NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Prokuratura: Dowod Osobisty Suwerena II RP
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepienia Pfizerem. W czerwcu władze podadzą ważne informacje

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Konsorcjum firm BioNTech i Pfizer chce stosować swoje szczepionki przeciwko COVID-19 także u młodszych ludzi. Dolną granicę wieku, od której dotąd można było przyjmować preparat Pfizera, wyznaczono na 16 lat. Jednak koncern bada grunt pod obniżenie tej granicy o 4 lata. Już teraz zgłosił się do Europejskiej Agencji Leków (EMA) w tej sprawie. EMA rozpoczęła już ocenę bezpieczeństwa szczepionek firmy Pfizer przy stosowaniu ich u ludzi w wieku 12-15 lat.

Europejska Agencja Leków (EMA) rozpoczęła właśnie ocenę stosowania szczepionki u ludzi w wieku od 12 do 15 lat.

Europejska Agencja Leków (EMA) rozpoczęła właśnie ocenę stosowania szczepionki u ludzi w wieku od 12 do 15 lat. Foto: Mohd Rasfan / AFP

Europejska Agencja Leków (EMA) rozpoczęła właśnie ocenę stosowania szczepionki wśród nastolatków. Zgodnie ze złożonym przez koncern Pfizer wnioskiem badany będzie przedział wiekowy 12-15 lat. Wyniki analiz mają zostać podane do wiadomości publicznej już w czerwcu.

Konsorcjum złożyło w ub. tygodniu wniosek o rozszerzenie zezwolenia na stosowanie preparatów, które dziś są dostępne dla osób powyżej 16 lat. „EMA rozpoczęła ocenę wniosku o rozszerzenie stosowania preparatu BioNTech-Pfizer przeciwko COVID-19 na młodych ludzi w wieku od 12 do 15 lat” – poinformowała agencja w poniedziałek.

„Obecnie szczepionka jest dopuszczona do stosowania u osób w wieku 16 lat i starszych.(…) Komitet ds. Leków dla Ludzi (CHMP) EMA przeprowadzi przyspieszoną ocenę danych przedłożonych przez firmę wprowadzającą do obrotu ten preparat. Opinia CHMP zostanie następnie przekazana Komisji Europejskiej, która wyda ostateczną prawnie wiążącą decyzję obowiązującą we wszystkich państwach członkowskich UE” – czytamy w oświadczeniu przekazanym przedstawicielom mediów.

Założyciel i dyrektor generalny BioNTech Ugur Sahin powiedział w czwartek tygodnikowi „Der Spiegel”, że dane dotyczące testów klinicznych szczepionki u młodzieży w wieku 12-15 lat zostały już przekazane amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Wyniki oceny EMA powinny zostać opublikowane w czerwcu.

W Polsce będą testować szczepionkę Pfizera na COVID-19 na dzieciach

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Wojciech Andrusiewicz przekazał, że Polska jest jednym z czterech państw, w których w najbliższym czasie będą prowadzone badania przez firmę Pfizer BioNTtech w zakresie możliwości szczepień od 6. miesiąca życia.

– Polska jest jednym z tych państw, w których Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki od 6. miesiąca życia, do 12. roku życia — mówił wówczas Andrusiewicz.

Europejska Agencja Leków (EMA) rozpoczęła właśnie ocenę stosowania szczepionki u ludzi w wieku od 12 do 15 lat.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: