NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

YouTube zmieni się w TikToka, a wszystkie treści będzie można oglądać po polsku

TikTok to globalny fenomen, który szerzy się po świecie szybciej od pandemii COVID-19. Nie dziwi zatem fakt, że największy serwis wideo, YouTube, chce się do niego upodobnić Jednak wielu ta transformacja się nie spodoba.

Nie oszukujmy się, serwisowi YouTube zależy na większych zyskach, a pojawią się one tylko jeśli zmieni on swoje oblicze na TikTokową modłę. W ostatnich 10 lat pojawiło się wiele eksperymentów na wykorzystanie potencjału krótkich filmów. Większość z nich nie przetrwała, ale TikTok jako pierwszy serwis ma szansę zagościć na dłużej.

Władze YouTube zdają sobie sprawę z faktu, że ich serwis kojarzy się głównie z dłuższymi filmami, często o tematyce bardziej edukacyjnej, niż rozrywkowej. Teraz się to zmieni. Niebawem wystartują YouTube Shorts, czyli 60-sekundowe materiały, które mają pozwolić twórcom poszerzyć grono swoich użytkowników.

Na dobry początek krótkie formaty będą wyświetlane w karuzeli, a klipy będą miały po 15-sekund, ale docelowo nawet 60. Władze serwisu chcą wykorzystać potencjał krótkich materiałów, ponieważ je o wiele łatwiej się kręci np. smartfonami, i to w jakości 4K czy 8K.

Takie formaty mogą zachęcić użytkowników danych kanałów do większej aktywności. Nie trzeba już będzie mocno starać się przy produkcjach, by uzyskać oglądalność na poziomie dużych przedsięwzięć. Dla samych twórców i YouTube będzie to oznaczało dodatkowe zyski z wyświetlania reklam.

Czy te zmiany sprawią, że YouTube stanie się jednym wielkim śmietnikiem? Niestety, tak. Możemy spodziewać się, że coraz trudniej będzie znaleźć tam naprawdę wartościowe treści, ponieważ z czasem coraz więcej użytkowników będzie wolało obejrzeć w krótkim czasie więcej treści w stylu TikTokowym, niż poświęcać czas na poszerzenie wiedzy naukowej za pośrednictwem długich formatów.

YouTube zmieni się jeszcze pod jednym względem. Serwis zostanie spolszczony, by trafić do odbiorców, którzy nie znają języków obcych. Z oświadczenia dowiadujemy się, że automatycznie nie tylko będą tłumaczone tytuły filmów i ich opisy, ale również tytuły znaczników czasowych. Może w przyszłości dojdą nawet napisy do każdego filmu. To byłoby dla wielu prawdziwe zbawienie.

Źródło: GeekWeek.pl/Android Authority/YouTube / Fot. Pexels

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: