NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Straż graniczna wyłapuje wracających do Polski! Szukają nosicieli zarazy. „55 osób w ciągu trzech dni”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Funkcjonariusze Straży Granicznej ustalają podróżnych wracających z Indii i Brazylii, a ich dane przekazują inspekcji sanitarnej – powiedziała PAP ppor. SG Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej. Dodała, że w przeciągu trzech dni kwietnia było łącznie 55 takich podróżnych.

Straż graniczna wyłapuje wracających do Polski! Szukają nosicieli zarazy. „55 osób w ciągu trzech dni”

Straż graniczna wyłapuje wracających do Polski! Szukają nosicieli zarazy. „55 osób w ciągu trzech dni” Foto: Jakub Morkowski / Edytor

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz pytany w piątek na konferencji prasowej o zagrożenie rozprzestrzenieniem się w Polsce indyjskiego wariantu koronawirusa powiedział, że osoby wracające z Indii są „wyłapywane” i – jeżeli jest taka potrzeba – kierowane na test.

– Pasażerowie, którzy wracają, którzy wskazani zostają przez Straż Graniczną Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej, są „wyłapywani”, są obdzwaniani i muszą mieć negatywny wynik testu, by wyjść z kwarantanny – zaznaczył. Przypomniał, że wszystkie osoby przybywające do kraju spoza strefy Schengen obowiązuje kwarantanna, z której nie zwalnia wynik zagranicznego testu.

Straż graniczna wyłapuje podróżnych z Indii i Brazylii

Informację rzecznika MZ potwierdziła PAP Straż Graniczna. Jak poinformowano, funkcjonariusze SG ustalają podróżnych wracających z Indii i Brazylii.

– Dane tych osób przekazywane są do inspekcji sanitarnej. Od 26 do 29 kwietnia takich podróżnych było łącznie 55 – powiedziała PAP ppor. SG Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej.

Indyjski wariant koronawirusa

Indyjską odmianę koronawirusa wykryto do tej pory w ponad 20 krajach świata, w tym kilku państwach w Europie. Zdaniem badaczy wariant ten może być, podobnie jak odmiana brazylijska, bardziej zakaźny niż dotychczas poznane odmiany na Starym Kontynencie.

Czy indyjski wariant koronawirusa dotarł do Polski? Są pewne podejrzenia, że mogły nim się zakazić siostry z katowickiego zakonu. Bada to śląski sanepid.

(Źródło: Fakt.pl, PAP)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: