NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

„Newsweek”: aktor i kandydat na posła wabił dziewczynki, upijał i wykorzystywał. Uwaga! To nie jest tekst dla wrażliwych

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bartłomiej M. (54 l.) – dwukrotny kandydat na posła z list PiS i Zjednoczonej Prawicy, aktor, doktorant na Uniwersytecie Opolskim, fotograf. I, zdaniem wielu jego ofiar, pedofil i gwałciciel. „Newsweek” dotarł do kobiet, które jako młode, aspirujące modelki zostały przez tego mężczyznę bezwzględnie wykorzystane. Opis krzywd, jakich doświadczyły, wywołuje dreszcze. Podobnie jak fakt, że Bartłomiej M. wciąż pozostaje bezkarny.

"Newsweek": aktor i kandydat na posła wabił dziewczynki, upijał i wykorzystywał. Uwaga! To nie jest tekst dla wrażliwych

„Newsweek”: aktor i kandydat na posła wabił dziewczynki, upijał i wykorzystywał. Uwaga! To nie jest tekst dla wrażliwych Foto: Jerzy Stalega / newspix.pl

„Newsweek” opisuje wstrząsającą historię młodej kobiety, która jako zaledwie 14-letnia dziewczynka wpadła w sidła „drapieżcy seksualnego, metodycznie polującego na młode dziewczyny”. To określenie, użyte przez obrońcę jednej z pokrzywdzonych, wcale nie zostało użyte na wyrost. Bartłomiej M. bowiem przez wiele lat zwabiał do swojego mieszkania młode dziewczyny marzące o karierze w modelingu, mamił je wizją zdjęć, a następnie odurzał i wykorzystywał seksualnie.

Cały artykuł Agnieszki Żądło przeczytasz w Newsweeku.

Berenika (imię zmienione), wówczas 14-letnia dziewczyna, w 2009 r. założyła konto na popularnym portalu dla aspirujących modelek i fotografów Maxmodels. Jak podaje „Newsweek”, bardzo szybko odezwał się do niej około 40-letni Bartłomiej M., proponujący wspólną sesję zdjęciową. Podekscytowana dziewczyna zgodziła się i umówiła z fotografem w jego mieszkaniu. Po zrobieniu kilku zdjęć M. natarczywie proponował nastolatce drinka „na rozluźnienie”. Berenika nigdy wcześniej nie piła alkoholu, początkowo odmawiała. Ostatecznie jednak wypiła wciśniętego jej jednego drinka, drugiego, trzeciego. W następnej chwili leżała naga na łóżku i bezsilnie obserwowała, jak Bartłomiej M. ją gwałci. Ocknęła się, gdy usłyszała dźwięk pstrykanego zdjęcia. M. fotografował ją nagą.

Berenika nikomu nie powiedziała o koszmarze, jaki przeżyła w mieszkaniu Bartłomieja M. Przez wiele lat skrywała to w sobie, a trauma zżerała ją od środka. Jak opowiedziała „Newsweekowi”, zrujnowała swoje zdrowie, edukację, w końcu zaczęła planować zemstę.

„Po chrześcijańsku pomaga”

W 2013 r., dokładnie w jej 18. urodziny, wspomnienia nastolatki odżyły na nowo. Otrzymała wiadomość od swojego oprawcy. Niezobowiązującą, przyjacielską. Bartłomiej M. zapytał, co u niej słychać. Było to tuż po tym, jak startował w wyborach do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Berenika sama nie wie czemu, ale odpisała.

„Jak się czujesz z tym, że złamałeś życie 14-letniej dziewczynce, którą byłam? Jak ci z tym, skoro wierzysz w Boga?” – odpisała. Odpowiedź przyszła szybko: ” Naprawdę czułaś się wtedy niewinna? Zanim zaczniesz mieszać w to Boga, pomyśl, czy naprawdę masz czyste sumienie”. Dziewczyna nie wytrzymała. Jak podaje Newsweek, w odpowiedzi nazwała Bartłomieja M. „skrzywionym życiowo pedofilem”. „Pogadaj sobie z Bogiem o prawdzie i uwolnij się od nienawiści. Po chrześcijańsku pomaga” – odpisał po raz ostatni M.

Bartłomiej M. był wszędzie

Po tym incydencie Berenika chciała zgłosić sprawę na policję, jednak ostatecznie zrezygnowała. Nie była w stanie znieść tego psychicznie.

Kilka lat później Berenika natknęła się na swojego oprawcę w galerii handlowej. Rok później zobaczyła go występującego w telewizyjnej reklamie. Wpadła w obsesję na jego punkcie. Zaczęła pisać do innych młodych kobiet, które niegdyś współpracowały z Bartłomiejem M. W międzyczasie zgłosiła się do adwokata z planem pozwania swojego gwałciciela.

Ofiar było więcej

Jak pisze „Newsweek”, zgłoszenie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez M. trafiło do prokuratury w 2019 r. Wtedy też młodej kobiecie udało się dotrzeć do kilku innych ofiar Bartłomieja M. Opowieści każdej z nich są podobne i na tyle wstrząsające, że nie będziemy przytaczać tu opisów krzywd, jakich doznały jako nieletnie dziewczynki. „Fotograf” nagabywał aspirujące modelki na sesje zdjęciowe, a następnie odurzał je i molestował.

Niedawno prawniczka reprezentująca Berenikę odkryła, że w październiku 2020 r. Bartłomiej M. został skazany za gwałt na 16-latce w 2015 r. Dostał wyrok dwóch lat i 11 miesięcy więzienia. Zdaniem adwokata pokrzywdzonej, to za mało. W apelacji domaga się podniesienia wyroku do pięciu lat.

To drapieżca seksualny polujący na młode dziewczyny

– Prokuratura na etapie postępowania w rejonie działała nadzwyczaj skrupulatnie, a potem nie wniosła apelacji, co jest dla mnie absolutnie zaskakujące w takiej sprawie. Wyrok jest strasznie niski. Nie jestem za tym, aby ludzie całe życie spędzali w więzieniu, ale na litość boską! Mamy tu do czynienia z drapieżcą seksualnym, który metodycznie poluje na młode dziewczyny – mówi adwokat Andrzej Milewski „Newsweekowi”.

W międzyczasie okazało się, że pierwsze zawiadomienie dot. Bartłomieja M. wpłynęło na policję już w 2010 r. Wówczas sprawę umorzono przez brak dowodów i danych podejrzanego.

Bartłomiej M. pozostaje bezkarny

Jak pisze „Newsweek”, M. dotąd w areszcie spędził zaledwie dwa dni. Podczas spraw twierdził, że nastolatki lubiły ostry seks ze starszym mężczyzną, lubiły przemoc i robienie im nagich zdjęć. W międzyczasie kontynuował karierę aktorską, dwukrotnie kandydował w wyborach do Sejmu, rozpoczął doktorat z historii na Uniwersytecie Opolskim. Władze uczelni, po przekazaniu im ustaleń Newsweeka, zapowiedziały, że nie zostawią tak sprawy.

Nie wiadomo, jak skończą się sprawy Bartłomieja M. Berenika jest jednak zdeterminowana, by ostrzec przed nim inne dziewczyny.

– On działał co najmniej od 2009 roku. Mnóstwo modelek przewinęło się przez jego profil na Maxmodels. Chciałabym ostrzec inne dziewczyny. 12 lat milczałam i wystarczy. Dzisiaj już nie wmawiam sobie, że to się nie wydarzyło – mówi Newsweekowi.

(Źródło: Newsweek)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: