NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

POLSKI ŚMIGŁOWIEC NARUSZYŁ PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ BIAŁORUSI

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

POLSKI ŚMIGŁOWIEC NARUSZYŁ PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ BIAŁORUSI

Białoruskie ministerstwo obrony po raz drugi w ciągu miesiąca zarzuciło Polsce naruszenie białoruskiej przestrzeni powietrznej. Dowództwo Sił Zbrojnych RP przyznało, że do naruszenia doszło, ale wskazało, że było ono przypadkowe i krótkotrwałe.

Ministerstwo obrony Białorusi poinformowało w piątek, że 29 kwietnia br. o godzinie 2. w rejonie miejscowości Kozłowicze białoruskie radary odnotowały naruszenie przestrzeni powietrznej Białorusi w przestrzeni powietrznej ze strony Polski. Jak podkreślono, był to drugi taki przypadek w tym miesiącu.

Według strony białoruskiej statkiem powietrznym, który naruszył granicę był śmigłowiec Mi-24, który opuścił przestrzeń powietrzną Białorusi o godzinie 2:03 w rejonie wsi Terebuń. „Statek powietrzny był śledzony przez systemy obrony powietrznej” – powiadomił białoruski resort.

W związku z tym incydentem 30 kwietnia do ministerstwa obrony Białorusi wezwano attaché obrony ambasady RP na Białorusi. Polskiemu dyplomacie przekazano wyrazy zaniepokojenia „coraz częstszymi naruszeniami granicy państwowej Białorusi”. Strona białoruska oczekuje dochodzenia w sprawie tego incydentu. Polskiemu attaché wojskowemu ponadto wskazano, że „nadal nie ma wyników postępowania w sprawie naruszenia granicy państwowej Republiki Białorusi w przestrzeni powietrznej w dniu 12 kwietnia 2021 r.”

Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych RP przyznało na Twitterze, że tym razem do naruszenia białoruskiej granicy doszło podczas rutynowych zadań patrolowych. Jak zapewniono, incydent był krótkotrwały i niecelowy.

Według ministerstwa obrony Białorusi pierwsze naruszenie przestrzeni powietrznej przez „niezidentyfikowany statek powietrzny” nastąpiło w poniedziałek 12 kwietnia. W odpowiedzi Ministerstwo Obrony Narodowej oświadczyło, że „żaden statek powietrzny należący do Sił Zbrojnych RP nie naruszył przestrzeni powietrznej Białorusi”.

Kresy.pl / tut.by

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “POLSKI ŚMIGŁOWIEC NARUSZYŁ PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ BIAŁORUSI

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: