NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Prokuratura: Dowod Osobisty Suwerena II RP
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

7 LAT TEMU W ODESSIE – UKRAINA SPALONO ŻYWCEM …. ROSJA DOMAGA SIE W TEJ SPRAWIE TRYBUNAŁU W HADZE

Winni tragedii, która miała miejsce w Odessie 2 maja 2014 roku, poniosą zasłużoną karę, czeka ich trybunał międzynarodowy, oświadczył wiceprzewodniczący Dumy Państwowej, szef rosyjskiej delegacji w PACE Piotr Tołstoj.

Jego zdaniem międzynarodowe europejskie struktury nadal ignorują tę sytuację. Tołstoj nazwał to „kolejnym przykładem hipokryzji i stosowania podwójnych standardów ze strony struktur europejskich”.

„Jestem przekonany, że wcześniej czy później sprawiedliwości stanie się zadość, winni staną przed sądem i poniosą zasłużoną karę. Czeka ich trybunał międzynarodowy”, napisał Tołstoj na swoim kanale w Telegramie. –

Międzynarodowe instytucje europejskie już od 7 lat przymykają oko na tę sytuację. Co więcej, niektóre osoby, które mogą być zamieszane w atak na Dom Związków Zawodowych, dziś całkiem legalnie przyjeżdżają do Strasburga w ramach oficjalnej delegacji i urządzają skandaliczne prowokacje – podkreślił Tołstoj.

Po zmianie władzy na Ukrainie w 2014 roku aktywiści „antymajdanu” na znak protestu rozbili namioty na Kulikowym Polu w Odessie.

2 maja w rejonie Placu Greckiego w Odessie rozpoczęły się starcia pomiędzy aktywistami „antymajdanu” z jednej strony a pseudokibicami z Charkowa i Odessy, jak również uczestnikami „euromajdanu” z drugiej.

Zamieszki zakończyły się zniszczeniem miasteczka namiotowego i podpaleniem Domu Związków Zawodowych, w którym ukryli się przedstawiciele „antymajdanu”. Ofiarami tragedii tego dnia padło 48 osób, sześć w okolicy Placu Greckiego i centrum handlowego „Atena” (dwoje z nich zmarło w szpitalach), 42 – na Kulikowym Polu i w Domu Związków Zawodowych (troje zmarło w szpitalach). Sześć osób zginęło na skutek ran postrzałowych, dziesięć wypadło z okien płonącego budynku, 32 zginęło na skutek oparzeń oraz w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. Ucierpiało ponad 250 osób.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: