NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Astra Zeneca : 27 umarło w jednym szpitalu w Warszawie!!
Zaświadczenie potwierdzające zaszczepienie na COVID. Wypisy i inne
JAKIE MIAŁ POWODY SĄD DO ZBADANIA MARCINA BUSTOWSKIEGO POD KONTEM PSYCHIATRYCZNYM ?
Informacje z RNA można wpisać z powrotem do DNA - CZYLI JAK PREPARAT mRNA - SZCZEPIONKA ZMIENI TWOJE DNA info agencyjne
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

KOMISJA EUROPEJSKA POZWAŁA PRODUCENTA SZCZEPIONKI PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Komisja Europejska złożyła pozew przeciwko koncernowi AstraZeneca. Powód – opóźnienia w dostawach szczepionek przeciw koronawirusowi SARS CoV-2.

Rzecznik KE Stefan de Keersmaecker poinformował, że pozew przeciwko koncernowi farmaceutycznemu został złożony w piątek, jak podała ukraińska agencja informacyjna UNIAN. De Keersmaecker stwierdził, że AstraZeneca nie przygotowała „pewnej strategii zabezpieczenia bieżących dostaw”.

Portal tygodnika „Wprost” podaje za Komisją Europejską, że brytyjsko-szwedzki koncern dostarczył tylko 30 mln dawek opracowanej przez siebie szczepionki przeciwko koronawirusowi choć porozumienie z Komisją Europejską zakładało dostawy 120 mln dawek. Jak podkreślił rzecznik KE – „Chcemy osiągnąć szybką dostawę dostatecznej liczby dawek… które był nam obiecane w umowie”.

„AstraZeneca w pełni przestrzega warunków umowy przedsprzedażowej zawartej z Komisją Europejską i będzie zdecydowanie bronić się w sądzie. Uważamy, że jakiekolwiek postępowanie sądowe jest bezpodstawne i mamy nadzieję na jak najszybsze rozwiązanie tego sporu” – twierdzi z kolej koncern – „Po bezprecedensowym roku odkryć naukowych, bardzo skomplikowanych negocjacjach i wyzwaniach produkcyjnych, nasza firma dostarczy niemal 50 mln dawek szczepionki do krajów europejskich do końca kwietnia, zgodnie z naszą prognozą”.

UNIAN przypomina, że szczepionka AstraZeneki przeciwko koronawirusowi została zarejestrowana w największej liczbie państw i to mimo z kontrowersji wokół jej wpływu na krzepliwość krwi, które spowodowały zawieszenie jej stosowania w Danii, Norwegii, Hiszpanii, Włoszech, Austrii, Rumunii, Republice Południowej Afryki, Bułgarii i Tajlandii.

W Unii Europejskiej obok niej stosuje się także szczepionkę Pfizera, Moderny oraz Johnson & Johnson.

wprost.pl/unian.net/kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: