NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Prokuratura: Dowod Osobisty Suwerena II RP
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja wprowadza zakaz podwójnego obywatelstwa

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
  
Od 1 lipca zacznie obowiązywać w Rosji zakaz posiadania obcego obywatelstwa i zezwoleń na pobyt stały za granicą. Zakaz obejmie urzędników państwowych, samorządowych, banku centralnego, wojskowych. Kto z obcego obywatelstwa nie zrezygnuje – straci pracę.

Prezydent Rosji podpisał pakiet ustaw wprowadzających zakaz posiadania obcego obywatelstwa i zezwolenia na pobyt za granicą dla pracowników państwowych i samorządowych, wojska i szeregu innych kategorii osób. Dokumenty zostały opublikowane w piątek na oficjalnym portalu Kremla i wejdą w życie 1 lipca 2021 roku. Zmienia się ponad 20 przepisów federalnych. Wprowadzają one zakaz pracy na stanowiskach w instytucjach państwowych i samorządowych w związku nie tylko z posiadaniem obywatelstwa państwa obcego, ale także „zezwolenia na pobyt lub innego dokumentu potwierdzającego posiadanie zezwolenia stałego pobytu”.

Osoby takie będą musiały powiadomić kierownictwo o utracie obywatelstwa rosyjskiego, nabyciu obywatelstwa obcego lub uzyskaniu zezwolenia na pobyt za granicą. Osobom posiadającym obce obywatelstwo lub zezwolenie na pobyt zabrania się zajmowania stanowisk w organach państwowych i gminnych wymagających rejestracji w celu uzyskania dostępu do tajemnicy państwowej.

Przepisy dotyczą też wszystkich odbywających służbę wojskową w siłach zbrojnych Rosji, Gwardii Narodowej, FSB, wywiadzie, prokuraturze wojskowej, organach wojskowych Komitetu Śledczego  i innych wojskowych struktur. Nie mogą oni być obywatelami innych państw.

W przypadku pojawienia się lub posiadania obcego obywatelstwa osoby takie podlegają „wydaleniu z ośrodka szkolenia wojskowego”. Jednocześnie nadal będą podlegać poborowi do wojska. Podobna norma obowiązuje obywateli uczących się w wojskowej uczelni wyższej w ramach szkolenia wojskowego dla sierżantów, brygadzistów rezerwy lub w ramach szkolenia wojskowego żołnierzy, marynarzy rezerwy.

Złe wiadomości są też dla vipów z Banku Rosji. Prezes i wiceprezesi banku centralnego a także wyżsi menadżerowie zostaną zwolnieni z funkcji w przypadku posiadania obcego obywatelstwa lub zezwolenia na pobyt.

Podobny zakaz dotyczy ambasadorów i pełnomocników Federacji Rosyjskiej. Ponadto pracownicy dyplomatyczni będą zobowiązani do powiadomienia swoich przełożonych, że ich małżonkowie uzyskali obce obywatelstwo i zezwolenie na pobyt lub wydali inne dokumenty uprawniające do stałego pobytu za granicą. Obywatel Federacji Rosyjskiej posiadający obce obywatelstwo, którego nie może wypowiedzieć z przyczyn od niego niezależnych, w wyjątkowych przypadkach „w sposób określony przez Prezydenta Federacji Rosyjskiej”, może zostać przyjęty do służby państwowej lub miejskiej na okres stanowisko niewymagające dostępu do tajemnic państwowych.

Nie wiadomo dokładnie ilu Rosjan ma obce obywatelstwo. Bogaci już dawno je sobie kupili, najwięcej na Cyprze, Malcie, w Wielkiej Brytanii i w Holandii, by swobodnie podróżować po Unii (dopóki Londyn był częścią wspólnoty tam osiedlali się najbogatsi Rosjanie).

Obywatelami obcych państw są najwyżsi menażerowie państwowych koncernów, oligarchowie i bankierzy oraz ich liczne klany. Np. menażerowie Gazprombanku, Gazpromu, banku VTB to najczęściej obywatele Cypru.

Źródło: rp.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: