NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nagrywają i donoszą na sąsiadów, do nękania. VIDEO !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nagrywają i donoszą na sąsiadów, do nękania wykorzystują policję. Reportaż „Państwa w Państwie”

03.05.2020 Polska
Nagrywają i donoszą na sąsiadów, do nękania wykorzystują policję. Reportaż "Państwa w Państwie"
„Państwo w Państwie” Polsat News

Inwigilacja, donosy i nagrywanie każdego kroku – to codzienność mieszkańców świętokrzyskiego Podmielowca. Jedna z rodzin nęka sąsiadów, wykorzystując do tego przepisy i miejscową policję. Sprawą zajęli się reporterzy „Państwa w Państwie”.

We wsi Podmielowiec w województwie świętokrzyskim od lat trwa prześladowanie sąsiadów przez jedną z rodzin. Żeby uprzykrzyć życie sąsiadom, nagrywają każdy ich ruch, a później donoszą na policję.

– Ci państwo odkąd pamiętam mieli jakieś problemy. Zaczęli od skarg, które były wysyłane niemal do każdej instytucji, oczywiście bezpodstawnie. A później zaczęło się nagrywanie, robienie zdjęć, chodzenie za różnymi osobami. No ciężko się tu żyje… – opowiada Patrycja Miernik.

„Stracił prawo jazdy za brudne szyby w traktorze”

W niektórych przypadkach donosy nie są kierowane od razu. Przy wykroczeniach drogowych czekają, aż uzbiera się wystarczająco dużo drobnych przewinień, aby osoba je popełniająca straciła prawo jazdy.

– Jazda pod wpływem alkoholu czy narkotyków to jest pryszcz przy wykroczeniach, które my tu popełniamy. Sąsiad stracił prawo jazdy za brudne szyby w traktorze, wypaloną żarówkę, czy za późno włączony kierunkowskaz przy skręcaniu na posesję. Nagrali tego tyle, że się uzbierało – mówi Jarosław Pięta, mieszkaniec Podmielowca.

ZOBACZ: Twierdzi, że prześladuje ją sąsiad. Mieszka dwa piętra wyżej. Reportaż „Interwencji”

Policja interweniowała już w sprawie kury, która wyszła na ulicę, czy kobiety, która w ciągu kilku minut 30 razy złamała prawo, poruszając się po złej stronie drogi – czekając na autobus dreptała wzdłuż przystanku. Idąc w jedną stronę wszystko było zgodne z przepisami, ale gdy wracała, popełniała już wykroczenie poruszania się pod prąd.

Karani za „bzdurne sprawy”

– Mieszkańcy karani są za bzdurne sprawy, takie jak koszenie trawników przy rowach. Sąsiad dwukrotnie dostał mandat, bo o 2 w nocy jego pies na chwilę wybiegł na ulicę. Była też sytuacja, że o 7 rano do wsi przyjechał radiowóz, bo po ulicy chodziła kura. Patrol szukał po wsi właściciela – opowiada Jarosław Pięta, mieszkaniec wsi.

WIDEO: fragment reportażu „Państwa w Państwie”

Policjanci reagują na każde zgłoszenie rodziny P. – twierdzą, że muszą. Jednocześnie stają się narzędziem w rękach stalkerów. Przyjmują zgłoszenia mimo, że w sądzie zapadł już jeden wyrok skazujący w sprawie o uporczywe nękanie, a drugie postępowanie z tego paragrafu toczy się w prokuraturze.

– Te zarzuty dotyczyły uporczywego nękania, ale także kierowania gróźb karalnych. Postępowanie skończyło się wyrokiem skazującym, obaj mężczyźni zostali ukarani grzywną – mówi Tomasz Durlej z Sądu Okręgowego w Kielcach.

Choć pozornie sprawa wydaje się zabawna, to dla mieszkańców kilkusetosobowej wioski jest ona bardzo poważna. Nie mogą normalnie funkcjonować. Niemal na każdym budynku są kamery rejestrujące życie na wsi – jedni je mają, żeby donosić, inni, żeby przed donosami się bronić.

polsatnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: