NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przeczytaj koniecznie!Dr.G.Vanden Bossche ostrzega wszystkie kraje przed masowymi szczepieniami.
Skandal w Niemczech !!  Uniwersytet w Ulm przebadał szczepionki..
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
AGENDA 2030

RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII.

Prof. dr nauk militarnych Vladimir Kwaszkow, pułkownik Specnazu i GRU, mówi w wywiadzie o fałszywej pandemii. Nie ma żadnej pandemii, wszystko jest kłamstwem. Trzeba to postrzegać z perspektywy sił religijnych (judaizm), finansowych, ekonomicznych, akademickich, politycznych jako globalną, strategiczną operację służb specjalnych (Mossad i podległe mu: CIA, MI6, Five Eyes…).

Za kulisami istnieje globalne dowództwo sterujące siecią skorumpowanych, obarczonych hakami, a także plemienną solidarnością marionetek, wykonujących przekazywane na bieżąco rozkazy, jak: Morawiecki, Makaron, Markrela, Rajoy, itd.

Celem wrażego projektu jest kontrola ludzkości, globalny GUŁag 2.0 oraz holokaust szczepionkowy niemal całej populacji  i taka jest funkcja tego koronawirusa. Mamy niewielką wiarę w Boga – mówi prof. Kwaszkow, a jeszcze mniejszą w szatana. Siłą, która stoi poza sceną i pociąga za sznurki fałszywej pandemii jest zorganizowana mafia globalnego syjonizmu, finansjera, która dąży do redukcji ludzkiej populacji.

To jest ich idea fix. Dla nich jest nas za dużo, powinno być ok. 100 milionów przedstawicieli ich podłego plemienia wraz z marionetkami i nadzorcami obozów koncentracyjnych w poszczególnych państwach oraz maksimum 1 miliard ludzi na całej ziemi, którzy mają im służyć. Wówczas, jak sądzą, będą pędzili pasożytniczy żywot w obfitości

Ludzie są sukcesywnie pozbawiani praw obywatelskich, łamane są ustawy oraz Konstytucje. Jednak zostały stworzone warunki psychologiczne, aby większość ludzkości zaakceptowała ewidentne przestępstwa rządów i łamanie prawa – kontynuuje prof. Kwaszkow.

Pierwszym z głównych punktów był zamach (Mossadu i s-ki) na WTC i Pentagon w 2001r. Niewiele osób już dziś pamięta, że w efekcie realizacji tego projektu została ogłoszona absurdalna „wojna z terrorem”, a w USA wprowadzono antykonstytucyjne prawa totalitarne, jak Patriot Act.

Pamiętajmy, mówi prof. Kwaszkow, że aby zrozumieć czym jest obecnie koronawirus, musimy przeanalizować pierwsze podejście – deklarację wojny z ludzkością zamaskowaną pod pretekstem „wojny z terroryzmem”. Od zamachu 9/11 minęło już 20 lat. Siły za nim stojące potrzebują teraz kolejnego pretekstu, aby przejąć kontrolę nad ludzkością. Dlatego wyszły z koronawirusem.

 

Są cztery cele główne: religijny, ekonomiczny, polegający na konieczności przekłucia bańki finansowej powstałej wskutek mnożenia w nieskończoność pieniędzy przez FED oraz patologiczny system bankowy derywatami etc., redukcja liczby ludności oraz pozbycie się konkurencji, utworzenie korporacyjnych monopoli.

Zapytany o kwestię przyszłości oraz jak się bronić, prof. Kwaszkow odpowiada, że nie odpowie na to pytanie jako epidemiolog, gdyż nim nie jest, ponadto tu nie chodzi o żadną epidemię. Lecz odpowie jako parazytolog: dopóki Rosja nie pozbędzie się rządzących wciąż nią w dużej mierze syjonistycznych pasożytów, wrogów wewnętrznych, dopóty nie ma nadziei na uzdrowienie sytuacji.

Choć to rosyjski trep, nic dodać, nic ująć konkluzji prof. Kwaszkowa. On wie, co mówi. Kiedy w 2005 próbował się dobrać do skóry żydowskiego oligarchy, złodzieja i oszusta rabującego państeo (taka gmina) Anatolija Czubajsa, został aresztowany i osadzony w więzieniu na trzy lata, do czerwca 2008r., wówczas w efekcie procesu został uniewinniony. Prof. Kwaszkow nie potwierdził swojego udziału w zamachu na Czubajsa, ani temu nie zaprzeczył lecz oświadczył, że sam zamach był usprawiedliwiony, ponieważ

„Rosja jest pod okupacją judeo-masońskiej mafii”.

Sprawa przeciwko prof. Kwaszkowowi była szyta grubą dratwą. Czubajs miał ujść z życiem z zamachu na jego podłą osobę za pomocą odpalenia przydrożnych ładunków wybuchowych, obok których przejeżdżał samochodem, a także ognia ze zdalnie sterowanych karabinów maszynowych. Pech chciał, że Czubajs jechał w konwoju kilku aut, wyleciał wówczas w powietrze samochód ochroniarzy wraz z nimi, a sam Czubajs przetrwał. To fuszerka, o którą trudno podejrzewać wysokiego oficera Specnazu.

Dowodem przeciwko prof. Kwaszkowowi miał być zielony Saab, który rzekomo był widziany w pobliżu miejsca zamachu. Samochód miał należeć do żony prof. Kwaszkowa. To marna legenda. Z wielokrotnie powtarzanego modus operandi wynika raczej, że to żydowska prowokacja mająca na celu wyeliminowanie prof. Kwaszkowa, albo Czubajs miał być ofiarą wojny żydowskich gangów w Rosji, co nie jest niczym nowym, pamiętamy, że Kain zamordował Abla, Jakub walczył z wyrolowanym własnoręcznie bratem – Ezawem, choć  w mitologii żydowskiej mówią, że z samym Bogiem (sic!) i wygrał…  a Goldman Sachs poderżnął gardło Lehmann Brothers.

Za: NoweAteny

6.00 avg. rating (99% score) - 3 votes
CZERWONE

One thought on “RAPORTY SPECNAZ TWIERDZĄ, ŻE PANDEMIA TO OSZUSTWO, A ROSJA JEST POD OKUPACJĄ MASOŃSKIEJ MAFII

  1. Vladimir Kwaszkow, pułkownik Specnazu i GRU.
    Panie Kwaszkow. Jeżeli wiecie, kto jest wrogiem, dlaczego nie atakujecie?.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: