INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

MARCIN BUSTOWSKI: Kapelusze anty Pandemiczne. Skladamy wniosek do komendanta Policji

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post
Złożylismy pismo do Komendanta Polucji w Jeleniej GORZE Pana Adama
O ŚRODKI NA BADANIA DZIECI policjantów na Glifosat w Alab LABORATORIUM.
Zobaczymy czy dzieci Policjantów będą potraktowane poważnie przez Komendanta
Polska Policja Policja Jelenia Góra i okolice
Kapelusze anty Pandemiczne.
Byliśmy u Jeleniogórskiego Komedianta na Nowowiejskiej bo do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi od 8 lutego w sprawie Naszego pisma o zatrudnienie. Komediant zamontował sobie kamerę i Policjantom wystawia mandaty skarżą się policjanci. PiSowski aparatczyk robi sobie co chce. Jutro składamy wniosek do komedianta o środkina badanie dzieci policjantów na Glifosat.
Ukraina 🇺🇦 Mariupol
” Klientka bez maseczki nie została obsłużona , więc interweniował mąż „

Za Facebook/Marcin Bustowski

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Posłowie pytają o badania na obecność glifosatu we krwi

27 kwiecień 2021

– Do mojego biura zgłaszają się wyborcy zaniepokojeni wynikami badań przeprowadzonych przez prywatne laboratoria diagnostyczne, które mają potwierdzać przekraczanie dopuszczalnych poziomów pozostałości pestycydów we krwi przebadanych osób.

Doniesienia te dotyczą przede wszystkim szkodliwego dla zdrowia ludzi związku chemicznego glifosatu. Chciałbym zweryfikować prawdziwość danych doniesień – napisał do ministerstwa zdrowia poseł Konfederacji, Krystian Kamiński, a wraz z nim pod interpelacją podpisali się inni członkowie partii, m.in. Konrad Berkowicz, Janusz Korwin-Mikke i Michał Urbaniak.

Posłowie pytali m.in. czy ministerstwo zdrowia i podległe mu służby prowadzą monitoring żywności pod kątem zawartości w niej herbicydów i defoliantów. – Ile badań diagnostycznych z zakresu monitorowania poziomu pozostałości związków ochrony roślin w organizmie ludzkim przeprowadzono w latach 2015–2020? W ilu takich badaniach z lat 2015–2020 stwierdzono przekroczenie dopuszczalnych norm? – dociekają posłowie Konfederacji.

W innej interpelacji o podobnej tematyce, ta sama grupa posłów złożyła do ministra rolnictwa interpelację w sprawie stosowanych w Polsce systemów monitoringu występowania pozostałości środków ochrony roślin w produktach rolnych. Jak podkreślają parlamentarzyści Konfederacji, bezpieczeństwo żywności ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia życia i zdrowia obywateli. Szczególne znaczenie w tym aspekcie ma troska o to, aby produkty rolne były wolne od pozostałości chemicznych środków ochrony roślin.

Dlatego autorzy interpelacji zapytali szefa resortu rolnictwa jak zbudowany jest w Polsce system monitorowania bezpieczeństwa żywności w tym aspekcie? Ile wykroczeń i przestępstw dotyczących tej materii wykryto w latach 2015–2020 oraz ile naruszeń dotyczących tej materii, nieskutkujących wszczęciem postępowania karnego, wykryto w latach 2015–2020?

cenyrolnicze.pl

%d bloggers like this: