NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Zabijmy kilku gliniarzy”!!! (video)

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
sobota, 1 maja 2021

„Let’s Kill Some Cops”: Antifa zinfiltrowana przez tajnego zwolennika Trumpa, nagrane spiskowe ataki

Zwolennik Trumpa z Bay Area w Kalifornii zinfiltrował grupę skrajnie lewicowych aktywistów Antify w hrabstwie Sonoma i  udokumentował grupę „antyfaszystowską” koordynującą atakowanie konserwatystów .

Na przykład:

Lider grupy:  „Jest majowy dzień, kochanie, wyjdź i weź, weź coś ze sobą, nie wiem, nie wiem”.
Członek:  „Zabijajmy ludzi. (śmiech) ”
Lider grupy:  „ Zabijmy kilku gliniarzy. ”
Użytkownik:  «Tak».

W ekskluzywnym raporcie  ABC7 republikański infiltrator przedstawił „listę celów” i nagrania sesji planowania grupy, które mogą być powiązane z niedawnymi aktami wandalizmu – w tym incydentem w byłym domu świadka obrony w procesie Dereka Chauvina .

Były funkcjonariusz policji Santa Rosa Barry Brodd zeznawał jako ekspert od użycia siły w procesie George’a Floyda, broniąc działań Dereka Chauvina.

Brodd zeznał 13 kwietnia: „Czułem, że Derek Chauvin był usprawiedliwiony”.

Cztery dni później zamaskowane postacie w czerni rzucały odciętą świńską głowę i świńską krew w dom, w którym mieszkał Brodd w West Santa Rosa.

Porucznik Jeneane Kucker z Departamentu Policji Santa Rosa powiedziała Zespołowi I: „Wiem, że w tym przypadku ofiary czują się zagrożone. I nie czują się bezpiecznie w swoim domu. ”- ABC7

Jak się okazuje, Brodd nie mieszkał pod tym adresem od ponad roku. Tymczasem lokalna policja uważa, że ta sama grupa aktywistów Antify może być odpowiedzialna za pokrywanie krwią posągu na pobliskim placu handlowym, któremu towarzyszy znak z napisem „oink oink”.

„Widziałem więc, że tu są, przeczytałem ich manifest i  mogłem powiedzieć, że stanowią zagrożenie dla społeczności i ktoś musi coś z tym zrobić” – powiedział konserwatywny infiltrator.

Według manifestu zamieszczonego w Internecie dla SoCo (Sonoma County) Radical Action: „Nie wahaj się, nie czekaj… cegła na ulicy ma zostać rzucona! Farba w puszce jest przeznaczona do rozpylania! Policjant w twojej głowie ma zostać zabity! ”

Zwolennik Trumpa mógł dołączyć do grupy za pośrednictwem zaszyfrowanej wiadomości Wickr.

Więcej przez  ABC7:

Infiltrator:  „Powiedziałem:„ Towarzyszu, wiesz, ja, ja chcę zniszczyć system tak samo jak ty ”, wiesz, sprawić, by nie czuli się samotni, ponieważ tak naprawdę chcą usłyszeć, że jest więcej ludzi lubiących im.”

Zapisał wiadomości, dokumenty i nagrania z ich spotkań .

Zespół I dowiedział  się, że lider grupy o pseudonimie „Marb” jest 25-letnim studentem, który został aresztowany za „napaść na policjanta” w zeszłym roku podczas zamieszek w Oakland  po śmierci George Floyd; Prokurator okręgowy odmówił wniesienia zarzutów. Zwolennik Trumpa mówi, że nagrał to w marcu, kiedy Marb omawiał nazwanie grupy „SoCo Antifa”.

Marb:  „Pierwotnie było to SoCo Antifa i ludziom się to nie podobało, ludziom nie podobało się, że nazywaliśmy siebie Antifa”.

Członek:  „Cóż, co więcej, mówili,  że dostaniemy się na listę obserwacyjną FBI. Zapamiętaj? „
Marb:  „ Tak ”.
Członek:  „Najwyraźniej mają na to oko”.

Marb mówił również o tym, że ten sam posąg dłoni był niszczony przy innych okazjach.Członek:  „Czy ktoś używał szablonów? Wiesz…
Marb:  „Freehand!”
Członek:  „Och, naprawdę? W porządku.”
Marb:  „ Tak. W tej sytuacji było o wiele łatwiej. ”
Infiltrator:  „ A więc  to jest lista tutaj. „

Co więcej, infiltrator powiedział  ABC7  , że skopiował „listę docelową” grupy do „doxx” – umieszczając prywatne informacje, w tym adresy i numery telefonów,  w celu obserwowania ich pod kątem potencjalnych aktów wandalizmu . Na przykład, po zeznaniach Brodda w procesie Chauvina, grupa Antifa umieściła go na szczycie listy.  W ciągu godziny zaatakowali jego dawny dom .

„Cześć wszystkim, późne zawiadomienie, ale niektórzy towarzysze podjęli akcję w domu należącym do Barry’ego Brodda i gdyby ktoś mógł wpaść rano i zrobić zdjęcia, nasi towarzysze byliby bardzo wdzięczni!” wysłał Marb, po ataku na niewłaściwy dom.

Na liście znajduje się również  szef związku zastępcy szeryfa – część tego, co grupa nazywa „zastępcami zabójców” – czyli oficerów zaangażowanych w fatalne konfrontacje,  a także zwolenników Trumpa, takich jak Sandy Metzger, szefowa Federacji Kobiet Republikańskich Santa Rosa.

Nagrania pokazują, że grupa sprawdzała już dom Metzgera.

Marb:  „Poszliśmy do domu Sandy’ego Metzgera. (śmiać się)”

Członek:  „Tak, poszliśmy zobaczyć dom Metzgera, ale było już za późno w nocy, aby dokonać prawdziwych obserwacji”.

Marb:  „Chcieliśmy tylko zobaczyć, gdzie to jest”.

Członek:  „To miejsce jest ogromne”.

Gdy  Dan Noyes z ABC7 zaczął badać grupę,  wpadli w stan paniki  – pisząc na zaszyfrowanym czacie: „Dan Noyes w ABC7 pytał o SRA. … Aby stanowczo powtórzyć nasze stanowisko, nikt, łącznie ze mną, nie powinien współpracować z prasą ani glinami ”.

https://www.zerohedge.com/political/lets-kill-some-cops-antifa-infiltrated-undercover-trump-supporter-recorded-plotting

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: