NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nie żyje Piotr Fronczewski! TO NIEPRAWDZIWA INFORMACJA !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

“Piotr Fronczewski nie żyje” – nieprawdziwe informacje z tak krzykliwym tytułem obiegły dziś media społecznościowe. Podane zostały przez wątpliwe źródło i są sukcesywnie usuwane przez administratorów kolejny platform.

Bez obaw, znany aktor Piotr Fronczewski wcale nie zmarł. 2 maja, gdy odszedł m.in. Bronisław Cieślak, sieć zaczęły obiegać również informacje o rzekomej śmierci Piotra Fronczewskiego. “Nie żyje Piotr Fronczewski. Aktor miał 74 lata” – brzmiał tytuł skandalicznego newsa.

Fałszywe informacje o śmierci Piotra Fronczewskiego 2 maja 2021 r.

Fake news trafił do sieci najprawdopodobniej dziś, czyli 2 maja 2021 r. Link do niego został zamieszczony między innymi w serwisie wykop.pl, skąd jednak szybko zniknął. Społeczność tego portalu błyskawicznie zorientowała się, że pochodzący z wątpliwego źródła news jest w całości zmyślony.

ZOBACZ TAKŻE
Piotr Fronczewski odniósł się do skandalicznych informacji na swój temat

 

Informacja o tytule “Piotr Fronczewski nie żyje” zaczęła zyskiwać popularność również na Twitterze. Jednakże osoba, która ją opublikowała, także spostrzegła, że również padła ofiarą internetowego fake newsa. “Nauczka, żeby nie podawać niesprawdzonych informacji” – sprostował użytkownik, a wpis ze smutną informacją usunął.

Kariera Piotra Fronczewskiego

Piotr Fronczewski to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Urodził się 8 czerwca 1946, zatem ma dziś 74 lata. Nie sposób spisać jego wszystkie kultowe role. Warto natomiast nadmienić, że przez starsze pokolenia Polaków może być kojarzony m.in. z postacią legendarnego Franka Kimono. Później przez dekadę (1990-2009) wcielał się w rolę Jacka Kwiatkowskiego w serialu Polsatu – “Rodzina zastępcza”.

Dziś aktor nie jest aktywny w mediach społecznościowych i rzadko pojawia się w mediach tradycyjnych. Wciąż uchodzi natomiast za legendarną postać polskiej kultury. Jest aktywny zawodowo już od 1958 roku. Nie ulega zatem wątpliwości, że gdyby informacja o jego śmierci była prawdziwa, niezwłocznie podałyby ją absolutnie wszystkie media krajowe.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: