NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
Sekcja zwłok – globalna bomba zegarowa – zaszczepiona przeciwko SARS-CoV-2
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Major armii USA pogryziony w Polsce przez striptizerki – wyszedł z balangi z rachunkiem w kwocie 50 000 zł

Brawo Zulu dla rzecznika Pentagonu Johna Kirby’ego, emerytowanego admirała, który spokojnie i profesjonalnie odpowiedział na najbardziej dziwaczne pytanie zadane urzędnikowi obrony w ostatnim czasie:

„Major armii został podobno odurzony i pogryziony przez striptizerki w Polsce. Czy wpłynie to na obecność wojsk amerykańskich w tym kraju?” zapytał ten autor, wypełniając swoje obowiązki nieustraszonego i bezkompromisowego starszego reportera Pentagonu.

John Vandiver ze Stars and Stripes jako pierwszy poinformował, że oficer wykonawczy batalionu „No Mercy” 101 Brygady Lotnictwa Bojowego rzekomo zaginął po tym, jak wraz z innymi żołnierzami odwiedził klub ze striptizem w Polsce. Major Matthew Conner, pilot Apache, został w końcu odnaleziony i twierdził, że był odurzony narkotykami, a następnie przetrzymywany w niewoli przez striptizerki, które gryzły jego sutki, aby utrzymać go w stanie uśpienia, podczas gdy one dawały mu tańce na kolanach i naliczały opłaty na jego karcie kredytowej.

Conner wyszedł z tego incydentu z rachunkami pokazującymi, że został obciążony kwotą 50,000, ale nie było jasne, czy kwota ta była w dolarach czy w polskich złotych. W każdym razie jest mało prawdopodobne, że będzie mógł zgłosić te wydatki do zwrotu w Defense Travel System.

Podczas poniedziałkowego briefingu prasowego w Pentagonie, Task & Purpose zapytało Kirby’ego o ten epizod. Być może inny reporter sformułowałby to pytanie inaczej, aby zbagatelizować bardziej nieprzyjemne aspekty tej historii. Ale starszy reporter Task & Purpose z Pentagonu jest dobrze znanym draniem i jest typem osoby, która potrafi wyeksponować to wszystko.

Kirby początkowo wydawał się speszony, gdy zapytano go, czy fakt, że Connor został rzekomo odurzony i pogryziony przez polskie striptizerki, zmieniłby ślad amerykańskiego wojska w tym kraju. Twarz emerytowanego admirała zdradzała emocje niedowierzania.

Kirby szybko odzyskał panowanie nad sobą i stłumił śmiech, odpowiadając: „Jeff, nic nie wiem o tej historii. Przyjrzę się jej. Nie zamierzam odpowiadać na to pytanie”.

Pomimo bycia zszokowanym całkowitym brakiem jakiegokolwiek filtra u reportera Task & Purpose, Kirby był w stanie kontynuować swoją odpowiedź: „Ale, Jeff: Nie, nie, nie – Jeff, pozwól mi tylko jasno stwierdzić, że mamy silne relacje wojskowe z Polską i oczekujemy, że będą one nadal rosły i poprawiały się. Ale nie wiem nic o tym konkretnym punkcie”.

Dziękuję adm. Kirby za służbę.

 

źródło: taskandpurpose.com/news/pentagon-spokesman-reaction-polish-stripper/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: