NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

5 z 16 krajów związkowych Niemiec zapowiedziało poluzowanie obostrzeń.

Szlezwik-Holsztyn: tłumy w restauracjach po zdjęciu obostrzeń

 

Maleje dobowy bilans zakażeń koronawirusem w wielu rejonach Niemiec. Wszędzie tam, gdzie wskaźnik siedmiodniowej zapadalności na Covid-19 wynoszą mniej, niż 100 na 100 tysięcy mieszkańców miejscowe władze mogą znosić lockdown. Obecnie 5 z 16 krajów związkowych Niemiec zapowiedziało poluzowanie obostrzeń.

Szlezwik-Holsztyn – otwarcie wszystkich branż od 17 maja

Szlezwik-Holsztyn, leżący w południowej części Półwyspu Jutlandzkiego pomiędzy Morzem Północnym na zachodzie i Morzem Bałtyckim, jest ulubioną metą turystyczną Niemców od Zielonych Świątków aż do końca lata. Od 17 maja w całym landzie będą mogły zostać otwarte wszystkie restauracje, hotele, domy wczasowe i kempingi. Więcej na temat końca lockdownu w Szlezwiku-Holsztynie przeczytasz w TYM artykule.
Dolna Saksonia – luzowanie restrykcji etapami
Drugi co do wielkości kraj związkowy w Niemczech przy granicy z Holandią chce luzować restrykcje etapami. Miejscowe władze zapowiedziały, że osoby zaszczepione oraz te, które będą mogły okazać negatywny wynik testu na koronawirusa będą mogły korzystać z wielu usług.
W powiatach, w których wskaźniki zachorowalności na Covid-19 są niskie, od 10 maja będą mogły zostać otwarte ogródki restauracyjne, hotele i domy wakacyjne.
Docelowo na weekend, podczas którego wypadają Zielone Świątki (23 maja) w całym landzie ma zostać otwarta branża gastronomiczna i hotelarska, ale obowiązywać będzie reżim sanitarny i limity wypełnienia do 60 proc. Lokale będą musiały wieczorami zostać zamknięte do godziny 23.00. Czytaj dalej poniżej
Meklemburgia-Pomorze Przednie wpuszcza turystów zagranicznych na jednodniowe wycieczki 
Władze Meklemburgii-Pomorza Przedniego, landu graniczącego z Polską, zezwoliły na wjazd  na jeden dzień turystów z zagranicy. Warunkiem jest, aby byli oni w pełni zaszczepieni. Hotele, domy wakacyjne i kempingi pozostają jednak nieczynne.

Bawaria szykuje się do otwarcia instytucji kultury oraz ogródków restauracyjnych

Premier Bawarii Markus Söder zezwolił na otwarcie od poniedziałku na stopniowe otwarcie kin, teatrów, oper i restauracji na świeżym powietrzu w tych powiatach, w których liczba zakażeń jest mała. Jeśli dobowe liczby zakażeń utrzymają się na niskim poziomie, od 21 maja będzie mogła otwierać się branża turystyczna.

Turyngia – land z najwyższą liczbą zakażeń też myśli o luzowaniu obostrzeń

Według RKI tygodniowy wskaźnik zapadalność na Covid-19 w Turyngii jest najwyższy w kraju i wynosi wynosi 217. Mimo to miejscowe władze też planują luzowanie obostrzeń. Jak podała agencja dpa jeśli wskaźnik spadnie poniżej 100 będą mogły zostać otwarte ogródki restauracyjne.

Źródło: Bild.de, dpa, PolskiObserwator.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: