NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PROKURATURA ZAJMIE SIĘ MORAWIECKIM! LOCKDOWN NIELEGALNY

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 


JEST JUŻ SPAKOWANY?

Morawiecki odpowia za lockdown? Przedsiębiorcy chcą go załatwić na amen

Premier Mateusz Morawiecki maltretuje polskich przedsiębiorców lockdownem, a oni wreszcie zdecydowali się na kontratak. Złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez szefa rządu. Czy Morawieckiego czeka lockdown w więzieniu?Premier Mateusz Morawiecki zapewne myślał, że mógł bezkarnie ciemiężyć polskich przedsiębiorców, ale wkrótce może się boleśnie rozczarować. Jak podaje Radio ZET, zdaniem sądów, lockdown w Polsce został wprowadzony bezprawnie, ponieważ „zgodnie z Konstytucją ograniczyć wolność prowadzenia działalności gospodarczej można jedynie ustawą, a nie rozporządzeniem”. To właśnie dlatego sądy masowo uchylają kary nałożone przez sanepid za łamanie obostrzeń.

LOCKDOWN JEST NIELEGALNY
Rząd zamknie Polaków w domach, a Morawiecki pójdzie… siedzieć?
Morawiecki wprowadził lockdown nielegalnie?

Sprawdzi to prokuratura
Morawiecki może mieć poważne kłopoty i już się nie wywinie. Grupa Wolni Przedsiębiorcy zdecydowała się złożyć do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez premiera Morawieckiego. Jak informuje radiozet.pl, zarzucają politykowi, że celowo naraził Polaków Polaków na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub poważnego uszczerbku na zdrowiu oraz przekroczenie uprawnień, naruszenie przepisów Konstytucji RP oraz działanie na szkodę interesu publicznego i prywatnego przez wydawanie rozporządzeń o obostrzeniach i wymaganie ich przestrzegania.

Media ujawniły już, że zawiadomienie trafiło do Prokuratury Rejonowej w Zakopanem, a następnie zostanie przekazane do Prokuratury Krajowej.

Niektórych może zszokować treść zawiadomienia, ale z tej sytuacji są tylko dwa wyjścia. Albo żyjemy w kraju bezprawia i wskazana osoba zostanie uniewinniona, lub otrzymamy odmowę wszczęcia, a w tym czasie nadal przedsiębiorcy będą uznawani za przestępców, albo stworzymy precedens do walki z nierównością, z jaką się spotykamy – oświadczył Gerard Wolski w imieniu przedsiębiorców.

Czy Morawiecki się wywinie?

Ma marne szanse.

Prokuratorem Generalnym jest Zbigniew Ziobro, a w kuluarach sejmowych krążą plotki o jego konflikcie z Morawieckim. Raczej nie ma co liczyć też na prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, bo ten ma już nowego pupila, który nieoficjalnie namaszczony jest na nowego premiera.

http://www.planeta.pl/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: