INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

WAŁBRZYCH: Nie chcą obowiązkowych szczepień. Prezydent Szełemej schował się przed hejterami

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Około 40 osób zebrało się pod wałbrzyskim ratuszem by protestować przeciwko uchwalonemu przez Radę Miejską na wniosek Prezydenta Wałbrzycha obowiązkowi szczepień dla wszystkich dorosłych wałbrzyszan i osób pracujących w Wałbrzychu.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Czwartkowa uchwała Rady Miejskiej odbiła się szerokim echem w całym kraju. Informację podają od wczoraj ogólnopolskie media a w Internecie toczy się gorąca dyskusja o słuszności tego pomysłu. Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone. Oprócz skrajnych głosów, które całkowicie sprzeciwiają się jakimkolwiek szczepieniom, są też zwolennicy szczepień ale nie pod przymusem. Osoby protestujące pod ratuszem zaliczają się do pierwszej grupy. W apelu złożonym w Urzędzie Miejskim czytamy m.in.:
„Nie dość, że namawiacie ludzi do przyjmowania niebezpiecznego preparatu, to jeszcze postanowiliście zastosować nacisk, według którego ludzie, nie wyrażający zgody ani woli poddania się eksperymentowi medycznemu będą bezprawnie poddani dyskryminacji i segregacji społecznej, która to z kolei odbije się na rozmaitych aspektach życia i uniemożliwi realizowanie nie tylko zaawansowanych ale i podstawowych potrzeb”
Autorzy apelu grożą, że „każdy kto uczestniczy w tym procederze, będzie pociągnięty w przyszłości do odpowiedzialności karnej za zbrodnie przeciwko narodowi”.
– Kilkukrotnie zwiększyła się umieralność ludzi młodych, medyków którzy mogliby nas leczyć, bo oni w pierwszej kolejności przyjmowali te zastrzyki – mówi Grzegorz Hercuń z organizacji Strażnicy Wolności.
Poniżej relacja z protestu pod wałbrzyskim ratuszem:
Tak Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej argumentował konieczność wprowadzenia uchwały o obowiązku szczepień przeciwko COVID-19:
Przeciwko uchwale oraz towarzyszącemu jej apelowi do Ministra Zdrowia o wprowadzenie powszechnego obowiązku szczepień przeciwko COVID-19 opowiadają się także byli działacze Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu.
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Prezydent Szełemej schował się przed hejterami

Facebookowy fanpage prezydenta Wałbrzycha został ukryty. Wszystko przez falę hejtu, jaka wylała się na Romana Szełemeja, w związku z uchwałą dotyczącą obowiązku szczepień przeciw koronawirusowi.

Wałbrzyscy radni w czwartek przegłosowali uchwałę, która wprowadza obowiązek szczepień  przeciwko COVID-19 dla mieszkańców Wałbrzycha . Za  było 22 radnych, przeciwko 3. (czytaj tutaj)

Odbiło się to szerokim echem w internecie.  O uchwale piszą ogólnopolskie media, w komentarzach wrze i  toczą się burzliwe dyskusje. Antyszczepionkowcy pojawili się też dziś pod wałbrzyskim ratuszem (czytaj tutaj). Rzecznik prezydenta, Edward Szewczak potwierdza, że fanpage Romana Szełemeja został ukryty i zapewnia, że nie został usunięty. Jak twierdzi, wszystko przez falę hejtu jaka wylała się na prezydenta Szełemeja, w związku z uchwałą dotyczącą obowiązku szczepień przeci koronawirusowi.

 Nastapił zmasowany atak hejtu. Pojawili się ludzie, którzy pisali pod każdym postem z ostatnich 3 tygodni. Strona została ukryta. My po prostu poczekamy – mówi rzecznik Urzędu Miejskiego, Edward Szewczak.  Fanpage prawdopodobnie pojawi się ponownie za kilka dni.Prezydent Szełemej wykorzystawał FB do kontaktu z mieszkańcami, był to jeden z kanałów komunikacji. Zamieszczał na nim  filmy, zdjęcia i relacje z ważnych wydrzeń, remontów dróg, szczepień czy inwestycji w Wałbrzychu.
red

foto: ilustracyjne

redakcja@walbrzych24.com

%d bloggers like this: