Dla ludzi, którzy zgłaszają więcej bólu niż zwykle, „może być tak, że ból po szczepieniu zwiększa normalne objawy menstruacyjne”, Amesh A. Adalja, badacz w Johns Hopkins Center for Health Security w Maryland, powiedział magazynowi internetowemu Health.com.

Zwiększone krwawienie jest trudniejsze do wyjaśnienia. W niewielkim badaniu przeprowadzonym na 233 osobach w wieku rozrodczym z potwierdzonym zakażeniem wirusem Corona odnotowano pewne zmiany w miesiączkowaniu, jak podaje portal Health.com. Z 177 pacjentów: ins z zapisami ich okresów, 25 procent miało „zmiany objętości miesiączki”, 20 procent miało lżejsze niż zwykle okresy, a 19 procent miało dłuższe niż zwykle cykle miesiączkowe, zgodnie z badaniami, opublikowanymi w styczniu w czasopiśmie Reproductive BioMedicine Online. Czy możliwe jest, że szczepionka Corona ma podobne działanie, na razie nie wiadomo.

Zmieniony okres po szczepieniu Corona: trudny do wyjaśnienia z biologicznego punktu widzenia.
Istnieje również możliwość, że stres odgrywa tu pewną rolę. Stres może być nieco niejasnym wyjaśnieniem zmian związanych z okresem, ale jest to możliwe, dr Gloria A. Bachmann, dziekan ds. zdrowia kobiet w Rutgers Robert Wood Johnson Medical School w New Jersey, mówi portalowi Health.com. „Cykle menstruacyjne mogą być zmienione lub dotknięte przez wiele czynników, w tym stres, zaburzenia snu, ćwiczenia i niektóre leki,” mówi. „Tak więc nie byłoby niczym niezwykłym dla niektórych kobiet, aby zauważyć zmiany w ich okresów po otrzymaniu szczepionki Corona, takie jak ich występowanie wcześniej lub mają więcej przepływu krwi, lub więcej skurcze, niż normalnie zrobić”.

 

Pomysł, że szczepionka może wpływać na cykl menstruacyjny kobiety jest trudny do wyjaśnienia z biologicznego punktu widzenia, dr Mark Turrentine, profesor położnictwa i ginekologii w Baylor College of Medicine w Teksasie, mówi portalowi Health.com. „Nie ma żadnego mechanizmu biologicznego, który tłumaczyłby zaburzenia cyklu miesiączkowego po otrzymaniu szczepionki Corona” – mówi. Dr Turrentine wskazuje również, że nietypowe krwawienie z pochwy „nie było efektem ubocznym zgłoszonym w żadnym z badań klinicznych producentów szczepionek.”

Pomimo wielu osobistych historii kobiet w sieci, ekspert ds. zdrowia Jennifer Wider mówi, według Health.com, że po prostu nie ma wystarczających danych, aby wykazać, że szczepionka Corona może wpływać na cykle miesiączkowe. „Czy szczepionka może wchodzić w interakcję z hormonami organizmu, czy też inne czynniki, takie jak stres, odgrywają jakąś rolę? To się dopiero okaże” – mówi. (Sonja Thomaser)

 

 

 

TEKST zrodlo : Frankfurter Rundschau 7.5.2021

 

 

6.00 avg. rating (99% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: