NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

RACIBÓRZ: Pogrzeb policjanta. Ciszę przerwał krzyk matki.”Boże, gdzie ty byłeś?!”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pogrzeb policjanta z Raciborza. Ciszę przerwał krzyk matki. Padły słowa rozpaczliwego zwątpienia

 7 maja 2021, 11:50.

Tłumy żałobników zjawiły się na cmentarzu w Raciborzu (woj. śląskie), by pożegnać tragicznie zmarłego podczas służby policjanta Michała Kędzierskiego († 43 l.). „Boże, gdzie ty byłeś?!” – dało się słyszeć szloch zrozpaczonej mamy aspiranta, podczas składania urny w grobie. Widok roztrzęsionej kobiety rozdzierał serca zgromadzonych.

Pogrzeb policjanta Michała Kędzierskiego († 43l.).

Pogrzeb policjanta Michała Kędzierskiego († 43l.). Foto: Dawid Markysz / Edytor

Tego dnia nawet niebo w Raciborzu płacze po zmarłym policjancie i przybrało żałobne barwy. Ciemne chmury doskonale odzwierciedlają uczucia, jakie targają żałobnikami. Rozpacz, ból po utracie ukochanej osoby i gniew na tego, który bezprawnie pozbawił życia młodego, pełnego pasji policjanta.

Msza pogrzebowa w intencji 43-letniego Michała Kędzierskiego rozpoczęła się o godzinie 12 w piątek 7 kwietnia w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu. Choć chciałyby uczestniczyć w niej prawdziwe tłumy – rodzina, przyjaciele, znajomi, współpracownicy i wszyscy, których drogi w jakiś sposób splotły się z Michałem – ze względu na obostrzenia koronawirusowe kazania księdza w kościele wysłuchała tylko garstka najbliższych zmarłemu policjantowi osób.

Michał Kędzierski pośmiertnie odznaczony

Specjalne pożegnanie dla policjanta przyszykowali jego koledzy po fachu. Przed południem przed kościołem ustawił się policyjny szpaler, obecna jest też policyjna orkiestra, która po raz ostatni zagra dla 43-latka. Policjanci z całej Polski o godzinie 12 włączyli natomiast sygnały świetlne i dźwiękowe, i w ten sposób oddali honor Michałowi, który stracił życie podczas służby. Na pogrzebie obecny był m.in. Komendant Główny Policji.

Podczas nabożeństwa młodszy aspirant Michał Kędzierski został pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę. Otrzymał Krzyż Zasługi Za Dzielność a także Złotą Odznakę Zasłużonego Policjanta. Odznaczenia zostały przekazane na ręce brata zmarłego 43-latka przez przedstawicieli władz państwowych. Policjantowi pośmiertnie podwyższono także rangę aspiranta policji.

„Żal, że musiał zrealizować postanowienie Roty do końca”

Michała Kędzierskiego w pięknych i wzruszających słowach pożegnał komendant policji w Raciborzu.

– Michał odszedł od nas nagle, pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w ogromnym żalu. Wiadomość o jego śmierci zaskoczyła nas wszystkich. Pozostanie w naszej pamięci jako ciepły i życzliwy kolega. Zawsze gotowy poświęcić każdemu swój czas. Był zawsze uśmiechnięty, pogodny, nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Chciał zostać policjantem, by nieść pomoc potrzebującym. Pamięć o tobie pozostanie na zawsze z nami. Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. Moje serce rozpiera duma, ale i ogromny żal, że Michał musiał zrealizować postanowienia Roty do końca i poświęcić swoje życie. Drogi Michale, nasz przyjacielu, spoczywaj w pokoju – mówił w kościele Łukasz Krebs, Komendant Powiatowy Policji

w Raciborzu.

Tuż po godzinie 14 urna z prochami aspiranta Michała Kędzierskiego została złożona do grobu na raciborskim cmentarzu. Towarzyszyły temu strzały z policyjnej broni i sygnały dźwiękowe radiowozów. To był najtrudniejszy moment dla członków najbliższej rodziny zmarłego policjanta. Widok szlochającej nad grobem mamy aspiranta rozdzierał serca wszystkich zgromadzonych.

– Boże, gdzie ty byłeś?! – dało się słyszeć rozpaczliwe wołanie kobiety.

Morze zniczy i matka płacząca po synu

Przy ulicy Chełmońskiego, gdzie zginął policjant, wciąż rośnie morze zniczy. Ktoś ustawił serce z kwiatów. Poruszeni mieszkańcy pobliskiego osiedla przychodzą w zadumie i ciągle wracają wspomnieniami do tragicznego poniedziałku. To tu w czwartek wieczorem w asyście policjantów przyjechała na miejsce tragedii mama Michała Kędzierskiego (†43l.). Zrozpaczona kobieta, jak relacjonują mieszkańcy z ulicy Chełmońskiego, położyła się na chodnik i płakała.

– Michał, Michał … – krzyczała w rozpaczy.

Jej głos pełen żalu mieszał się z nieludzkim szlochem.

– To było przerażające, jak apokalipsa, koniec świata – opowiada nam jedna z mieszkanek ulicy Chełmońskiego.

W miejscu, gdzie doszło do zabójstwa gdzieniegdzie widać jeszcze wyblakłe plamy krwi.

Tragiczna śmierć policjanta

Do dramatycznej interwencji z udziałem Michała Kędzierskiego doszło we wtorek 4 kwietnia rano. Funkcjonariusze otrzymali wówczas wezwanie na stację benzynową w Markowicach, gdzie miał przebywać podejrzanie zachowujący się mężczyzna w stroju policjanta. Zanim policjanci przyjechali na miejsce, odjechał jednak stamtąd. Kolejne zgłoszenie napłynęło już z Raciborza. Wówczas na jednej z osiedlowych ulic ten sam mężczyzna miał przeprowadzać kontrolę drogową.

To właśnie tam zjawił się Michał Kędzierski. Podczas legitymowania mężczyzny udał się z nim do samochodu. Jednak zamiast dokumentów, przebieraniec wyjął broń i oddał z niej kilka strzałów. Jedna z kul trafiła 43-latka. Niestety, postrzelenie okazało się śmiertelne.

Praca w policji była jego marzeniem

43-letni Michał Kędzierski był wulkanem energii i radości. Kochał życie, prowadził imprezy plenerowe. Był świetnym didżejem i kolegą, a także człowiekiem pełnym poczucia humoru.

Swoją karierę zawodową zaczynał w mediach – był dziennikarzem lokalnego radia Vanessa i telewizji kablowej w Raciborzu. Jednak to praca w policji była jego wielkim marzeniem. Dziesięć lat temu porzucił media i założył policyjny mundur. Najpierw pracował w komisariacie w Kuźni Raciborskiej, potem w wydziale kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Raciborzu, a następnie w prewencji. W Raciborzu nie miał rodziny. Pozostawił pogrążonych w smutku rodziców w woj. pomorskim.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: