Założyciel SpaceX udzielał w czwartek wywiadu Peterowi Diamandisowi – wydarzenie było transmitowane na żywo na YouTube. Elon Musk opowiadał o planowanej misji na Marsa – amerykański przedsiębiorca chce wysłać ludzi na Czerwoną Planetę przed tym, gdy zrobi to NASA.

Huawei nie zwalnia tempa. Jak to bywa w przypadku tego producenta – niemalże każdego tygodnia dowiadujemy się o kolejnej istotnej aplikacji, która pojawia się w AppGallery i w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Od początku rozwoju  ekosystemu Huawei kluczowe były potrzeby klientów, którzy zwracali szczególną uwagę na aplikacje bankowe. Tym sposobem kolejnym bankiem, który nie wahał […]

Elon Musk powiedział, że podróż na Marsa może być niesamowitym przeżyciem i wspaniałą przygodą. Założyciel SpaceX zwrócił też jednak uwagę na mniej pozytywne aspekty całego przedsięwzięcia. Wspomniał, że sama podróż będzie długa, niewygodna i niebezpieczna. Dlatego też według Muska lot na Marsa nie jest dla wszystkich, a ochotnicy muszą zdawać sobie sprawę z pewnego ryzyka. Założyciel SpaceX powiedział wprost, że w początkowych etapach eksploracji Czerwonej Planety prawdopodobnie część osób zginie.

Plany Elona Muska są bardzo ambitne. SpaceX, którego jest założycielem, planuje jak najszybciej uruchomić komercyjne loty w kosmos.

źródło: people.com, o2.pl