NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Tak będą wyglądały wertiporty dla latających taksówek, które powstaną w Europie

Transport powietrzny czeka wielkie rewolucja. Będą nią latające taksówki, które usprawnią podróżowanie po metropoliach i pozwolą uczynić je bardziej ekologicznymi. Projekty wyglądają wspaniale.

Firma EHang zaprezentowała właśnie swoje pięknie prezentujące się koncepcje wertiportów, czyli punktów przystankowych dla latających w pełni autonomicznych taksówek. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawie wpisują się one w otaczającą je przyrodę. Firma pragnie, by obiekty były nie tylko budowane z myślą o środowisku naturalnym, ale również same konstrukcje były wykonane z materiałów odnawialnych.

Autonomiczny oktocopter EHang 216 przypomina niewielki helikopter, który wyposażony jest w osiem silników. Na pokład może zabrać dwie osoby lub 140 kilogramów ładunku. Jak zapewniają jego konstruktorzy, 2-godzinne ładowanie akumulatorów zapewnia 23 minutowy lot na dystansie 30 kilometrów z prędkością 100 km/h, na wysokości od 300-500 metrów.

Niedawno pokazaliśmy Wam, że taksówka EHang 216 pojawiła się w roli latającego wozu strażackiego w jednym z chińskich miast, a także w stolicy Korei Południowej, gdzie przez kilka dni testowana była przez służby medyczne. Pojazd powietrzny pełnił w Seulu rolę systemu transportu sprzętu na miejsca akcji ratowniczych.

Pojazd gościł przez kilka dni w mieście Zhaoqing w prowincji Guangdong w Chinach. Lokalna firma zajmująca się nieruchomościami, postanowiła sprawdzić, czy taka forma transportu powietrznego sprawdzi się przy okazji lotów potencjalnych klientów nad domami, które są wystawione na sprzedaż. Pomysłodawcy projektu chcą też organizować elektrycznymi taksówkami loty turystyczne nad chińskimi miastami.

Eksperci od transportu miejskiego uważają, że pierwsze komercyjne przeloty takimi maszynami mają stać się faktem już w przyszłym roku. W Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych mają powstać cała sieć specjalnych portów przesiadkowych dla podniebnych taksówek, które będą zapewniały szybki i bezpieczny transport pomiędzy lotniskami i kluczowymi lokacjami w metropoliach.

Źródło: GeekWeek.pl/Ehang / Fot. Ehang

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: