NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
RAPORT COVIDOWY - TRAGEDIA NARODU POLSKIEGO - Paweł Klimczewski  ekspert analizy danych spolecznych i demograficznych, PSNLiN
Ewelina Gierszewska  lek. med. PSNLiN EKSPERYMENTALNY PREPARAT ZWANY SZCZEPIONKĄ PRZECIW COVIDOWĄ
Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Rosja wycofa się z Traktatu o otwartych przestworzach do końca maja

Moskwa. 26 kwietnia. INTERFAX.RU – Rosja zakończy do końca maja procedury wyjścia z Traktatu o Otwartym Niebie (OST), zachowując status quo – powiedział szef rosyjskiej delegacji podczas rozmów w Wiedniu w sprawie bezpieczeństwa militarnego i kontroli zbrojeń Konstantin Gavrilov na posiedzeniu 85. sesji Komisji Konsultacyjnej ds. Otwartych Przestworzy (RB ONZ).

Według niego, rząd Federacji Rosyjskiej „w ciągu kilku dni” przedstawi prezydentowi projekt ustawy o wypowiedzeniu DON, a następnie zostanie on przekazany do rozpatrzenia przez Zgromadzenie Federalne.

„Wyraziliśmy pryncypialną gotowość do zajęcia się tymi kwestiami, w tym obawami Federacji Rosyjskiej i naszych partnerów, w sposób kompleksowy, w formie„ małej grupy ”na marginesie Komisji Doradczej Otwartego Nieba. Decyzja o powrocie do Traktatu ”- powiedział przedstawiciel rosyjskiego MSZ.

Według niego na razie wszystko zmierza w kierunku upadku traktatu.

„Nie należy spodziewać się jednostronnych ustępstw ze strony Rosji. Jeśli utrzyma się status quo, nasze wewnętrzne procedury, poprzedzające rosyjską notyfikację decyzji o wystąpieniu z traktatu, zostaną zakończone do końca maja” – powiedział.

Gavrilov ubolewał nad pragnieniem grupy państw kierowanych przez Stany Zjednoczone, by obwiniać Rosję za opłakaną sytuację wokół Donu, „tak jakby nie było wyjścia ze strony amerykańskiej”.

Przypomniał, że ostatnio Rosja zaproponowała program rozwiązania problemu lotów obserwacyjnych nad Gruzją i ponad 10-kilometrowymi strefami wzdłuż rosyjskiej granicy na Kaukazie, który „został odrzucony przez państwa, którym los Dona jest obojętny”.

„Z kolei nadal mamy szereg obaw o to, jak sojusznicy USA w NATO, a także Ukraina i Gruzja wypełniają swoje zobowiązania w ramach OST” – powiedział rzecznik rosyjskiego MSZ.

Traktat o otwartym niebie (DON) został podpisany 24 marca 1992 r. W Helsinkach przez przedstawicieli 23 państw członkowskich Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE). Rosja ratyfikowała traktat 26 maja 2001 r., A jego stronami są obecnie 34 kraje. Mogą przelatywać nad swoimi terytoriami, aby kontrolować działania wojskowe.

W listopadzie 2020 roku Stany Zjednoczone wycofały się z DON. W styczniu 2021 roku rosyjskie MSZ ogłosiło rozpoczęcie procedury wyjścia Rosji z Traktatu o otwartych przestworzach. Moskwa zgodziła się na powrót do porozumienia, jeśli Waszyngton zrobi to samo.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: