NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

WAŁBRZYCH: Nie chcą obowiązkowych szczepień. Prezydent Szełemej schował się przed hejterami

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Około 40 osób zebrało się pod wałbrzyskim ratuszem by protestować przeciwko uchwalonemu przez Radę Miejską na wniosek Prezydenta Wałbrzycha obowiązkowi szczepień dla wszystkich dorosłych wałbrzyszan i osób pracujących w Wałbrzychu.

Czwartkowa uchwała Rady Miejskiej odbiła się szerokim echem w całym kraju. Informację podają od wczoraj ogólnopolskie media a w Internecie toczy się gorąca dyskusja o słuszności tego pomysłu. Społeczeństwo jest w tej kwestii podzielone. Oprócz skrajnych głosów, które całkowicie sprzeciwiają się jakimkolwiek szczepieniom, są też zwolennicy szczepień ale nie pod przymusem. Osoby protestujące pod ratuszem zaliczają się do pierwszej grupy. W apelu złożonym w Urzędzie Miejskim czytamy m.in.:
„Nie dość, że namawiacie ludzi do przyjmowania niebezpiecznego preparatu, to jeszcze postanowiliście zastosować nacisk, według którego ludzie, nie wyrażający zgody ani woli poddania się eksperymentowi medycznemu będą bezprawnie poddani dyskryminacji i segregacji społecznej, która to z kolei odbije się na rozmaitych aspektach życia i uniemożliwi realizowanie nie tylko zaawansowanych ale i podstawowych potrzeb”
Autorzy apelu grożą, że „każdy kto uczestniczy w tym procederze, będzie pociągnięty w przyszłości do odpowiedzialności karnej za zbrodnie przeciwko narodowi”.
– Kilkukrotnie zwiększyła się umieralność ludzi młodych, medyków którzy mogliby nas leczyć, bo oni w pierwszej kolejności przyjmowali te zastrzyki – mówi Grzegorz Hercuń z organizacji Strażnicy Wolności.
Poniżej relacja z protestu pod wałbrzyskim ratuszem:
Tak Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej argumentował konieczność wprowadzenia uchwały o obowiązku szczepień przeciwko COVID-19:
Przeciwko uchwale oraz towarzyszącemu jej apelowi do Ministra Zdrowia o wprowadzenie powszechnego obowiązku szczepień przeciwko COVID-19 opowiadają się także byli działacze Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu.
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Prezydent Szełemej schował się przed hejterami

Facebookowy fanpage prezydenta Wałbrzycha został ukryty. Wszystko przez falę hejtu, jaka wylała się na Romana Szełemeja, w związku z uchwałą dotyczącą obowiązku szczepień przeciw koronawirusowi.

Wałbrzyscy radni w czwartek przegłosowali uchwałę, która wprowadza obowiązek szczepień  przeciwko COVID-19 dla mieszkańców Wałbrzycha . Za  było 22 radnych, przeciwko 3. (czytaj tutaj)

Odbiło się to szerokim echem w internecie.  O uchwale piszą ogólnopolskie media, w komentarzach wrze i  toczą się burzliwe dyskusje. Antyszczepionkowcy pojawili się też dziś pod wałbrzyskim ratuszem (czytaj tutaj). Rzecznik prezydenta, Edward Szewczak potwierdza, że fanpage Romana Szełemeja został ukryty i zapewnia, że nie został usunięty. Jak twierdzi, wszystko przez falę hejtu jaka wylała się na prezydenta Szełemeja, w związku z uchwałą dotyczącą obowiązku szczepień przeci koronawirusowi.

 Nastapił zmasowany atak hejtu. Pojawili się ludzie, którzy pisali pod każdym postem z ostatnich 3 tygodni. Strona została ukryta. My po prostu poczekamy – mówi rzecznik Urzędu Miejskiego, Edward Szewczak.  Fanpage prawdopodobnie pojawi się ponownie za kilka dni.Prezydent Szełemej wykorzystawał FB do kontaktu z mieszkańcami, był to jeden z kanałów komunikacji. Zamieszczał na nim  filmy, zdjęcia i relacje z ważnych wydrzeń, remontów dróg, szczepień czy inwestycji w Wałbrzychu.
red

foto: ilustracyjne

redakcja@walbrzych24.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: