NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Nie możemy dłużej ignorować związku między wprowadzeniem szczepionki Covid a rosnącą liczbą zgonów, Indie to o jeden zbieg okoliczności za daleko.

Nie możemy dłużej ignorować związku między wprowadzeniem szczepionki Covid a rosnącą liczbą zgonów, Indie to o jeden zbieg okoliczności za daleko.
Indie są obecnie świadkami bezprecedensowej fali zachorowań na COVID-19, z rzekomo potrójnie zmutowanym szczepem rozciągającym krajową infrastrukturę opieki zdrowotnej do granic możliwości. Niepewność wiszącą nad narodem potęgują wirusowe depesze o trupach piętrzących się w kostnicach; o ludziach padających trupem na ulicach; o przygnębionych duszach skaczących z balkonów; i o stosach pogrzebowych w całym kraju. W tym przypadku nie będzie żadnej cenzury ze strony Big Tech, nastawionej na usługi publiczne.

To jest podobno Wuhan 2.0. Każdemu uzależnionemu od mediów społecznościowych można wybaczyć myślenie, że 1,3-miliardowa populacja Indii może doznać spadku przed końcem roku.

Pośród toksycznego miazmatu strachu trudno znaleźć spójne wyjaśnienia tego wzrostu. Dlatego też trzeba uciec się do korelacji i wskaźników, aby ocenić związki przyczynowo-skutkowe. Na początek należałoby porównać roczną liczbę zgonów (ze wszystkich przyczyn) przed i po pojawieniu się COVID-19 w Indiach, szczególnie w roku 2021. Ale odpowiednie dane będą dostępne dopiero za rok. Wiele osób umrze w wyniku ciągłych blokad, które generalnie osłabiają system immunologiczny. Niezbędne zabiegi medyczne zostaną odroczone, ponieważ szpitale będą zmuszone do skupienia się na COVID-19. Rosnąca rozpacz społeczno-ekonomiczna w naturalny sposób doprowadzi do wzrostu liczby samobójstw. W końcu, nie wszystkie zgony spowodowane koronawirusem mogą być bezpośrednio przypisane wirusowi, bez względu na to jak „eksperci” je zsumują.

W kontekście Indii należy również zbadać inne korelacje. Indie dość późno przyłączyły się do masowych szczepień. Przez cały rok 2020 śmiertelność z powodu COVID-19 była umiarkowana w porównaniu ze standardami światowymi ze względu na skuteczność tanich protokołów leczenia. Hydroksychlorochina (HCQ) została zatwierdzona do leczenia wczesnego stadium choroby od marca 2020 roku, a kilka miesięcy później najludniejszy stan Indii Uttar Pradesh (231 milionów mieszkańców) zastąpił HCQ iwermektyną (lek przeciwpasożytniczy).

Wyniki były bardzo zachęcające. Jak poinformował TrialSiteNews (TSN) w dniu 9 stycznia 2021 r:

„Do końca 2020 roku, Uttar Pradesh – który rozdawał darmową iwermektynę do opieki domowej – miał drugi najniższy wskaźnik śmiertelności w Indiach na poziomie 0,26 na 100 000 mieszkańców w grudniu. Niższy był tylko stan Bihar, liczący 128 milionów mieszkańców, który również zaleca iwermektynę.”

Pomimo tego, że sytuacja związana z koronawirusem była pod kontrolą, New Delhi było pod ogromną presją różnych międzynarodowych lobby i ich lokalnych pełnomocników, aby rozwinąć masową kampanię szczepień. Można argumentować, że trwające w Indiach niedobory tlenu są bezpośrednim wynikiem przedkładania eksperymentalnych szczepionek produkowanych za granicą nad miejscowe potrzeby.

Chociaż początkowo masowe szczepienia miały się rozpocząć 16 stycznia, kampania ruszyła dopiero pod koniec lutego. Z niezwykłym wyczuciem czasu New York Times okrzyknął Indie „niezrównaną potęgą w produkcji szczepionek”, która może przeciwstawić się Chinom w dziedzinie szczepionkowej dyplomacji.

Gdy cel zaszczepienia 300 milionów ludzi do sierpnia 2021 roku zbliżał się do połowy, liczba zachorowań na COVID-19 gwałtownie wzrosła. Poniższy wykres szeroko obrazuje tę anomalię.

Nie tylko liczba zachorowań na COVID-19 w Indiach gwałtownie wzrosła wraz ze wzrostem liczby szczepień, ale także można zgrabnie nałożyć na siebie trajektorię zakażeń i szczepień, jak sugeruje poniższy wykres.

Czy można wnioskować, że może istnieć korelacja między zwiększoną ilością szczepień a infekcjami? To nie pierwszy raz, kiedy terapie oparte na genach kończą się tworzeniem nowych chimer wirusowych. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przyznała niedawno, że program szczepień wspierany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów (BMGF) był odpowiedzialny za nową epidemię polio w Afryce. Zwykli podejrzani stali również za związaną ze szczepieniami falą zachorowań na polio w Pakistanie i Afganistanie.

Szczepionki wywołujące śmiertelne epidemie tych samych chorób, które mają wyeliminować, to fenomen XXI wieku – przyniósł je nieświęty sojusz Big Tech i Big Pharma. W trakcie tego procesu pojawiają się nowe zmutowane szczepy lub „wirusy pochodne od szczepionek”, co wymaga jeszcze silniejszych szczepionek, które zapewniają większe zyski i dźwignie globalnej kontroli dla Big Tech. W ten sposób kabała z Davos próbuje zachować znaczenie w stuleciu, które w przeciwnym razie powinno zostać zdominowane przez Azję. Indie mogą stać się pierwszą azjatycką ofiarą Wielkiego Resetu Big Tech przeciwko Wschodowi.

Ostatnie badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Tel Awiwie mogą rzucić więcej światła na dziwny wzrost gospodarczy w Indiach. Wygląda na to, że osoby zaszczepione szczepionką Pfizer-BioNTech są 8 razy bardziej narażone na nową południowoafrykańską odmianę wirusa COVID-19 niż osoby nieszczepione.

Podobny efekt mogły wywołać stosowane w Indiach szczepionki Covishield (Oxford University-AstraZeneca) i Covaxin (Bharat Biotech). Dr Harvey Risch, profesor epidemiologii na Uniwersytecie Yale, oszacował, że ponad 60 procent wszystkich nowych przypadków COVID-19 występuje wśród osób „zaszczepionych”. Dr Michael Yeadon, były wiceprezes i dyrektor ds. nauki w firmie Pfizer, obawia się bardziej alarmujących wyników, które obejmują możliwość „depopulacji na masową skalę”. To nie są twoi przeciętni mieszkający w piwnicy konspiracyjni kolesie!

„Szczepionka”, parafrazując Francisa Bacona, „okazuje się teraz gorsza od samej choroby”. Szczepionki oparte na genach otwierają puszkę Pandory tego, co teoretycy systemów nazywają „emergencją”. Ludzkie ciało jest złożonym systemem, który może nieprzewidywalnie reagować na zakłócenia na najbardziej substratowych (lub genetycznych) poziomach. W rezultacie, zmutowane szczepy wirusów mogą pojawić się wraz z nieprzewidzianymi efektami ubocznymi. Właśnie tego jesteśmy świadkami na całym świecie.

Ale wraz z mutacją wirusa zmienia się także oficjalna narracja. Indyjskie Stowarzyszenie Medyczne (IMA) twierdzi teraz, że masowe szczepienia na gęsto zastawionych stadionach i w halach są „super-rozpowszechnianiem”. Czy IMA sugeruje, że nowe systemy podawania szczepionek, za którymi lobbuje Big Tech, rozwiążą ten problem? Poczekajmy i zobaczmy. Ponadto, czy bliskość jest głównym winowajcą za super-surge w Indiach? Indie to naród, w którym pociągi, autobusy i wszelkie formy przestrzeni publicznej tętnią życiem ludzkich ciał. A jednak nie doprowadziło to do masowych ofiar w 2020 roku, jak wielu się obawiało.

Wobec braku szczelnego naukowego wyjaśnienia ze strony stróżów głównego nurtu, bardziej wiarygodnej narracji można szukać w źródłach peryferyjnych. The Daily Expose oferuje jedną z takich graficznych narracji wyjaśniających korelację między masowymi szczepieniami a rosnącą śmiertelnością w Indiach.

Podczas gdy Daily Expose przyznaje, że korelacja nie zawsze równa się przyczynowości, podobny wzór został zauważony w innych narodach. Wykres szczepienia-śmiertelność w Mongolii, na przykład, jest szczególnie przykuwający uwagę.

Czy w Mongolii nastąpił wzrost zachorowań na COVID-19 od niemal zerowego do zmutowanego właśnie wtedy, gdy rozpoczęto masowe szczepienia? Jak bardzo może to być zbieg okoliczności?

Przypadek Ameryki: Czerwone i Niebieskie Stany

Można naukowo argumentować, że wzrost zachorowań w Indiach nie miał nic wspólnego z nasileniem szczepień. Nowy zmutowany wirus może również w jakiś sposób wyjaśnić korelację między szczepieniami a śmiertelnością w Mongolii.

Dlatego należy uciec się do innego przyjaznego dla laika wskaźnika, aby sprawdzić, czy podobne korelacje istnieją gdzie indziej. Co powiesz na porównanie w obrębie najbardziej dotkniętego koronawirusem narodu na ziemi – Stanów Zjednoczonych Ameryki?

Dotychczasowe doniesienia sugerują, że stany USA, które opierają się masowym szczepieniom i/lub obowiązkowemu maskowaniu, przynajmniej w kategoriach względnych, radzą sobie lepiej niż te, które stosują się do drakońskich wytycznych COVID-19. Zaledwie kilka tygodni po tym, jak Teksas zniósł swój publiczny nakaz maskowania się – przy pełnym tłumie w barach, restauracjach i na koncertach nie mniej – przypadki zachorowań na COVID-19, jak również hospitalizacji spadły do najniższego poziomu od października 2020 roku. Obecny mieszkaniec Białego Domu, który nadal robi szum nad jego ostrością umysłu, mimo to spanikował ruch jako objaw „myślenia neandertalskiego”. W międzyczasie gubernator Południowej Dakoty Kristi Noem, prominentna przeciwniczka obowiązkowego maskowania, wykorzystuje ograniczenia COVID-19 w innych miejscach, aby zwabić firmy do swojego stanu. Inne czerwone stany, takie jak Floryda i Arizona, wprowadziły zakaz stosowania tzw. paszportów szczepionkowych.

Raczej przypadkowo, coroczna grypa praktycznie zniknęła w Stanach Zjednoczonych od początku pandemii. To musi być nowoczesny cud medyczny!

Jak poradzą sobie Indie?

W obliczu pandemii, która bardzo dotknęła ten kraj, prezesi firm Google, Microsoft i Apple, między innymi, zobowiązali się do udzielenia Indiom serdecznej pomocy. Mając takich przyjaciół, można się zastanawiać, dlaczego Hindusi nie mogą kwestionować globalnej narracji COVID-19 na Twitterze, Facebooku czy YouTube, nie narażając się na zbanowanie lub ocenzurowanie. Jeśli Indie mogą oddać cyfrowe prawa swoich obywateli i cyfrową suwerenność narodu w ręce Big Tech, to w jaki sposób będą w stanie crowdsource’ować rozwiązania dla COVID-19? Albo poradzić sobie z jakimkolwiek innym kryzysem w przyszłości? Indyjska praca naukowa, która wstępnie bada laboratoryjne pochodzenie COVID-19, może zostać usunięta po zgodnym potępieniu ze strony zachodnich naukowców, ale podobne twierdzenie byłego szefa amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób (CDC) wydaje się być relatywnie akceptowalne. Czy nie jest to podręcznikowy przykład neoliberalnego rasizmu?

Hindusi powinni również zadać sobie pytanie, dlaczego Afryka nie ucierpiała do tej pory, mimo że w regionie unosi się wariant południowoafrykański. Jest to kontynent pogrążony w konfliktach, ubóstwie, poważnych brakach w opiece zdrowotnej i innych bolączkach związanych z Trzecim Światem. Brakuje na nim światowej klasy naukowców i instytucji, które jak wiadomo posiadają Indie. Czy to dlatego, że Afryka nie stanowi ekonomicznego zagrożenia dla zachodniej oligarchii, tak jak Azja? A może masowe szczepienia jeszcze nie wystartowały w Afryce?

Na razie Indie nie mogą odwrócić kursu w sprawie szczepień i przyjąć środki podobne do tych, które zastosowała administracja Eisenhowera podczas pandemii grypy azjatyckiej w latach 1957-58. Dżin strachu już się wydostał z butelki. Big Tech kontroluje cyfrową narrację w Indiach, podobnie jak w innych krajach. Nawet jeśli New Delhi uda się okiełznać kryzys związany z COVID-19 w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy, Big Tech wciąż będzie w pobliżu, aby zdławić przeznaczenie Indii.

Ostatecznie ta gra jest o wiele większa niż COVID-19; chodzi w niej o globalną dominację poprzez nieustanne, masowo wytwarzane kryzysy, aż do osiągnięcia Wielkiego Resetu.

Zrodlo : 

We can’t ignore the link between the Covid Vaccine roll-out and rising “Covid” Deaths any longer, India is one coincidence too far

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: