NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

MARCIN BUSTOWSKI: Kapelusze anty Pandemiczne. Skladamy wniosek do komendanta Policji

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Złożylismy pismo do Komendanta Polucji w Jeleniej GORZE Pana Adama
O ŚRODKI NA BADANIA DZIECI policjantów na Glifosat w Alab LABORATORIUM.
Zobaczymy czy dzieci Policjantów będą potraktowane poważnie przez Komendanta
Polska Policja Policja Jelenia Góra i okolice
Kapelusze anty Pandemiczne.
Byliśmy u Jeleniogórskiego Komedianta na Nowowiejskiej bo do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi od 8 lutego w sprawie Naszego pisma o zatrudnienie. Komediant zamontował sobie kamerę i Policjantom wystawia mandaty skarżą się policjanci. PiSowski aparatczyk robi sobie co chce. Jutro składamy wniosek do komedianta o środkina badanie dzieci policjantów na Glifosat.
Ukraina 🇺🇦 Mariupol
” Klientka bez maseczki nie została obsłużona , więc interweniował mąż „

Za Facebook/Marcin Bustowski

Posłowie pytają o badania na obecność glifosatu we krwi

27 kwiecień 2021

– Do mojego biura zgłaszają się wyborcy zaniepokojeni wynikami badań przeprowadzonych przez prywatne laboratoria diagnostyczne, które mają potwierdzać przekraczanie dopuszczalnych poziomów pozostałości pestycydów we krwi przebadanych osób.

Doniesienia te dotyczą przede wszystkim szkodliwego dla zdrowia ludzi związku chemicznego glifosatu. Chciałbym zweryfikować prawdziwość danych doniesień – napisał do ministerstwa zdrowia poseł Konfederacji, Krystian Kamiński, a wraz z nim pod interpelacją podpisali się inni członkowie partii, m.in. Konrad Berkowicz, Janusz Korwin-Mikke i Michał Urbaniak.

Posłowie pytali m.in. czy ministerstwo zdrowia i podległe mu służby prowadzą monitoring żywności pod kątem zawartości w niej herbicydów i defoliantów. – Ile badań diagnostycznych z zakresu monitorowania poziomu pozostałości związków ochrony roślin w organizmie ludzkim przeprowadzono w latach 2015–2020? W ilu takich badaniach z lat 2015–2020 stwierdzono przekroczenie dopuszczalnych norm? – dociekają posłowie Konfederacji.

W innej interpelacji o podobnej tematyce, ta sama grupa posłów złożyła do ministra rolnictwa interpelację w sprawie stosowanych w Polsce systemów monitoringu występowania pozostałości środków ochrony roślin w produktach rolnych. Jak podkreślają parlamentarzyści Konfederacji, bezpieczeństwo żywności ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia życia i zdrowia obywateli. Szczególne znaczenie w tym aspekcie ma troska o to, aby produkty rolne były wolne od pozostałości chemicznych środków ochrony roślin.

Dlatego autorzy interpelacji zapytali szefa resortu rolnictwa jak zbudowany jest w Polsce system monitorowania bezpieczeństwa żywności w tym aspekcie? Ile wykroczeń i przestępstw dotyczących tej materii wykryto w latach 2015–2020 oraz ile naruszeń dotyczących tej materii, nieskutkujących wszczęciem postępowania karnego, wykryto w latach 2015–2020?

cenyrolnicze.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: