NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kobieta została zraniona wacikiem umieszczonym w nosie podczas wykonywania szybkiego testu. Z jej głowy wyciekała woda mózgowa.

Niemcy/Osnabrück

Kobieta została zraniona wacikiem umieszczonym w nosie podczas wykonywania szybkiego testu.

Po tym wydarzeniu z jej głowy wyciekała woda mózgowa.

Jest to niezwykle rzadki przypadek: kobieta została zraniona wacikiem umieszczonym w nosie podczas wykonywania szybkiego testu. Po tym wydarzeniu z jej głowy wyciekała woda mózgowa. Leczenie nie było bynajmniej proste.

Wymaz z nosa może być nieprzyjemny dla większości osób. Niemniej jednak, jest to obecnie część normalności epidemii koronawirusa w Niemczech. Bardzo rzadko zdarzają się poważne problemy. Ale w powiecie Osnabrück właśnie to wydarzyło się na początku roku.

Jak donosi „Neue Osnabrücker Zeitung”, w styczniu podczas badania wymazu z nosa pacjentka doznała urazu wewnątrz czaszki. Przez kilka tygodni po wykonaniu szybkiego testu z głowy kobiety wypływał przezroczysty płyn, skarżyła się na bóle głowy. W końcu, na początku marca, dostała skierowanie do kliniki. Lekarze stwierdzili tam uszkodzenie kości podstawy czaszki, najwyraźniej spowodowane niewłaściwym użyciem wacika. Zidentyfikowali przezroczysty płyn jako płyn mózgowo-rdzeniowy.

Pierwsza interwencja nie powiodła się
W najgorszym przypadku taki uraz może spowodować zagrażające życiu infekcje. Występują one jednak tylko w bardzo rzadkich przypadkach. Profesor dr Konrad Sommer, główny lekarz kliniki ucha, nosa i gardła w Marienhospital Osnabrück, mówił o „absolutnej rzadkości”, zgodnie z raportem.

Po postawieniu diagnozy, lekarze z kliniki w regionie próbowali zamknąć otwór w kości podstawy czaszki tzw. paskiem gazy. Jednak bezskutecznie, dalej spływał czysty płyn z głowy kobiety. Dopiero laryngologom z Marienhospital w Osnabrück udało się w kwietniu, podczas 90-minutowej operacji, zamknąć otwór.

Pacjentka będzie musiała teraz przejść liczne badania kontrolne, aby wykluczyć ewentualne szkody następcze.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Zrodlo : http://www.t-online.de

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: