NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Śmierć policjanta w Raciborzu. Tak wygląda bandyta, który go zabił.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Śmierć policjanta w Raciborzu. Tak wygląda bandyta, który go zabił. Zabójca trafi na trzy miesiące do aresztu

Śmierć policjanta mł. asp. Michała Kędzierskiego (†43 l.) wstrząsnęła całą Polską. W biały dzień w Raciborzu (woj. śląskie) przestępca, Radosław Ś. (40 l.), zastrzelił kontrolującego go funkcjonariusza. Bandyta został ranny i trafił do szpitala. Napastnik już usłyszał zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Śmierć policjanta w Raciborzu. Bandyta trafi na trzy miesiące do aresztu

Śmierć policjanta w Raciborzu. Bandyta trafi na trzy miesiące do aresztu Foto: Materiały Policyjne, Rafał Klimkiewicz

Zabójca policjanta w Raciborzu nadal przebywa w szpitalu. Pilnują go tam dwaj funkcjonariusze. Radosław Ś. został ranny w udo. To on na ulicy Chełmońskiej zastrzelił z zimną krwią mł. asp. Michała Kędzierskiego. Bez wahania wycelował w niego broń i pociągnął za spust.

Zabił policjanta. Areszt dla bandyty

W czwartek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu przestępcy. – Na wniosek raciborskich śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 40-letniego zabójcy policjanta na okres trzech miesięcy. Za popełnioną zbrodnię grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu – przekazała raciborska komenda.

Dzień wcześniej w szpitalu 40-latek został przesłuchany przez prokuratora. Mężczyzna, wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe, usłyszał zarzuty dotyczące zabójstwa policjanta, usiłowania zabicia drugiego funkcjonariusza oraz nielegalnego posiadania znacznych ilości broni i amunicji.

Racibórz. Zabójstwo mł. asp. Michała Kędzierskiego

We wtorkowy poranek na ulicy Chełmońskiego w Raciborzu mł. asp. Kędzierski chciał przeprowadzić kontrolę drogową kierowcy renault. Wcześniej mężczyzna ubrany w uniform przypominający policyjny mundur kręcił się po mieście i próbował kontrolować inne auta. Zachowywał się dziwnie, jakby był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Kiedy mł. asp. Michał Kędzierski poprosił zatrzymanego 40-latka o dokumenty, ten wyciągnął broń i wycelował w umundurowanego policjanta. Bez wahania pociągnął za spust i strzelił w pierś funkcjonariusza. Padło kilka strzałów, a policjant bezwładnie runął na ziemię.

Drugi funkcjonariusz z patrolu postrzelił napastnika w udo, a później go obezwładnił i zatrzymał. Niestety, pomimo reanimacji bohaterskiego policjanta nie udało się uratować. Mł. asp. Michał oddał swoje życie służbie, którą tak ukochał.

Śmierć policjanta. Wspomnienia kolegów z pracy

Michał Kędzierski od zawsze marzył o pracy w policji. W jej szeregi wstąpił w grudniu 2011 roku. Przez ponad 9 lat służył w raciborskiej komendzie. Był zastępcą oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

„Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas” – czytamy we wzruszających wspomnieniach funkcjonariuszy.

Zanim przywdział policyjny mundur, Michał Kędzierski przez kilka lat był dziennikarzem lokalnych mediów, m.in. radia Vanessa czy Raciborskiej Telewizji Kablowej (RTK). – Praca z Michałem była przyjemnością. Już zawsze będziemy wspominać go jako niezwykle błyskotliwego, energetycznego i chętnego do pomocy kolegę – przyznali redakcyjni koledzy z „Nasz Racibórz”.

Zamordowany policjant pozostawił zrozpaczonych rodziców oraz przyjaciół i znajomych. W piątek odbędą się uroczystości pogrzebowe mł. asp. Kędzierskiego.

(Źródło: Fakt.pl, policja)

Materiały Policyjne, Rafał Klimkiewicz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: