NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

MĘSKIE ORGIE Z POLITYKAMI PIS?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

CHCĄ GO ARESZTOWAĆ

MĘSKIE ORGIE Z POLITYKAMI PIS? SŁUŻBY DOBIORĄ SIĘ DO ORGANIZATORA

Polska policja aresztuje organizatora orgii? W imprezach mieli brać nudział politycy PiS Fot: Bartosz KRUPA/East News

Tą sprawą żyje ostatnio Europa. Homofobiczny polityk Fideszu został przyłapany na orgii z samymi mężczyznami, a organizator imprezy informuje, że jego gośćmi bywają członkowie PiS. Polska policja chce go dorwać.

Polska policja jest niemal pewna – mężczyzna, który w Belgii organizuje orgie dla mężczyzn, to Polak poszukiwany listem gończym. Jedyne dowody, o których informują, to zdjęcie poszukiwanego i nazwisko. David Manzheley (ten z Belgii) i Dawid Manzheley (z Polski) są do siebie bardzo podobni i – jak łatwo zauważyć – nazywają się niemal tak samo.

Nie zgadza się niby wiek, jednak Polak poszukiwany jest za oszustwa. Zresztą, nawet nazwisko Manzheley nie jest prawdziwe – wcześniej miał się nazywać Przemysław P.

NOWE FAKTY
Gejowska orgia w szeregach rządu?! Ziobro się z tego nie wytłumaczy

NASTĘPNY
Poseł homofob przyłapany z mężczyzną. Jest nagranie!
Organizator orgii w Brukseli to polski oszust?
Polski Dawid Manzheley w 2008 roku został skazany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach za oszustwo i inne przestępstwa. Mężczyzna podawał się za prawnika i wyłudził od swej ofiary 2,5 tysiąca złotych. W więzieniu spędzić miał rok i dwa miesiące, ale zniknął.

W 2013 roku małopolska policja dowiedziała się, że mężczyzna ukrywa się w Belgii – podaje TVN24. Wtedy za Dawidem Manzheleyem (Polakiem) został wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania. W 2016 roku mężczyzna miał być nawet zatrzymany przez tamtejszą policję, ta jednak uznała, że popełnione przez niego przestępstwo jest zbyt drobne, by wszczynać procedurę ENA.

TVN podaje nieoficjalnie, że policjanci z małopolski są niemal pewni – David i Dawid to ta sama osoba. W rozmowie z se.pl rzecznik policji Sebastian Gleń poinformował, iż mają potwierdzenie, że poszukiwany przez nich mężczyzna jeszcze kilka dni temu był w Belgii.

BANG BANG, GANG BANG
Politycy PiS na gejowskiej orgii! „Przychodzą regularnie”
Manzheley: Politycy PiS i Ziobry na gejowskich orgiach
Tymczasem David Manzheley – organizator orgii, w której udział brał Jozef Szajer z Fideszu – już wie o polskim śledztwie i zapewnia, że nie ma nic wspólnego z poszukiwanym oszustem. W rozmowie z węgierskim portalem 444.hu zaprzeczył oskarżeniom i doniósł, że w jego imprezach brał udział wysoki rangą polityk polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości.

Wcześniej, w rozmowie z Onetem, informował o czterech politykach PiS, którzy regularnie pojawiają się na organizowanych przez niego orgiach.

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Politycy-PiS-na-gejowskiej-orgii-Cztery-osoby-maja-rodziny

planeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: